Економія палива та безпечна їзда із зимовими екошинами

вт жовтня 12 01:36 2010

Економія палива та безпечна їзда із зимовими екошинамиЗимові екошини можуть допомогти вам заощадити паливо, оскільки саме на шини припадає 20% витрат палива автомобіля. Зимові екошини мають низький опір коченню, що сприяє зниженню витрати палива. «Завдяки екологічній шині Nokian WR G2 з низьким опором коченню водії можуть скоротити витрату палива свого авто на цілі 0,5л на кожні 100 км за умови, що тиск у шинах правильний, - повідомляє Теппо Хуовіла (Teppo Huovila), віце-президент з питань досліджень і розробок концерну Nokian Tyres, одного зі світових лідерів у галузі виробництва шин. - Зниження опору коченню на 40% дозволяє зменшити споживання палива на шість відсотків, що дає економію в 300 євро на 40 000 км пробігу. Крім того, такі шини виробляють менше чадного газу».

На думку експертів з німецького автомобільного журналу «Auto Zeitung», екологічна Nokian WR G2 заслуговує на оцінку «особливо рекомендована». Інші оцінки цієї ж шини: «задовільно» від німецької автомобільної асоціації ADAC і «рекомендована» від німецьких автожурналів «Auto Motor und Sport», «Auto» та «Sport Auto». З усіх шин, випробовуваних ADAC, Nokian WR G2 має найкоротший гальмівний шлях на мокрому покритті: він на 22 м коротший, ніж у іншої шини з найнижчою оцінкою ефективності гальмування на мокрому покритті, що також була протестована. «Дуже добре на сухому дорожньому покритті», - ось висновок ADAC стосовно цієї фінської шини. «Дуже хороша керованість і короткий гальмівний шлях на мокрому покритті, хороші характеристики на сухій дорозі», - вважає «Auto Motor und Sport». «Сенсаційно на сухому покритті, - пише «Auto Zeitung». - Чудові характеристики на снігу». Зимова екошина преміального класу здобула в ADAC оцінку «добре» за низьку витрату палива та чудову зносостійкість, що забезпечує великий строк експлуатації. Що стосується опору коченню, то Nokian WR G2 посіла друге місце у випробуванні «Auto Zeitung» і третє місце у випробуванні «Auto Motor und Sport». Згідно з оцінками ADAC, Nokian WR G2 є лідером на обледенілій дорозі – знов-таки оцінка «добре».

Зимові шини, що заощаджують паливо, повинні також пропонувати надійне зчеплення на мокрій дорозі та на талому снігу
Існує конфлікт цілей між економією палива та зчіпними якостями на мокрій дорожній поверхні. Шини з дуже низькою витратою палива часто пропонують гірше зчеплення на мокрій дорозі. Не варто купувати виріб, що заощаджує паливо та розрахований на великий пробіг, але при цьому має слабке зчеплення на мокрій поверхні та талому снігу. В такому випадку на водія чекатиме найбільша небезпека: адже гальмовий шлях під час дощу та на шузі буде значно збільшуватися. У випробуванні ADAC автомобіль з комплектом дешевих шин, що їхав по мокрій дорозі на швидкості 100 км/год, повністю зупинився через 81м після початку гальмування, тоді як Nokian WR G2 знадобилися лише 59м, тобто на 22м менше.

Необхідно забути про дешеві шини зі слабким зчепленням на мокрому покритті та талому снігу. В іншому разі виникає ризик життям. Втрата зчеплення на шузі – це найнебезпечніша ситуація для водія взимку. «Зимові екошини Nokian не лише заощаджують багато палива, але й додатково пропонують високий рівень безпеки, особливо на мокрому покритті і талому снігу, але й також на засніженій, обледенілій та сухій дорозі», - висловлює свою думку експерта пан Хуовіла.

Екологічна шина Nokian WR G2 має найширшу у галузі лінійку варіантів: 67 типорозмірів, починаючи з 14 дюймів з рейтингом швидкості T і до 20 дюймів з рейтингом W і максимальною швидкістю у 270 км/год.

Для автомобілів класу SUV існує спеціальна версія – Nokian WR G2 SUV. Це також екологічна шина, що (як характеризують її фіни) ідеально підходить для шуги та гарантує безпеку руху у будь-яких погодних умовах, включаючи дощ, суху погоду, шугу та ожеледицю.

Nokian Tyres – піонер у сфері екологічної безпеки
Екологічна безпека шини також підвищується за рахунок використання екологічних матеріалів. Концерн Nokian Tyres є піонером у сфері екологічної безпеки, що є однією з головних цінностей бренду. Усі шини Nokian мають чудові екологічні характеристики та розраховані на великий пробіг. Nokian Tyres першим серед виробників шин застосував у виробництві очищені низькоароматичні масла, при чому, зробили це ще наприкінці 2004 року. Готова шина не містить високоароматичних масел, і не лише в протекторі. Це фінські шини преміального класу, що створені зі щирим піклуванням про довкілля.

Шини Nokian розробляються, тестуються та виробляються у складних зимових умовах півночі, де снігопади, ожеледиця та надзвичайно низькі температури є частим явищем. Отже, вони не лише екологічні та споживають мало палива, але й вирізняються високою якістю і максимально ефективно працюють навіть у найекстремальніших умовах. Це підтверджується відмінними результатами тест-драйвів від провідних журналів, у тому числі у Скандинавії.

«Таким чином ми створюємо найкращі у світі зимові шини для північних умов. Це означає, що в регіонах з м’якішими кліматичними умовами наша продукція пропонує додатковий рівень безпеки», - каже Теппо Хуовіла.

Джерела:
• Auto Zeitung, № 20, 15 вересня 2010 р.
• Випробування зимових шин ADAC 2010: ADAC Motorwelt, випуск № 10, жовтень 2010. ADAC змінила свою систему оцінювання і тепер використовує німецькі шкільні оцінки: «дуже добре» („sehr gut“),«добре» (“gut”), «задовільно» („befriedigend“) і т. д. Оцінка «задовільно» відповідає колишній оцінці ADAC «рекомендується» (“empfehlenswert”).
• Auto Motor und Sport, випуск № 21, 23 вересня 2010 р.
• Auto, № 22, 29 вересня 2010 р.
• Sport Auto, № 11, 1 листопада 2009 р.

Додаткова інформація:
Фінський концерн Nokian Tyres працює у північних умовах. Він є одним з провідних світових спеціалізованих виробників зимових шин, чия продукція багато разів перемагала у випробуваннях. Nokian Tyres працює у цій галузі уже понад 70 років. Шини Nokian для зими і літа розробляються і випробовуються у складних дорожніх умовах у Фінляндії та пропонують чудову якість і найвищий рівень безпеки. Nokian – це бренд екологічно безпечних шин преміального класу. Nokian Tyres є першим виробником шин, який застосовує у виробництві лише очищені, низькоароматичні масла. Навіть цей складний рік фінансової кризи компанія закінчила вдало – без збитків та з поліпшенням показника грошового потоку. Чистий обсяг продажу Nokian Tyres Group у 2009 році склав 798,5 мільйона євро (2008: 1080,9 мільйона євро), що є зниженням на 26,1 відсотка порівняно з попереднім роком. Результат операційної діяльності склав 102,0 мільйона євро (247,0 мільйона євро). Грошовий потік від операційної діяльності збільшився до 123,1 мільйона євро (9,5 мільйона євро). Прибутковість цього виробника шин доводиться дослідженням німецького ділового журналу «Manager Magazin»: Nokian Tyres є компанією з найвищим рівнем прибутків в автомобільній галузі. У Скандинавії та Росії цей бренд високоякісної продукції є дуже відомим і має чудову репутацію.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. +38 067 243 99 08, тел. +38 044 501 29 09
e-mail: [email protected]