пн червня 23 04:56 2014 в категорії Корпоративні новини

Фінська компанія Nokian Tyres відзначає 8 років роботи в УкраїніРівно 8 років тому на український ринок вийшов світовий виробник шин – фінська компанія Nokian Tyres. За час роботи в Україні компанія суттєво зміцнила свої позиції на ринку та здобула високу репутацію. З 2006 року Україна стала одним із ключових ринків для продукції Nokian Tyres. Шини Nokian пройшли випробування українськими дорогами, чим завоювали довіру українського споживача.

Історія розвитку компанії на українському ринку розпочалась з 2006 року. Протягом наступних років стратегія розвитку компанії полягала в нарощуванні об’ємів продажу, запровадженні нових продуктів, створенні та розширенні мережі шинних центрів Vianor. За ці роки компанія Nokian Tyres Україна посіла одне з перших місць в сегменті преміальних шин завдяки використанню новітніх технологій, а також високій якості продукції. Як заявив директор представництва Nokian Tyres Україна Урйо Крюков: «Ми прийшли в Україну назавжди», - позначивши, таким чином, далекоглядні плани розвитку компанії.

Нагадаємо, що концерну Nokian Tyres належить 2 заводи. Один з них розташований у місті Нокіа, Фінляндія, а другий – у Всеволожську, неподалік від Санкт-Петербурга. Оскільки головний офіс компанії знаходиться у Фінляндії, там здійснюються всі розробки нових продуктів, приймаються рішення щодо впровадження «ноу-хау», виготовлюються перші пробні зразки. Річна потужність заводу в м. Нокіа становить близько 7 млн. шин.

На заводі Nokian Tyres у Всеволожську, який розпочав свою діяльність в 2005 році, реалізовано повний виробничий цикл – від прийому сировини, виготовлення гумових сумішей до випуску шин і контролю якості. Тут встановлено виключно новітнє обладнання, функціонує 13 виробничих ліній. Станом на кінець 2013 року, виробничі лінії збільшили свою потужність приблизно до 15 мільйонів шин для легкових автомобілів.

Виробництво шин у Всеволожську здійснюється під повним контролем фінських спеціалістів. Шини з Всеволожську поставляються більш ніж до 40 країн світу.

На обох заводах Nokian Tyres і у Фінляндії, і у Росії всі процеси автоматизовані, а кожна шина обов'язково проходить два етапи контролю: візуальний людський та автоматичний.

Крім цього, фінська компанія має 2 власних випробувальних полігона в містах Івало і Нокіа, де тестує свою продукцію в реальних умовах для того, аби вона належним чином працювала в складних, мінливих погодних і дорожніх умовах. За рік на обох полігонах тестується понад 20 000 зимових та 7 000 літніх шин.

Українське представництво Nokian Tyres, починаючи з дня відкриття, також бере активну участь у глобальній політиці, представляючи українському споживачеві всі новинки компанії.

У 2013 році компанія успішно представила на ринку зимові новинки: Nokian Hakkapeliitta 8 – краще зчеплення на льоду та снігу; Nokian Hakkapeliitta R2 – чудове володіння кермом на вологій та сухій дорогах, економія палива; Nokian Hakkapeliita R2 SUV – інноваційна шина для позашляховиків, яка забезпечує відмінне керування і зчеплення з дорогою.

Варто відзначити, що Nokian Hakkapeliitta 8 цілком виправдано називають Володаркою Півночі. 9 березня 2013 року було встановлено новий світовий рекорд швидкості на льоду – 335 км/год. Безпрецедентне зчеплення та швидкість були забезпечені шипованими шинами Nokian Hakkapeliitta 8. Рекорд було встановлено пілотом – випробувачем Nokian Tyres – Янне Лайтіненом на 12-ти кілометровій трасі на льоду Ботнічної затоки неподалік фінського містечка Оулу.

Літня лінійка шин Nokian представлена елітним сімейством Hakka: Hakka Black, Hakka Blue, Hakka Green для легкових автомобілів та Hakka SUV для габаритних позашляховиків. Цим моделям властиві прекрасна керованість, чітка реакція на кермове управління, вони демонструють відмінне зчеплення з вологою та сухою дорогами. Літні шини Nokian Tyres продемонстрували відмінні результати в тестах автомобільних журналів України, Фінляндії, Швеції, Росії та Білорусі.

2014 рік – до 80-річчя першої моделі зимових шин фінський виробник – компанія Nokian Tyres – здивувала весь світ, презентувавши концепт-шину з висувними шипами. Революційна новинка – це погляд на майбутнє шин: всього одним натиском кнопки, водій зможе вивести шипи назовні або навпаки – сховати їх.

Окремо варто відзначити і розвиток мережі шинних центрів Vianor. Відома всьому світові як підрозділ компанії Nokian Tyres, мережа швидко завоювала довіру споживачів. В Україні перший шинний центр було відкрито у 2007 році. Серед послуг шинних центрів: продаж шин та дисків, шиномонтаж, регулювання розвал/сходження, заміна мастила, ремонт і багато іншого. Крім того, у клієнтів є можливість скористуватись послугою Інтернет-шопінгу, яка надає переваги дистанційного замовлення шин та сервісних послуг, що значно заощаджує час. За 8 років роботи на українському ринку кількість шинних центрів зросла до 165.

Станом на сьогодні в Україні успішно функціонує ще одна мережа, яка належить концерну Nokian Tyres – авторизовані точки продажів шин Nokian. Мережа нараховує 140 торгових точок і продовжує розвиватись, не дивлячись на скрутну ситуацію в країні.

Багато яскравих подій відбулось за час становлення компанії. Забігаючи наперед, варто відзначити, що і далі на українських споживачів чекає багато приємних сюрпризів. Адже вже у цьому зимовому сезоні компанія Nokian Tyres представить одразу 5 зимових новинок: шиповану шину Nokian Hakkapeliitta 8 SUV для позашляховиків, шини для мікроавтобусів та легких вантажівок Nokian Hakkapeliitta C3 і Nokian Hakkapeliitta CR3, та легкові шини середнього цінового сегменту Nokian Nordman 5 і Nokian Nordman 5 SUV.

«Ми плануємо підтримувати та зміцнювати позиції компанії на українському ринку – говорить Урйо Крюков, директор представництва Nokian Tyres Україна, - 8 років - це достатньо великий термін для того, щоб отримати досвід і зрозуміти уподобання українського покупця. Ми намагаємось йти в ногу з часом і розвиваємось разом із потребами нашого споживача. Хочемо подякувати нашим клієнтам за довіру до продукції Nokian Tyres».

Більш детальну інформацію Ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративній сторінці www.facebook.com/NokianTyresUkraine