Фінський спеціаліст із центральноєвропейської зими Nokian WR G2: висока безпека та ефективна боротьба із шугою

ср вересня 22 09:43 2010

Фінський спеціаліст із центральноєвропейської зими Nokian WR G2: висока безпека та ефективна боротьба із шугою- Фінський концерн Nokian Tyres, провідний світовий фахівець з виробництва зимових шин для північних умов, має більш ніж сімдесятип’ятирічний досвід роботи в цій сфері. Шини Nokian відповідають найжорсткішим вимогам суворих північних зим і витримують випробування в екстремальних умовах, протягом десятиліть демонструючи це знову і знову в ході професійних тестів, - стверджує Теппо Хуовіла, віце-президент з досліджень та розвитку концерну Nokian Tyres,- Ми виробляємо найкращі в світі зимові шини для півночі, що забезпечують додатковий резерв безпеки навіть в умовах помірного клімату.

- Ми розробили спеціальну модель шин – екологічну Nokian WR G2 – для центральноєвропейських зим зі швидкозмінними погодними умовами, для яких характерний різкий перепад температур. Ці шини підтримують високий рівень безпеки особливо під час руху по шузі, мокрій і сухій дорожній поверхні, по снігу і льоду, - повідомляє Теппо Хуовіла описуючи переваги Nokian WR G2, - Моделі, оптимізовані у відповідності до потреб зим Центральної Європи, забезпечують кращу поведінку автомобіля в більш м'яких погодних умовах, ніж шини, розроблені для холодного північного клімату, і, крім того, краще підтримують рівень безпеки під час руху. Нова гумова суміш зменшує опір коченню та заощаджує пальне.

Їзда по шузі найбільш небезпечна
Їзда по шузі ризикована і часто призводить до виникнення небезпечних ситуацій на дорозі, що відбуваються в той момент, коли шина втрачає контакт з дорогою і водій більше не може керувати автомобілем. За результатами досліджень, проведених в 2008 році Технологічним університетом м. Тампере, під час наявності шуги на дорозі ризик виникнення аварій зі смертельним результатом у 4,9 рази вищий, ніж під час їзди сухою дорогою.

Під час минулорічної зими, що вирізнялася сильними снігопадами всією Європою, автомобілісти зіткнулися з тим, що засніжені дороги і швидко мінливі умови стали більш звичним явищем, а також причиною багатьох нещасних випадків. До шин висувалися більш жорсткі вимоги, ніж зазвичай. Як наслідок, під час руху виникав величезний хаос: пробки завдовжки в кілометри і повне закриття трас у зв'язку з серйозними аваріями. Потім знов був відмічений підйом температури вище нуля градусів за Цельсієм, і з'явилася шуга, що підвищувала ризик виникнення ДТП ще більше.

Унікальні дослідження для постійного поліпшення продукції
- Як піонер в області проведення випробувань під час їзди по шузі, Nokian Tyres протягом 15 років проводила дослідження в цьому напрямку і володіє власним унікальним полігоном, - розповідає Матті Моррі, провідний менеджер та експерт з технічних питань концерну Nokian Tyres,- Наші інженери розробили точні методи тестування їзди по шузі. Хоча ми вже йдемо попереду всієї галузі, ми, як і раніше, з кожним роком знову і знову покращуємо наші шини.

Екологічна зимова шина Nokian WR G2 оптимізована для максимально безпечної їзди по шузі. Крім того, ця модель, яку можна назвати фахівцем з пересування по шузі, значно економить паливо завдяки більш низькому рівню опору коченню, а саме: півлітра палива на 100 кілометрів. Nokian WR G2 виготовлені без використання високоароматичних масел, але з додаванням натурального масла каноли та силіки.

Екологічні шини Nokian WR G2 отримали оцінку «особливо рекомендується» за результатами тестів, проведених німецькою асоціацією автомобілістів ADAC, німецького журналу Auto Motor und sport.

Nokian WR G2 представлена на ринку з найбільшою типорозмірною лінійкою: 67 розмірів починаючи з діаметру в 14 дюймів з індексом швидкості T до 20 дюймів з максимальним індексом швидкості W 270 км/г. Незабаром практично всі моделі автомобілів можна буде «взути» в шини Nokian WR G2.Також доступні шість версій Run Flat.

Для позашляховиків є спеціальна версія Nokian WR G2 SUV, що має всі переваги оригінальної моделі для їзди по шузі. Ця екологічна зимова шина убезпечує рух у будь-яку погоду, під час їзди по шузі, або ж мокрій, сухій і навіть зледенілій дорозі. Також одна з основних переваг цієї моделі – це рівень опору коченню, що на 10% нижчий, ніж у більшості її конкурентів у преміальному сегменті. Модель доступна в 28 типорозмірах від 15 до 22 дюймів.

Піонер у екологічності
- Nokian Tyres є також піонером в екодружності, - стверджує президент і виконавчий директор концерну Кім Гран, - Ми – перші в світі виробники шин, які стали використовувати тільки низькоароматичні масла в нашому виробництві. Екологічність фінських преміальних шин також підтверджується тим, що вони значно зменшують витрати палива, тому що вирізняються виключно низьким опором коченню.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]