Hakkapeliitta 7 SUV продемонструвала українським ЗМІ свої неперевершені властивості

пт березень 26 01:21 2010

Hakkapeliitta 7 SUV продемонструвала українським ЗМІ свої неперевершені властивості19 березня в Фінляндії, в містечку Івало, що в Заполяр’ї, на тестовому полігоні компанії Nokian Tyres, відбулася демонстрація властивостей нового продукту - зимової шипованої шини для позашляховиків Hakkapeliitta 7 SUV.

Для того щоб вітчизняні ЗМІ змогли самостійно перевірити всі заявлені характеристики новинки Nokian Tyres, компанія організувала прес-тур, в рамках якого запрошені журналісти протестували Hakkapeliitta 7 SUV. Також вони мали можливість поспілкуватися з провідними фахівцями компанії, які кваліфіковано відповіли на всі питання ЗМІ та розповіли про інновації, що були впроваджені у новий продукт Nokian Tyres.

Nokian Hakkapeliitta 7 SUV - надійне зчеплення, відмінна керованість
Випускаючи в продаж нову шиповану шину Nokian Hakkapeliitta 7 SUV, компанія Nokian Tyres пропонує водіям міських позашляховиків, тим, хто любить їзду в мінливих зимових умовах, чудову альтернативу з прекрасними зчіпними властивостями і відмінною стійкістю.

Ця нова шина поєднує наднадійне зчеплення з винятковою зносостійкістю і унікальним комфортом для водія. Призначений для важких умов експлуатації, цей абсолютно новий продукт в лінійці зимових шин Hakkapeliitta продовжує чудові традиції цього сімейства і втілює в життя найкращі цінності Nokian Tyres – всі знання та досвід з виробництва передових шин. Адже саме в цій галузі компанія займає становище лідера.

Маючи стійку конструкцію, нова шина демонструє неперевершені робочі якості в будь-яких умовах скандинавської зими і здатна швидко пристосовуватися до раптових змін погоди та температурних перепадів – від заморозків до сніжної бурі й дощу. У цій чистокровної шині для автомобілів класу SUV (міських позашляховиків) були успішно застосовані технічні рішення Nokian Hakkapeliitta 7 – шини для легкових автомобілів, що отримала перемоги в тестах. На те, що ці два передових вироби галузі зимових шин є сестрами-близнючками, вказує не тільки їхня зовнішня схожість, а й певні загальні інноваційні риси.

Лінійка типорозмірів Nokian Hakkapeliitta 7 SUV має 21 варіант з діаметром від 16 до 21 дюйма. У роздрібний продаж в Україні новинка надійде вже восени 2010 року.

Властивості Nokian Hakkapeliitta 7 SUV
• Першокласне зчеплення в мінливих умовах
• Стабільні реакції, збалансоване управління
• Зносостійка конструкція, що пристосована для важких умов експлуатації міського позашляховика

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]