пт липня 13 09:59 2007 в категорії Корпоративні новини

Компанія Nokian Tyres оновила свій асортимент шин для вантажівокНадійніше водіння цілий рікВ 2005 році виробництво всіх фірмових шин Nokian для вантажівок перейшло на завод, де використовують найсучаснішу технологію виробництва в даній галузі. Були удосконалені каркаси і прес-форми для шин всього товарного асортименту. Новий каркас значно покращує властивості водіння та підвищує пробіг, в той час як міцна бортова зона надійно тримає шину на диску. Крім того, довший строк служби каркаса шини і стійка гума, що використовується в канавках протектора, значно підвищують можливість відновлення протектора.

Нові шини NTR-861 та NTR-844 завершують товарний асортимент

Нові шини Nokian NTR-861 та Nokian NTR-844 для вантажівок та автобусів пропонують надійне та довговічне рішення для використання протягом всього року. Ці зимові шини класу M+S можна монтувати на автомобіль в будь-яку пору року. Розроблені і випробувані у вибагливих північних умовах, дані шини прийдуть на заміну NTR-841 та NTR-824. Під час удосконалення шин основну увагу було зосереджено на надійності, економічності та безпеці довкілля.
Крім значно підвищеної зносостійкості, нові шини також мають кращі властивості зчеплення за різних умов. Малюнок протектора створюється завдяки новій технології на основі системи спіральних канавок Nokian. По мірі зносу протектора нарізка канавок поступово змінюється таким чином, що шина зберігає чудове зчеплення та властивості водіння. Широкі і вигнуті канавки ефективніше виводять бруд з протектора за будь-яких погодних умов. Рівномірний контактний тиск та техніка нарізки канавок в плечовій зоні суттєво покращують характер зносу та зменшенню шуму шини.