Компанія Nokian Tyres Україна уклала договір про співпрацю з агентством SPN Ogilvy PR

нд лютого 24 10:00 2008
Компанія Nokian Tyres Україна уклала договір
про співпрацю з агентством SPN Ogilvy PR

Компанія Nokian Tyres Україна доручила комплексне PR-обслуговування в 2008 році агентству SPN Ogilvy PR. Основними напрямками діяльності агентства в рамках роботи з Nokian Tyres стане продуктовий і корпоративний PR. Початок активної співпраці був покладений ще у вересні 2007 року, після чого договір був пролонгований.

Компанія Nokian Tyres Україна спільно з агентством SPN Ogilvy PR планує провести ряд стратегічних активностей, спрямованих на підвищення комунікаційної діяльності і просування власних брендів. На 2008 рік заплановано проведення презентацій нового асортименту продукції, шинних центрів Vianor, а також ряд PR-активностей, які будуть задіяні для зростання лояльності цільових споживачів.

«Nokian Tyres Україна є для нас стратегічно важливим клієнтом, – прокоментував директор SPN Ogilvy PR Дмитро Халанський, - Факт продовження нашої співпраці є підтвердженням успішної реалізації поставлених перед нами завдань минулого року. Упевнений, що наявний досвід спільної роботи допоможе нам максимально реалізувати плани компанії на 2008 рік».


Для довідки:

Nokian Tyres – найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.
Компанії Nokian Tyres належить мережа шинних центрів Vianor, в яку входять понад 340 точок у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Естонії, Латвії, Україні і Росії. Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий, – у Всеволожську (Росія). Російський завод був відкритий влітку 2005 року.
Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі. Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:
Вікторія Шпак, моб. 8-067-243-99-08, (044) 581-09-90
E-mail: [email protected]