ср грудня 14 03:00 2022 в категорії Корпоративні новини

Компанія Nokian Tyres відзначена за її провідну діяльність у сфері пом’якшення наслідків зміни клімату та отримала оцінку A- у звіті CDP за 2022 рік

Компанія Nokian Tyres отримала оцінку «А-» від CDP (у минулому –  Carbon Disclosure Project) у категорії зміни клімату за свою діяльність, спрямовану на зменшення викидів парникових газів і пом’якшення кліматичних ризиків.

Річний звіт CDP вважається одним із найбільш надійних показників ефективності діяльності корпорацій задля пом’якшення кліматичних змін. Оцінки A і A- є найвищими показниками.

 «Ми хочемо бути лідерами в шинній промисловості у напрямку сталого розвитку і маємо амбітні цілі. Згідно звіту CDP, викиди парникових газів (Обсяг 1 і Обсяг 2) від виробництва шин Nokian Tyres у співвідношенні до обороту мають найнижчі показники серед компаній, для яких шинна промисловість є основною галуззю. Ми пишаємося тим, що отримали таке визнання нашої роботи в боротьбі зі змінами клімату», — говорить Теппо Хуовіла, віце-президент з якості та сталого розвитку.

На початку 2023 року компанія Nokian Tyres розпочне будівництво першої в шинній промисловості фабрики з нульовими викидами CO2 у Румунії. Nokian Tyres також була першою шинною компанією, яка офіційно затвердила науково обґрунтовані цілі щодо скорочення викидів CO2.

CDP — це некомерційна благодійна організація, яка керує світовою системою розкриття екологічної інформації для компаній, міст, штатів і регіонів з питань екологічної прозорості та екологічної діяльності. CDP оцінює компанії за шкалою від D до A, яка базується на повномірності та прозорості розкриття інформації, обізнаності та управління ризиками для навколишнього середовища, враховуючи впровадження передового досвіду з екологічних питань.

Цього року майже 20 000 організацій у всьому світі були оцінені за шкалою CDP, оприлюднивши власні дані про вплив на навколишнє середовище, ризики та можливості. Оцінка Nokian Tyres відображає її стійку екологічну спрямованість.

 

Nokian Tyres прагне популяризувати екологічні практики у своїй галузі

Окрім амбітних цілей Nokian Tyres щодо скорочення викидів, компанія прагне збільшити частку переробленої або відновлюваної сировини у своїх шинах до 50% до 2030 року. Крім того, щоб покращити паливну ефективність, опір коченню шин Nokian Tyres зменшився в середньому на 8,5% порівняно з 2013 роком. Це дорівнює об’єму вихлопних газів від 65 000 автомобілів на рік.

В рамках приналежності до Глобального договору ООН, та як член Глобальної платформи екологічно чистого натурального каучуку (GPSNR), Nokian Tyres зобов’язується розділити відповідальність за покращення соціальної, екологічної та економічної стійкості у світовій системі цінності натурального каучуку.

Ви можете дізнатися більше про роботу Nokian Tyres у сфері сталого розвитку на сторінці компанії.

 

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]