Літні шини Nokian перемагають у міжнародних тестах шин в Скандинавських країнах та Центральній Європі

пт квітня 27 02:53 2012

Літні шини Nokian перемагають у міжнародних тестах шин в Скандинавських країнах та Центральній ЄвропіЛітні шини Nokian Hakka знову перемагають в тестах провідних автомобільних видань Скандинавії та Центральної Європи. Новинка Nokian Hakka Blue, що виділяється бездоганним зчепленням на мокрій поверхні, і Nokian Hakka Green, що вирізняється дбайливим ставленням до навколишнього середовища і економить паливо, зайняли перші місця в порівняльних тестах літніх шин.

Нова літня шина Nokian Hakka Blue посіла перше місце в ранньому порівняльному тесті журналу Tekniikan Maailma. Новий член сімейства літніх шин Hakka отримав особливе визнання за виключно хороше зчеплення на мокрій дорозі, оскільки ця шина була кращою в даній категорії. Модель продемонструвала найкращі показники в тесті на гальмування, водіння і керованість саме на мокрому покритті.

На думку редакції журналу Tekniikan Maailma (5/2012), Nokian Hakka Blue відрізняється особливою чуйністю в управлінні. Її реакції швидкі, точні, шина чуйна, але при цьому досить стабільна. Модель передбачувана в своїй надійній поведінці навіть на перевищенні меж зчеплення.

Резюмуючи характеристики Nokian Hakka Blue, видання, за результатами тесту, нагородило цю модель п'ятьма зірками, особливо звернувши увагу на такі її якості як зчеплення на сухому асфальті і керованість на всіх видах дорожньої поверхні. Журнал Tekniikan Maailma протестував 10 літніх шин в типорозмірі 205/55R16 і з індексом швидкості V (240 км/год.).

Фінський журнал Tuulilasi (4/2012) у своєму тесті відтворив всі літні умови і порівняв поведінку 5 нових літніх шин, однієї нової фрикційної шини для північних умов, зношеної річної шини, зношеної фрикційної шини і зношеної шипованої шини з видаленими шипами. Результати були очевидними: використання зимових шин влітку зовсім небезпечне. Nokian Hakka Green була незаперечною переможцем цього змагання, отримавши 9,5 балів з 10 можливих. «Як і очікувалося, переможець минулого року посів перше місце. Найкращі характеристики шини Hakka Green – це збалансована керованість і передбачувана поведінка», - пише Tuulilasi в своєму висновку. У тесті Tuulilasi брали участь шини в типорозмірі 205/55R16.

Літні Nokian: справжнє задоволення управляти автомобілем в екстремальних умовах

Nokian Hakka Green здобула перемогу в порівняльному тесті літніх шин журналу Vi Bilägare (5/2012), що відзначив легкість обертання даної моделі. У своєму висновку журнал пише, що характеристики керованості і зчеплення на мокрій поверхні у цієї шини просто чудові.

«Шина Nokian Hakka Green явно перевершує інші еко-шини при гальмуванні на мокрій поверхні. Шина добре справляється із загрозою втрати контролю при великій кількості води на дорозі, тобто, з ризиком аквапланування. Шина демонструє хороші характеристики на поворотах навіть під час екстремально мокрих умов», - пише Vi Bilägare.

Новинка Nokian Hakka Blue також розділила перше місце в тесті літніх шин шведського спеціалізованого журналу Aftonbladet BIL (Март/2012), що надав моделі характеристику «найкраща в дощ».

«Nokian Hakka Blue здивувала керованістю на мокрій трасі. Вона швидша, безпечніша і активніша ніж гіганти Continental, Michelin і Goodyear: Її переваги настільки суттєві, що конкурувати з нею немає сенсу», - стверджує Aftonbladet BIL.

«Hakka Blue абсолютно найкраща в дощ, забезпечує чудове зчеплення і контроль. Шина котиться легко навіть в найбільш важких умовах», - пише журнал. Hakka Blue отримала найвищу оцінку в 10 балів у трьох підвидах тестів з шести: гальмування на мокрій поверхні, керованість на мокрій поверхні, керованість на сухій поверхні. Aftonbladet BIL тестував десять шин розміру 205/55R16.

У тесті літніх шин журналу Vi Bilägaren's (4/2012) Nokian Hakka Blue отримала найвищий бал, п'ять з п'яти, в тестах на гальмування, зчеплення при поворотах і керованість на мокрій поверхні. Шина Nokian Hakka Blue отримала в загальному заліку 3,9 балів з 4,0 можливих, зайнявши друге місце в тесті.

Команда тест-пілотів журналу Vi Bilägare дає найвищу оцінку властивостям Nokian Hakka Blue на мокрій поверхні: «Шина Nokian Hakka Blue чудова особливо на мокрій поверхні і, загалом, це безпечна збалансована літня шина. Це справжнє задоволення управляти автомобілем в екстремальних умовах на шинах, вироблених Nokian Tyres. Вони вас не підведуть. Шина демонструє хороші експлуатаційні властивості під час швидкого входження у поворот; у випадко, якщо кут повороту дуже гострий, шину дещо заносить, проте вона зберігає курсову стійкість», - пише Vi Bilägare.

Розмір протестованих шин 205/55/R16, це найбільш популярний типорозмір літньої гуми в Швеції.

Nokian Hakka Blue чемпіон на мокрій дорозі і в Норвегії

Нова шина Nokian Hakka Blue розділила перше місце в річному тесті шин шведського журналу NAF/Motor (2/2012). Шина отримала особливу похвалу за бездоганне зчеплення на мокрій дорозі.

«Шина Nokian Hakka Blue демонструє найкращі характеристики зчеплення на мокрій поверхні в тесті. Шина гальмує добре як на мокрій, так і на сухій поверхні. Nokian Hakka Blue також тиха і легко обертається».

Літні шини, весна 2012

Tekniikan Maailma (5/2012), Finland
Розмір: 205/55 R16

1. Nokian Hakka Blue, Pirelli Cinturato P 7, Hankook Ventur Prime 2
2. Continental ContiPremiumContact 5, Michelin Pilot Sport 3
3. Goodyear EfficientGrip

Tuulilasi (4/2012), Finland
Розмір: 205/55 R16

1. Nokian Hakka Green
2. Hankook Kinergy Eco
3. Nokian Nordman SX, Barum Bravuris 2, Dunlop Fast Response

Vi Bilägare (4/2012), Sweden
Розмір: 205/55 R16

1. Continental PremiumContact 5
2. Nokian Hakka Blue, ContinentalSportContact 5P, Michelin Pilot Sport PS3
3. Dunlop SP Sport Fast Responce, Vredestein Sportrac 3

Aftonbladet BIL (March 2012), Sweden
Розмір: 205/55R16

1. Nokian Hakka Blue, Hankook Ventus Prime2, Pirelli Cinturato P7
2. Continental PremiumContact 5, Michelin Pilot Sport 3
3. Goodyear EfficientGrip

Vi Bilägare (5/2012), Sweden
Розмір: 185/60R14

1. Nokian Hakka Green
2. Continental EcoContact 5
3. Michelin Energy Saver

Photos:
www.nokiantyres.com/HakkaBlue
www.nokiantyres.com/HakkaGreen

Video – Nokian Hakka Blue:
http://youtu.be/F0crX4nzNMA

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
  • Наталія Діхтяренко
    Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
    e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
  • Вікторія Шпак
    моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
    e-mail: [email protected]