вт квітня 9 04:00 2019 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Літо близько. Якісні літні шини – безцінні у складних ситуаціях

З приходом квітня, а разом із ним і справжньої весни, настає сезон заміни шин. Nokian Tyres пропонує великий і універсальний вибір надійних та ефективних літніх шин Nokian Hakka. Ці якісні шини отримали високі оцінки під час випробувань та високо цінуються споживачами, вони забезпечують водіям найвищий комфорт та спокій під час керування, довговічність і, звісно, безпеку під час літніх подорожей.

Літо близько. Якісні літні шини – безцінні у складних ситуаціях

Зазвичай після зими дороги знаходяться у жалюгідному стані, покриття дуже нерівне і почасти на асфальті з’являються колії, в яких під час дощу збирається кілька міліметрів води. Всі продукти Nokian Hakka були розроблені і випробувані для широкого температурного діапазону та з урахуванням несподіваної зміни погодних умов, які нам добре знайомі.

Шини Nokian Hakka характеризуються прогнозованою і стабільною поведінкою, особливо в екстремальних ситуаціях. Всі вони мають відмінний рівень зчеплення на сухій та на мокрій поверхні та витримують жорсткі умови експлуатації на поганих дорогах. Завдяки новому поколінню гумової суміші, малюнка протектора і каркаса знижено опір коченню – шини котяться легко і тихо, економлять паливо і дбають про навколишнє середовище.

Вдосконалені і ретельно перевірені якісні шини забезпечують вашу безпеку в ситуаціях, коли вона вам потрібна якнайбільше.

«Практично будь-яка шина без проблем їздитиме сухими дорогами влітку, однак у складних погодних умовах ситуація геть інакша. Літні шини Nokian Hakka забезпечують виключно стабільну керованість, шина не налякає водія навіть під час різких енергійних маневрів, гальмування або на мокрій поверхні. Водій може бути впевнений, що його шина працюватиме як задумано і постійно зберігатиме свої характеристики керованості – від ранньої весни до пізньої осені», – каже глава відділу управління продуктами Nokian Tyres Петрі Ніємі.

Всеосяжний модельний ряд літніх шин Nokian Hakka охоплює близько 300 найменувань та пропонує моделі для широкого спектру транспортних засобів – від компактних міських автомобілів до великих позашляховиків. Не лишаються осторонь і гібриди наступного покоління з електромобілями. Усі шини Nokian пропонують комфорт та безпечну керованість на розпечених шосе і щербатих сільських дорогах. Доступні розміри від 13 до 22 дюймів.

Споживачі віддають перевагу королеві мокрих доріг

Nokian Hakka Blue 2, розроблена для потужних і спортивних сімейних автомобілів, від перших днів на ринку полюбилася нашим клієнтам. Згідно з відгуками споживачів, розміщеними на веб-сайті Nokian Tyres, ця шина отримала 4,5 бала за шкалою від 1 до 5, де 5 – найкраща; також, до 94% споживачів готові рекомендувати цю модель іншим автомобілістам.

Nokian Hakka Blue 2 особливо добре працює в дощових умовах. Шина ефективно запобігає акваплануванню і має чудові характеристики зчеплення з мокрою дорогою. У класифікації шин ЄС більшість розмірів Nokian Hakka Blue 2 мають найвищий клас А зчеплення з мокрою дорогою. У тесті літніх шин, проведеному фінським журналом Tuulilasi (3/2019) Nokian Hakka Blue 2 визнано найкращою в групі на мокрій поверхні.

В іншому тесті літніх шин журналу Tekniikan Maailma (05/2019) Nokian Hakka Blue 2 також фінішувала першою, продемонструвавши виняткову керованість на мокрій дорозі. Журналісти ТМ відзначили наступне: «Nokian – вибір номер один для весни. Найкраще в цій шині – її стабільні характеристики, а недоліків просто немає». Шину також хвалили за низький рівень шуму і опір коченню, що скорочує витрати на пальне.

Вибирайте шини з урахуванням типу вашого авто та власних потреб

Для спортивної та швидкої їзди Nokian Tyres розробила чутливу до команд рульового управління і стабільну преміальну шину Nokian Hakka Black 2. Забезпечуючи максимальне зчеплення і міцність, Hakka Black 2 поводить себе передбачувано і підтримує щільний контакт з дорогою навіть на високій швидкості.

З іншого боку, є довговічна Nokian Hakka Green 2 з низьким опором коченню – чудовий вибір для невеликих і середніх сімейних автомобілів. Використання цих шин сприяє скороченню витрати палива, забезпечує низький рівень шуму, комфорт і спокій під час керування автомобілем.

Наш широкий та конкурентоспроможний асортимент літніх шин у минулому році був доповнений найновішими шинами для важких позашляховиків: Nokian Hakka Black 2 SUV і Nokian Hakka Blue 2 SUV. Завдяки арамідному волокну, яким посилено їх боковини, ці шини значно міцніші, вони краще витримують сильні удари та контакт с гострими краями ям та каміння, що можуть призвести до порізів.

Та ж технологія Aramid Sidewall використовується у всіх шинах Nokian Tyres  для фургонів та кемперів. Сімейство шин Nokian Hakka C2 пропонує таку необхідну стабільність, збалансоване зчеплення і довговічність.

Hakka гарантія допоможе вам у дорозі

Після придбання шин Nokian Hakka ви можете активувати унікальну гарантію Hakka. Розширена Hakka гарантія від Nokian Tyres – це Ваш спокій Ваш спокій 365 днів у році. У разі, якщо шина, яка була використана належним чином і правильно встановлена, сильно пошкоджена та не підлягає ремонту при звичайному використанні, споживачеві буде безкоштовно надано новий відповідний продукт.

Скачати зображення

Читати більше про випробування

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com