пн листопада 19 01:09 2012 в категорії Корпоративні новини
Мережа шинних центрів Vianor продовжує зростати:

в Німеччині відкрито 1000-й центр Vianor
Мережа шинних центрів Vianor, що належать концерну Nokian Tyres, продовжує впевнено рости. На сьогодні мережа Vianor працює в 24 країнах, і 16 листопада у м. Фрідрихсхафені на півдні Німеччини відкрився тисячний за ліком шинний центр.

Місто Фрідрихсхафен знаходиться недалеко від кордонів Німеччини з Австрією та Швейцарією, і за своїм місцем розташування представляє мінливі кліматичні умови Центральної Європи. У новому центрі крім шинних послуг клієнти зможуть отримати і широкий набір автосервісного обслуговування.

Мережа Vianor сприяє зростанню концерну Nokian Tyres, пропонуючи споживачам кращий асортимент товарів у галузі, а також різнобічний і якісний сервіс, географічно доступний для клієнтів. Для підприємств, що входять у мережу на принципах партнерства, компанія Vianor дає можливість продавати кращі в галузі шинні вироби, надає найсвіжішу інформацію про продукцію, технологічну підтримку, а також інші переваги великої мережі.

― Розширення мережі шинних центрів Vianor ― це невід'ємна частина стратегії росту компанії Nokian Tyres. Vianor має потужну позицію на ринку Північної Європи, крім того, на сьогодні компанія є найбільшою мережею на швидко зростаючих ринках шин у Росії та Україні. Відповідно до нашої стратегії ми прискорили зростання мережі Vianor і в Центральній Європі. Цей ринок теж важливий для нас, ми спостерігаємо зростаючий з роками попит на наші надійні за будь-яких погодних і дорожніх умов шини. І ми бачимо тут потенціал для концепції невпинного розвитку Vianor, ― зізнається президент концерну Nokian Tyres PLC Кім Гран. ― Успіх наших шин в тестових випробуваннях автожурналів сприяв зростанню інтересу та впізнавання продукції компанії Nokian Tyres в Центральній Європі. Цілком природно на цій хвилі відсвяткувати відкриття тисячного шинного центру Vianor саме в Німеччині, оскільки в цій країні ― один з найбільших у світі ринок зимових шин.

Фотографії: www.nokiantyres.com/VianorOutlets

Додаткова інформація: www.vianor.ua

PR директор Our People
Олеся Гончарова
Моб. +38 050 668 01 02
[email protected]

Account Executive Our People
Руслана Приходько
Моб. +38 063 578 70 20
[email protected]

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
Наталія Дихтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Інформаційна довідка:

Nokian Tyres є єдиним у світі виробником шин і послуг, які сприяють безпечному кермуванню в країнах із суворими кліматичними умовами. Ключових ринків компанії чотири: країни Північної Європи, Росія та інші країни СНД, Північна Америка, а також Центральна та Східна Європа.

Мережа шинних центрів Vianor зміцнює позиції Nokian Tyres на стратегічно важливих ринках і розширює міжнародну мережу підприємств, що входять до Vianor на принципах партнерства. Мета Vianor полягає у тому, щоб забезпечити можливості для зростання Nokian Tyres і стати домінуючою в галузі мережею шинних центрів. Більшість торгових точок Vianor працює на принципах франчайзингу, частина шинних центрів належить компанії Nokian Tyres.

Франчайзингова мережа Vianor в Україні налічує 117 шинних центрів, в число яких входять центри з продажу шин та послуг не тільки для легкових, але також для вантажних автомобілів і спеціальної техніки. У планах компанії до кінця 2013 року розширити мережу до 150 центрів Vianor.

В асортименті Vianor ― шини для легкових автомобілів і мікроавтобусів, а також для вантажних автомобілів і трейлерів. Крім шин марки Nokian, мережа продає вироби інших провідних виробників шин, а також різні супутні товари для автомобілів. Спектр послуг Vianor включає заміну шин, шиномонтаж а також, залежно від можливостей різних центрів, інші послуги автосервісу і сезонне зберігання шин ― Хакка Готель.