пт березня 14 11:22 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

«Не вагайся! Перевзувайся!» разом з Nokian TyresЗ 1 березня по 30 квітня 2014 року компанія Nokian Tyres разом із мережею шинних центрів VIANOR проводить Акцію «Не вагайся! Перевзувайся!».

Все, що потрібно для участі в Акції – це придбати комплект із 4-х літніх шин Nokian – Hakka BLUE, Hakka GREEN, Hakka BLACK чи Hakka SUV у шинних центрах VIANOR, отримати у продавця скетч-карту з індивідуальним кодом і відправити його по SMS.

Щотижня учасники Акції мають можливість отримати:

  • 40 талонів на пальне по 10 і 20 літрів;
  • 2 комплекти зимових шин від Nokian Tyres;
  • 2 iPad Air;
  • 2 iPhone 5s.
Також учасників Акції очікує головний подарунок – 2 путівки на батьківщину Nokian Tyres – у Фінляндію, кожна путівка розрахована на 2 особи.

Прихід весни означає, що настав час «перевзувати» автомобілі. Кожна модель із лінійки літніх шин від Nokian має свої переваги, відповідає індивідуальності водія і манері його водіння.

Nokian Hakka Black – професіонал нового покоління для вимогливої їзди на високих швидкостях. Ця спортивна модель входить у групу елітних високошвидкісних шин (UHP – ultra high performance) для легкових автомобілів. Шина без зволікань реагує на управління кермом, забезпечує безпеку на вологій поверхні, в екстремальних умовах і на розбитих дорогах. Саме для цієї моделі була розроблена суміш протектора Nordic Intelligent UHP Silica, яка забезпечує бездоганне зчеплення із дорожнім полотном за будь-яких температурних умов. Новація у дизайні протектора Hydro-Grooves гарантує безпечний рух автомобіля у дощову погоду.

Nokian Hakka Blue – це літня новинка, яка створена для протистояння мінливим погодним умовам, починаючи з ранньої весни і до глибокої осені. Модель представлена у 26 типорозмірах від 15 до 17 дюймів. При русі зі швидкістю 80 км/год та екстреній зупинці на вологій дорозі гальмівний шлях Hakka Blue на метр коротше, ніж в інших літніх шин. У цій моделі максимально широка площа зчеплення з дорожнім покриттям, що дозволяє їй міцно триматися за сухі ділянки дороги. На комфорт шини вплинула інновація Silent Groove Design, особлива фактура стінок поздовжніх канавок протектора, яка працює над управлінням рівня шуму ззовні і в середині автомобіля. Дизайн конструкції так само зменшує опір повітря і охолоджує поверхню шини, що, у свою чергу, збільшує її зносостійкість. Для попередження аквапланування також були розроблені канавки Grooves Swoop – еліптичні виїмки, які утримують більше води, оскільки збільшено розмір поздовжніх канавок.

Nokian Hakka Green – шина, яка турбується про екологію. Ця модель з легкістю долає вологі слизькі дороги чи нагрітий сонцем жорсткий асфальт. Легкість обертання забезпечує додавання олії скандинавської сосни у гумову суміш. Nokian Hakka Green акустично комфортна завдяки технології Silent Groove Design, зменшує опір повітрю, у результаті чого знижує витрати палива і дає змогу проїхати додаткові кілометри без дозаправки. Також у цій моделі наявний індикатор ризику аквапланування у вигляді краплі води, яка зникає, коли протектор досягає глибини меншої за 4 мм.

Nokian Hakka SUV – шина для позашляховиків. Ця модель розроблена спеціально для мінливих погодних умов і грубого дорожнього покриття: м’яких гравійних та пісочних доріг, а також жорсткого асфальту. У цій моделі представлений самоочисний малюнок протектора.

Компанія Nokian Tyres та мережі шинних центрів Vianor – налаштовані і надалі завдячувати своїм споживачам за лояльність до бренду різноманітними приємними та цікавими акціями.

Подробиці акції можна дізнатися за телефоном (044) 454-03-70 та завітавши до шинних центрів Віанор.

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні

Альона Коломієць
Моб.: +38 067 216 3434
тел. +38 044 220 1 220
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com