пн вересня 21 04:42 2015 в категорії Прес-релізи товарів

Нова літня шина класу AA від північного виробника:

Nokian Hakka Green 2 – бездоганна надійність і наднизький опір коченню

Концерн Nokian Tyres представляє оновлену літню шину Nokian Hakka Green. Nokian Hakka Green 2 забезпечує збалансовану керованість на мокрій дорожній поверхні, надзвичайно низьку витрату пального і ще більше задоволення від водіння завдяки високій зносостійкості. Новинка надійде до авторизованих точок продажів навесні 2016 року.

Nokian Hakka Green 2

Технологія Nokian Tyres Coanda – інноваційна концепція від лідера шинної індустрії. Використання ефекту Коанда дозволяє прискорити відведення води з плями контакту шини з дорогою. Застосування цієї технології спрямоване на боротьбу з акваплануванням. Гумова суміш Nokian Hakka Green Hybrid, створена для жорстких північних доріг з грубозернистим асфальтом, разом із оптимізованою конструкцією шини і виваженим малюнком протектора гарантують неперевершену зносостійкість при експлуатації з перших днів весни до пізньої осені. Зносостійкість нової Hakka Green 2 на 15% вища, ніж у попередньої моделі.

Широкий вибір доступних типорозмірів для комфортної та легкої в керуванні Nokian Hakka Green 2 дозволяє підібрати шини від 13 до 16 дюймів для автомобілів невеликого і середнього розміру. Більшість типорозмірів мають індекс швидкості T (190 км/год) та H (210 км/год). З-поміж доступних типорозмірів п'ятьом присвоєно найвищий клас А (за Європейською класифікацією шин) за показниками зчеплення на мокрій дорозі та рівнем опору коченню. У переліку доступних типорозмірів є один з найпопулярніших на ринку – 205/55 R16.

Ключовими ринками для оновленої літньої лінійки шин-переможців Hakka є країни Північної Європи, Україна та Росія. Повний асортимент типорозмірів буде доступний автомобілістам навесні 2016 року.

Довготривала безпека – новий склад гумової суміші Nokian Hakka Green Hybrid

Гумова суміш Nokian Hakka Green Hybrid є фундаментом безпеки більш зносостійкої й екологічної Nokian Hakka Green 2 – неперевершеної шини для мінливої літньої погоди країн Північної Європи. Частинки силіки в складі гумової суміші протектора формують міцну сітку, що адаптується до дорожніх умов, покращуючи зчеплення на мокрій поверхні та підвищуючи комфорт управління. Олії ріпаку та сосни в складі гумової суміші зменшують опір коченню. Дрібні частинки сажі є фінальним штрихом у створенні міцної, надійної гумової суміші, здатної пристосовуватися до погодних умов.

Nokian Hakka Green Hybrid

«Ми роками досліджували, покращували і випробовували різні матеріали і варіації структур, які дозволили б вдосконалити ДНК наших літніх шин Hakka. Сьогодні у країнах Північної Європи водії вже мають змогу оцінити результати наших зусиль. Ми створили шини, більш безпечні на мокрих дорогах, більш стабільні при керуванні за екстремальних умов і більш витривалі навіть у режимі максимальних навантажень», – зазначає менеджер з розвитку продукції Nokian Tyres Ярно Ахвелнаммі.

Підсумком майже п'яти років удосконалення і польових випробувань у Фінляндії, Німеччині, Іспанії та США стала модель Nokian Hakka Green 2 – шина з бездоганними характеристиками керованості та безпеки для невеликих і середньогабаритних автомобілів. Зчіпні властивості на мокрому асфальті й паливну ефективність цієї моделі визнано одними з найкращих, за європейською класифікацією їм присвоєно клас A чи B.

Гальмівний шлях нової Nokian Hakka Green 2 на мокрій дорозі зі швидкості 80 км/год на 18 метрів коротший, ніж у шини, що показала найслабкіший результат у класифікації (різниця між показниками класів A та F). Також слід відзначити екологічний профіль Nokian Hakka Green 2 та суттєве зменшення витрати пального при її використанні. Економія пального сягає 0,6 літра на 100 км (різниця між показниками класів A та G).

Міцна структура підвищує зносостійкість

Структура міцного сталевого корду оновленої Nokian Hakka Green 2 формується зі сталевих ниток, вкритих латунню. Кожен дріт корду складається з двох переплетених сталевих ниток. Діаметр однієї нитки – лише 0,25 мм, проте запасу її міцності вистачить, щоб буксирувати легковий автомобіль. Міцність сталевого корду нової шини більш ніж на 15 % вища порівняно з попередньою моделлю, переможницею численних тестів Nokian Hakka Green.

Більш гнучка і водночас більш міцна структура сталевого корду в поєднанні з гумовою сумішшю Nokian Hakka Green Hybrid та асиметричним малюнком протектора забезпечує ще більше переваг. Стабільна керованість дозволяє легко маневрувати і змінювати смугу руху. Завдяки більшій стійкості до проколів і порізів шина прослужить довше. Згідно з тестами, проведеними в країнах Північної Європи спільно із службою таксі, Nokian Hakka Green 2 є більш зносостійкою, ніж її попередниця: різниця на користь оновленої шини становить 15 %.

Попередження аквапланування: клиноподібні канавки й ефект Коанда

Зчіпні властивості Nokian Hakka Green 2 було покращено завдяки властивостям нового складу гумової суміші. При цьому малюнок протектора нової шини більш відкритий, ніж у попередньої моделі. Ці рішення, а також поліровані канавки дозволяють уникнути небезпек дощової погоди. У масивних центральних блоках протектора прорізані агресивні клиноподібні канавки, що розширюються до внутрішнього плеча. Вони ефективно відводять воду, спрямовуючи її до широких поздовжніх канавок.

Технологія Nokian Tyres Coanda

Технологія Nokian Tyres Coanda прискорює відведення води з поздовжніх канавок, запобігаючи акваплануванню. Вигнутий дугоподібний рельєф блоків протектора на внутрішньому плечі шини забезпечує більш швидке відведення води з поздовжніх канавок у поперечні. У цій технології використовується таке фізичне явище, як ефект Коанда. Він полягає в тому, що струмінь рідини, який витікає з вузького отвору, намагається відхилитися у напрямку найближчої стінки. Цей ефект використовується для покращення аеродинаміки крил літака, а також кузовів автомобілів, що беруть участь у гонках Формули 1.

Воронкоподібні канавки у плечових зонах також утримують воду і прискорюють її відведення з поперечних канавок, забезпечуючи подвійний ефект у боротьбі з акваплануванням. При цьому навіть зношена шина зберігає чудові властивості щодо запобігання акваплануванню.

Максимальний комфорт – технологія Nokian Silent Sidewall

Нова Технологія Nokian Silent Sidewall максимально підвищує комфорт водіння. Оптимально підібраний склад гумової суміші на стику між боковиною шини і протектором приглушує шум від вібрацій сталевого корду при взаємодії з дорожнім полотном. Завдяки цьому водія і пасажирів під час руху не турбує шум. Ця технологія відповідає за акустичний комфорт у салоні автомобіля.

Окрім цього, зниження рівня шуму в автомобілі забезпечує вже добре відома власникам шин Nokian технологія Nokian Silent Groove. Напівсферичні заглиблення на стінках поздовжніх ламелей також знижують опір повітря, у результаті чого зменшується витрата пального.

Чиста безпека: індикатор залишкової глибини протектора та інфоділянка

Чим новіші шини, тим менший ризик аквапланування. Щоб водій міг стежити за рівнем зносу шин, фахівці Nokian Tyres застосували дві геніальні у своїй простоті інновації: індикатор залишкової глибини протектора та індикатор аквапланування.

Індикатор залишкової глибини протектора (Driving Safety Indicator, DSI) розташований на центральному ребрі протектора шини. Він показує залишкову глибину протектора в міліметрах. У процесі експлуатації на протекторі залишається все менше цифр. Поруч з DSI розташований індикатор аквапланування у вигляді краплі. Символ краплі зникає при остаточній глибині протектора менш ніж 4 мм.

Інформаційна ділянка суттєво полегшує заміну шин. На боковині шини розташовані вказівники напряму установки шини і рівень рекомендованого тиску. Крім того, інфоділянка підкаже, з якою силою слід затягнути колісні болти.

Nokian Hakka – унікальна північна концепція

Шини літнього сімейства Nokian Hakka створені спеціально для північних країн, де дорожнє полотно часто нерівне і грубе. Для північних широт також характерна швидка зміна погодних умов, тож тут необхідні шини з особливими якостями. При вдосконаленні гумових сумішей та структури літніх шин лінійки Hakka було взято до уваги мінливу погоду і складні умови експлуатації. Літні шини Hakka передбачувано поводяться в широкому діапазоні температур, при цьому вони стійкі до зношування навіть на поганих дорогах.

На всі літні шини Nokian Hakka, як і на зимові Nokian Hakkapeliitta, діє Розширена Hakka Гарантія. За умовами Розширеної Hakka Гарантії, якщо шину, яку використовували належним чином, було випадково пошкоджено, споживач може безкоштовно відремонтувати її або ж отримати нову шину цієї моделі (якщо пошкоджена не підлягає відновленню) у будь-якій з авторизованих точок продажів.

Основні інновації

Контроль безпеки

Технологія Nokian Tyres Coanda. Ефективне запобігання акваплануванню. Вигнутий дугоподібний рельєф блоків протектора на внутрішньому плечі шини забезпечує більш швидке відведення води з поздовжніх канавок у поперечні. У процесі зношування цей ефект зберігається. Також між сусідніми блоками протектора розташовані спеціальні розпірки, що забезпечують зменшення рівня тертя. Ця технологія дозволяє покращити керованість, знизити рівень шуму і сприяє більш рівномірному зношуванню протектора.

Клиноподібні канавки. Безпека на мокрій дорозі. Агресивні клиноподібні канавки розсікають центральні ребра протектора, ефективно утримують і спрямовують воду до більш широких і глибоких поздовжніх канавок.

Воронкоподібні канавки. Попереджають загрозу аквапланування. У плечовій частині шини розташовані воронкоподібні канавки, оптимізовані для керування потоком води. Вони прискорюють відведення води з основних канавок до поперечних, тим самим покращуючи зчеплення з дорожнім полотном.

Новий малюнок протектора. Відчуття більш безпечного керування. Туго переплетений візерунок зовнішньої плечової зони залишається жорстким при контакті з дорогою. Результат такого рішення – більш точна керованість і зниження рівня шуму від кочення колеса. Відкритий малюнок протектора та інноваційні рішення внутрішньої плечової частини шини злагоджено працюють на покращення зчіпних властивостей на мокрій дорозі.

Більше кілометрів для шини, менше забруднення навколишнього середовища

Гумова суміш Nokian Hakka Green Hybrid. Довговічність, безпека, комфорт водіння та паливна ефективність. Високотехнологічна гумова суміш містить комбінацію силіки Green Silica, натуральних олій сосни і ріпаку та дрібних частинок сажі. Ці компоненти використовуються також у гумових сумішах шин для важкої промислової техніки. Властивості компонентів суміші допомагають шині адаптуватися до дорожніх умов, температури і навіть до індивідуальної манери керування. Нова гумова суміш стабільно працює в широкому діапазоні температур і відмінно протистоїть підвищеним навантаженням на поганих дорогах.

* Розумна силіка Green Silica відрізняється збалансованим поєднанням безпеки й екологічності. Частинки силіки формують більш міцну сітку, вступаючи в дію, коли властивостей силанів і полімерів недостатньо. У такий спосіб шина адаптується до поточних умов, забезпечуючи упевнене зчеплення та прогнозовану керованість на мокрій дорозі. Зчеплення буде надійним за будь-яких погодних умов мінливого літнього сезону.

* Поєднання олій сосни і ріпаку, олія Green Hybrid, ефективно знижує нагрівання гумової суміші, зменшуючи вібрації, зумовлені міжмолекулярними коливаннями. За рахунок цього покращуються властивості кочення шини. Чим легше обертаються шини, тим менше пального потрібно автомобілю, а отже, знижується обсяг вихлопних газів. Нова комбінація олій також сприяє зниженню нагрівання шини, що подовжує термін її служби.

* Високомодульні частинки вуглецю утворюють велику кількість міцних з'єднань, які роблять гумову суміш більш стійкою до проколів, розриву й інших ушкоджень. Нові карбонові частинки за розміром менші від тих, що використовувалися раніше. Це збільшує область ущільнення і підвищує надійність шини.

Нова структура сталевого корду. Більше кілометрів із задоволенням. Стабільна керованість дозволяє легко змінювати смугу руху навіть на нерівній дорозі. Покращений захист від проколів і порізів гарантує більше кілометрів для шин. Новий корд легший, тож витрата пального зменшиться. Адже чим легша шина, тим менше енергії витрачається на її обертання.

Комфорт і внутрішній спокій

Технологія Silent Sidewall. Більше комфорту в керуванні. Ділянка шини між боковиною і протектором має особливі властивості для зниження шуму під час руху. Технологія забезпечує зменшення звукових коливань, що передаються з поверхні дороги через колесо в салон автомобіля.

Технологія безшумних канавок Silent Groove. Більше комфорту в керуванні. На стінках поперечних ребер розташовані поглиблення у вигляді півсфер, подібні до виїмок на м'ячі для гольфу. Це забезпечує додатковий комфорт керування. Завдяки оптимізації аеродинамічних потоків ця інновація знижує рівень шуму. Зменшення опору повітрю також знижує нагрівання шини, що, у свою чергу, підвищує її зносостійкість.

Нова Nokian Hakka Green 2 – природна безпека

  • Безкомпромісне зчеплення на мокрій дорозі
  • Комфортна збалансована керованість
  • Надзвичайно низька витрата пального
  • Надійна безпека – міцна структура та чудова зносостійкість

Фотографії моделі: www.nokiantyres.com/HakkaGreen2

Відео: New Nokian Hakka Green 2 – Naturally safe (Нова Nokian Hakka Green 2 – природна безпека
https://youtu.be/cHNs1krzoJ0

Відео: Nokian Hakka Green 2 – What can be done with one single steel wire? (Nokian Hakka Green 2: що можна зробити з одним сталевим дротом?)
https://youtu.be/aUqByygQI5U

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер NokianTyres в Україні Альона Коломієць тел. +38 044 377 53 45 факс. +38 044 377 53 46 Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com