Nokian Hakka перемагають у міжнародних тестах літніх шин

вт червня 1 08:25 2010

Nokian Hakka перемагають у міжнародних тестах


літніх шинЛітні шини Nokian Hakka H і Nokian Hakka Z завойовують все більшу кількість перемог в незалежних міжнародних тестах. Ці моделі стали беззаперечними лідерами тестів, проведених такими авторитетними автомобільними виданнями, як Tekniikan Maailma (Фінляндія), Auto, Motor&Sport (Швеція), Motor magazine (Норвегія), Auto Bild Allrad (Німеччина).

Висококласні характеристики Nokian Hakka H дозволили цій моделі зайняти перше місце серед протестованих 12 шин з типорозміром 205/55 R16 та індексом швидкості H (210 км/г). Під час тестів Nokian Hakka H незмінно лідирувала у всіх категоріях. Лаври переможця модель отримала завдяки своєму показнику опору коченню – найнижчому серед всіх марок шин, які брали участь у цьому тест-драйві, а також завдяки низькому рівню шумів. Результати цього тесту були опубліковані в журналі Tekniikan Maailma (5/2010).

«Nokian Hakka H їздить тихо і реагує на надзвичайні ситуації з належною швидкістю і чіткістю. Hakka H одна з тих небагатьох шин, що здатні одночасно поєднувати в собі прекрасні зчіпні якості на мокрій поверхні, легкість управління і комфортний, тихий хід»,- запевняє Tekniikka Maailma.

Nokian Hakka Z з індексом швидкості Y (300 км/г) теж взяла участь в аналогічному тест-драйві шин із типорозміром 225/40 R18. Сумарна оцінка Nokian Hakka Z була найвищою в цьому тесті - 9,1. Характеристики керування (керованість, об'їзд та гальмування) тестувалися намокрому ісухому асфальті. Випробування показали, що 18-дюймовій Nokian Hakka Z просто немає рівних: вона навіть змогла перемогти найкращі 16-дюймові шини з індексом H.

Nokian Hakka Z SUV була названа «особливо рекомендованою» журналом Auto Bild Allrad, завоювавши найвищі оцінки в усіх трьох категоріях тестів, що проводяться на мокрому і сухому асфальті, а також на бездоріжжі: «Низький опір коченню, збалансована поведінка під час їзди, чудова поведінка при їзді на піску».Також найвищу оцінку Hakka Z SUV отримала за низький рівень опору коченню.

Тріумфальний хід літніх шин Nokian Tyres продовжився і під час найбільшого тесту шин в Центральній Європі, проведеного німецькою асоціацією автомобілістів ADAC за участю 19 літніх шин з індексом швидкості H і типорозміром 185/65 R15. За підсумками цього тестування шина Nokian Hakka H посіла перше місце, розділивши його з іншою учасницею.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]