Nokian Hakka Z перемагають в тесті літніх шин за версією журналу «За Рулем»

пн червня 1 02:30 2009

Nokian Hakka Z перемагають


у тесті літніх шин за версією журналу «За Рулем»
«Особливо рекомендуємо для всіх доріг. Сподобається всім, кому важлива стабільність характеристик у будь-яку погоду», - саме таку оцінку присвоїли Nokian Hakka Z експерти журналу «За Рулем» під час тесту шин класу Ultra High Perfomance від провідних світових виробників. Про преміальність шин даної категорії говорить той факт, що шини UHP дозволяють розвивати швидкість до 300 км/г.

Під час тестування шини перевірялися на здатність протистояти акваплануванню, оцінювалась ступінь їхньої керованості на сухому покритті, а також курсова стійкість на прямій трасі та комфорт під час їзди на дорогах із різними типами покриття. Для того, щоб перевірити всі показники в реальних умовах, тестування проводилося на двох спеціалізованих полігонах в Італії.

Nokian Hakka Z під час тестування набрала найбільшу кількість балів – 936, а також продемонструвала найкращі показники під час їзди на мокрому асфальті. Також експерти зафіксували, що Nokian Hakka Z має найкоротший гальмівний шлях як на мокрому, так і на сухому покритті. При чому, в першому випадку відрив від найближчого конкурента становить два метри.

В якості резюме експерти «За Рулем» зазначили, що Nokian Hakka Z демонструє найкраще гальмування на покриттях будь-якого типу, цим шинам властива стабільність керування, хороші курсова стійкість і опір акваплануванню на прямій дорозі, високий рівень комфорту.

Для довідки:

Nokian Tyres – найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.

Компанії Nokian Tyres належить мережа шинних центрів Vianor, в яку входять понад 507 точок у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Естонії, Латвії, Україні і Росії. Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий, – у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився літом 2005 року.

Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі. Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 581-09-90
E-mail: [email protected]