ср січня 11 02:04 2017 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Компанія Nokian Tyres представляє нові флагманські продукти в сегменті зимових шин:

Nokian Hakkapeliitta 9 и Nokian Hakkapeliitta 9 SUV з унікальною технологією шипування

Nokian Tyres оновлює лінійку шипованих шин. У 2017 році вона поповниться флагманськими продуктами з унікальною концепцією шипування - Nokian Hakkapeliitta 9 для легковиків та Nokian Hakkapeliitta 9 SUV для позашляховиків.

«Ми розробили нову технологію шипування для наших зимових шин Hakkapeliitta. Тепер шипи різного типу в різних частинах шини працюють в якості активної системи безпеки і адаптуються до будь-якої зимової погоди. Ця запатентована функціональна технологія шипування – унікальна для шинної промисловості. Завдяки їй водій отримує чудове поздовжнє зчеплення та бокове зчеплення, що не має аналогів, при проходженні поворотів, а також стабільне водіння на зимовій дорозі», - коментує Юха Пірхонен, віце-президент з досліджень та розробок компанії Nokian Tyres.

«Nokian Hakkapeliitta – передовий бренд зимових шин у країнах Північної Європи, Росії та України. У нових високоякісних шипованих шинах Nokian Hakkapeliitta використовувалися новітні технології, які дозволять забезпечити високий рівень наших продажів і продажів наших дилерів протягом майбутніх зимових сезонів. Ми з нетерпінням очікуємо офіційної презентації новинки, де розповімо про оновлені системи безпеки і характеристики керованості», - зазначає Андрій Пантюхов, виконуючий обов’язки президента та генерального директора Nokian Tyres.

Разом із продуктами преміальної лінійки Nokian Hakkapeliitta компанія також представляє нові шиповані зимові шини Nokian Nordman 7 та Nokian Nordman SUV 7. Родина Nokian Nordman – альтернатива преміальним продуктам у сегменті «ціна-якість». Це розширює асортимент продуктів Nokian Tyres та підвищує доступність для ріноманітних груп споживачів. Ключовими ринками для шин Nokian Nordman є країни Північної Європи, Північної Америки, Росія та Україна.

Нові шини надійдуть до роздрібних точок продажу навесні 2017 року. Широкий діапазон типорозмірів буде доступний споживачам восени цього року. Детальні відомості та фотоматеріали про нові зимові шини буде оприлюднено наприкінці січня – на початку лютого.

Контактна інформація:

Antti-Jussi Tähtinen
Vice President, Marketing and Communications
Tel. +358 10 401 7940 
Email [email protected]

Juha Pirhonen
Vice President, Research and development
Tel. +358 10 401 7708 
Email [email protected]

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com