Nokian Hakkapeliitta R SUV – нова фрикційна шина для міських позашляховиків, що дозволяє взимку насолоджуватися безпечним і комфортним водінням

чт жовтня 2 07:33 2008
Nokian Hakkapeliitta R SUV - нова фрикційна шина
для міських позашляховиків, що дозволяє взимку
насолоджуватися безпечним і комфортним водінням

Водії, що живуть у країнах із мінливим кліматом, давно чекали на надійні
нешиповані зимові шини для своїх автомобілів. Експерт із зимових шин компанія Nokian Tyres розробила шину Nokian Hakkapeliitta R SUV, характер якої вигострений для суворих зимових умов. У новинці SUV використані ті ж інновації, що й у фрикційній шині для легкових автомобілів Nokian Hakkapeliitta R. Проте чудова шина Hakkapeliitta R SUV створена спеціально для міських позашляховиків, і вона не боїться зустрічі із зимою.

Баланс надійності та безпеки

Інновації, упроваджені в протекторі й гумових сумішах, по своїх властивостях зчеплення на льоду і мокрій дорозі піднімають Nokian Hakkapeliitta R SUV на рівень, що перевищує звичні показники. При виготовленні шини використана абсолютно нова гумова суміш для зимових умов, у якій натуральний каучук доповнює з'єднання силіки та рапсової олії. Така гумова суміш покращує зчеплення на обмерзлій і засніженій дорозі, а також підсилює міцність шини на розрив.

Окрім характеристик зчеплення в умовах зимового водіння, при розробці шини ставилося завдання поліпшити стійкість і зчеплення на мокрих поверхнях. Упевнене й стабільне відчуття керма особливо важливе, коли йдеться про великий і важкий міський позашляховик. Надійне відчуття порогу зчеплення, слухняність і точність покращують управління автомобілем, особливо на слизькій зимовій дорозі.

Для позашляховиків важливі також міцні боковини шин. Усі розміри Nokian Hakkapeliitta R SUV мають міцний двошаровий каркас, створений для SUV. Для боковин використовується спеціальна, особливо міцна гумова суміш, більш стійка до ударів і розривів.

Nokian Hakkapeliitta R SUV повністю відповідає бренду Hakkapeliitta: це справді зимова шина для суворих умов. Новинка Hakkapeliitta R SUV прекрасно поводить себе на засніженому й сухому асфальті, показує чудове зчеплення на обмерзлій і мокрій дорозі.

Низький опір коченню скорочує витрату пального

При порівнянні опору коченню різних типів фрикційних шин вироблені в Скандинавських країнах шини мають нижчі показники. Nokian Hakkapeliitta R SUV має дуже низький опір коченню. Це скорочує витрати палива й викиди в атмосферу. Як і інша продукція Nokian Tyres, новинка SUV випускається за найбільш екологічною технологією без застосування шкідливих масел, що викликають онкологічні захворювання. Як пом'якшувачі для гумових сумішей компанія використовує очищені та нешкідливі для здоров'я масла.

Широкий асортимент типорозмірів для позашляховиків

Nokian Hakkapeliitta R SUV підходить практично для всіх міських позашляховиків, асортимент цієї шини найширший на ринку. Велика частина з 17 типорозмірів 16-20-дюймових шин має маркування XL, значить, вантажопідйомності достатньо й для масивних марок автомобілів.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 581-09-90
E-mail: [email protected]