пн січня 30 12:04 2017 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Nordman 7 та Nokian Nordman 7 SUV – проста надійність для мінливої зимової погоди

Концерн Nokian Tyres оновлює лінійку продуктів Nordman. У нових надійних зносостійких шипованих шинах Nokian Nordman 7 та Nokian Nordman 7 SUV використана унікальна технологія шипування, що забезпечує безпечне та комфортне водіння у зимових умовах. Завдяки ретельно протестованим технологічним рішенням нові шини Nokian Nordman являють собою надійний вибір для мінливої північної погоди як у питаннях безпеки, так і з огляду на економічність.

Nokian Nordman 7

Лінійка шин Nokian Nordman розширює асоримент продуктів Nokian Tyres та підвищує доступність для різних груп споживачів. Ключовими ринками збуту для шин Nokian Nordman є країни Північної Європи, Північної Америки, Україна та Росія. Повний діапазон типорозмірів нових продуктів буде доступний споживачам восени 2017 року.

Nokian Nordman 7: насолоджуйтесь зимовим водінням

Ця нова шина від Nokian Tyres демонструє надійну поведінку в складних мінливих зимових умовах. Малюнок протектора та конструктивні рішення, з успіхом втілені у Nokian Hakkapeliitta 7, підвищують зчіпні властивості та гарантують стабільну керованість шини. Нова зимова Nokian Nordman 7 – це ідеальне поєднання безкомпромісного зчеплення та зносостійкості.

Надійне зимове зчеплення та м’який контакт із дорогою забезпечує технологія ударопоглинання Air Claw, у якій скомбіновано краплеподібні повітряні амортизатори на передніх краях блоків протектора та якірний шип. За подібним принципом працюють бігові кросівки для поглинання ударів у ділянці п’ят. Вентіляційні отвори пом’якшують вплив шипа на дорогу та одночасно знижуюють вібрацію під час контакту із дорожньою поверхнею. Технологія повітряної подушки також зменшує навантаження на дорожнє полотно та шум під час руху.

Розмірна сітка Nokian Nordman 7 загалом містить 34 типорозміри у діапазоні від 13 до 17 дюймів.

  • Стабільна керованість та надійне зчеплення
  • Екстремальне зчеплення на льоду, снігу та мокрій дорозі
  • Першокласний комфорт

Nokian Nordman 7 SUV – стійке зчеплення для водіїв позашляховиків

Ця нова шина з міцним каркасом здатна впоратись навіть із найскладнішими викликами зимової погоди. Новинка, що поєднує гарантовану довговічність зі стабільністю та комфортом водіння – привабливий варіант для власників позашляховиків, яким потрібні шини зі стійким зчепленням. У цій новій міцній шині вдало використані інновації та технічні рішення, що були розроблені для продуктів лінійки Nokian Hakkapeliitta.

Широкий міцний якірний шип підвищує бокове та поздовжнє зчеплення при русі слизькою дорогою. Технологія Bear Claw («Ведмежий кіготь»), застосована у шинах Nokian Hakkapeliitta, міцно утримує шип у вертикальному положенні та приймає на себе основну частину навантаження під час гальмування. Маневреність, безпека та комфорт водіння досягаються також за рахунок використання концепції Eco Stud: особлива подушка пом’якшує удар шипа під час контакту із дорожньою поверхнею.

У нових шинах для позашляховиків також використана технологія повітряного амортизатора. Краплеподібні повітряні амортизатори перед шипами знижують рівень шуму та зменшують негативний вплив на дорожнє полотно без шкоди для зчеплення.

Nokian Nordman SUV 7 наявна в 37 типорозмірах у діапазоні від 15 до 20 дюймів. 

  • Збалансована та міцна
  • Структура шини розроблена спеціально для позашляховиків
  • Першокласне зчеплення за будь-якої зимової погоди

Nokian Nordman 7 – надійна та ефективна

Фото: www.nokiantyres.com/nordman7photos

Основні інновації:

Технологія ударопоглинання Air Claw: повітряні отвори на шині пом’якшують та послаблюють дію шипа на дорожню поверхню та зменшують його вібрацію при контакті з дорогою. Технологія повітнряної подушки також зменшує знос дорожнього полотна, шум під час руху та подовжує термін використання шипа.

Концепція Nokian Eco Stud: ключовим компонентом цієї технології є подушка під шипом, яка пом’якшує його контакт із дорогою. Подушка знижує ступінь пошкодження дорожньої поверхні та дозволяє зменшити шум під час руху до комфортного рівня.

https://www.nokiantyres.ua/kompaniya/informaciya-pro-nas

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com