вт квітень 7 07:48 2015 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres і Valtra встановлюють новий світовий рекорд швидкості для тракторів – 130,165 км/год!

Новий світовий рекорд швидкості став можливим завдяки співпраці двох експертів із зимового водіння – концерну Nokian Tyres і компанії Valtra. Рекорд було встановлено у фінській Лапландії на дорозі, вкритій льодом та снігом. Багаторазовий призер чемпіонатів з ралі WRC Юха Канккунен абсолютно спокійно із чемпіонською витримкою розігнав важкий трактор до швидкості 130,165 км/год (80,88 миль/год). Досягти такого результату вдалося завдяки першій у світі зимовій шині для тракторів Nokian Hakkapeliitta TRI (440/80R28 151D і 540/80R38 167D), а також потужному трактору Valtra T234.

– Мені і ранішебагато разів доводилося брати участь у тестахтавстановлювати рекорди на автомобілях. Але я вперше зробив це на тракторі, і результатом став світовий рекорд! Незважаючи на складні погодні умови, трактор і шини прекрасно співпрацювали разом, – говорить Юха Канккунен.

У 2013 році завдяки унікальним властивостям продукції Nokian Tyres, компанії, яка створила першу у світі зимову шину, було встановлено світовий рекорд швидкості на льоду. Автомобіль пілота NokianTyres Янне Лайтінена на льоду Ботнічної затоки показав швидкість 335,713 км/год (208,602 миль/год). Неперевершені зчеплення і швидкість забезпечили шиповані зимові шини преміум-класу NokianHakkapeliitta 8.

Максимальна продуктивність на льоду і снігу

Навесні 2014 року компанія NokianTyresдоповнила свою широку зимову лінійку шин моделлю для тракторів NokianHakkapeliittaTRI. Унікальний склад зимової гумової суміші, малюнок і ламелі протектора працюють задля максимальної передачі зчеплення і тяги. Діагональні ламелі створюють поглиблення на блоках протектора, збільшуючи кількість граней для кращого зачепа, що оптимізує поздовжнє та бічне зчеплення. Ще понад 10 років тому компанія Nokian Tyres першою застосувала ламелізацію блоків протектора на шинах для тракторів.

- Тестувати шини в екстремальних умовах вкрай важливо,протеце вимагає унікальних навичок. Ми хотіли показати справжню продуктивність нової шини Nokian Hakkapeliitta TRI. І машина вагою 7,7тонн з чотириразовим чемпіоном світу з ралі за кермом, якамчить на швидкості понад 130 км/год, демонструє це більш ніж переконливо! Для того щоб трактор рухався зимовою дорогою на такій швидкості, йому необхідні шини з відмінним зчепленням, надзвичайними стійкістю та керованістю. Саме такою була наша мета, коли мистворювали Nokian Hakkapeliitta TRI, – говорить Теро Саарі, керівник проекту, R&D, Nokian Tyres.

Рекорд було зафіксовано 19 лютого 2015 року на запасному аеродромі Вуоярві у Фінляндії, приблизно у 20 кілометрах від міста Соданкюля в напрямку Рованіємі. Загальна довжина снігової смуги становила приблизно 2300 метрів, фіксатори швидкості були встановлені вздовж усієї смуги з інтервалом у 50 метрів.

Представники Книги рекордів Гіннесса оголосили особливі умови для фіксації рекорду швидкості тракторів. Заміри часу проходження ділянки відбувалися в обох напрямках, а за результат було взято середнє арифметичне. Щойно стартувавши,трактор «відірвався від землі».

Експерт із зимового водіння

Nokian Tyres – найпівнічніший виробник шин у світі. Ще 1934 року компанія розробила тазапочаткувала виробництво першої у світі зимової шини. За два роки по тому північні дороги зустріли першу Nokian Hakkapeliitta. Сьогодні це ім'я стало легендарним там, де зими по-справжньому суворі. Завдяки унікальним інноваціям шини сімейства Hakkapeliitta протягом кількох десятиліть з року в рік здобувають чемпіонські титули врізноманітних тестах.

З самого початку Nokian Tyres шукає шляхи для вдосконалення процедур тестування та розробки, щоб створювати найбезпечніші і найекологічніші шини. Nokian Tyres проводить випробування шин на крайній півночі за Полярним колом на власному тестовому полігоні Івало площею понад 700 гектарів, відомому також як«Біле пекло». На цьому полігонімайже протягом усього рокув суворихпівнічних умовах цілодобово сім днів на тиждень тестуються зимові шини.

Компанія Nokian Tyres – єдиний виробник шин у світі, що спеціалізується на рішеннях для безпечного водіння в суворих кліматичних умовах півночі. Інноваційні шини Nokian для легкових такомерційних автомобілів, а також для важкої спецтехніки представлені в основному на ринках країн, де сніг, густі ліси і складні кліматичні умови є нормою.

Найшвидший трактор 2015

Відео та інформаціяпро встановлення світового рекорду швидкості для трактора
www.nokiantyres.com/FastestTractor2015

Фото події – Новий світовий рекорд швидкості для трактора www.nokiantyres.com/FastestTractor2015photos

Більш детальнаінформація:

Nokian Hakkapeliitta TRI – Здобудь перемогу над зимою
www.nokiantyres.com/hakkapeliittatri

Тестнагальмування: Nokian Hakkapeliitta TRI
http://youtu.be/ljmU25d3GQs

Nokian Hakkapeliitta TRI Інновації, що перемагають зиму
http://youtu.be/_v4hy6UnO6Y

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com