Nokian Tyres – найшвидші на льоду з новим рекордом швидкості в 331,6 км/год!

чт березня 10 01:56 2011

Nokian Tyres – найшвидші на льоду з новим рекордом швидкості в 331,6 км/год!Новий світовий рекорд швидкості на льоду був встановлений тест-драйвером шин Nokian Джанні Лейтіненом, який досяг швидкості 331,610 км/год (206,05 миль на годину) на Ботнічній затоці в Оулу, Фінляндія. Рекорд був побитий 6-го березня на 14-кілометровому крижаному треку в зимових умовах. Світовий лідер з виробництва зимової гуми встановив на автомобіль зимові шини Nokian Hakkapeliitta 7 (розмір 255/35R20 97 T XL).

Надзвичайно висока швидкість підкреслює роль високоякісних шин, оскільки тільки вони здійснюють контакт транспортного засобу з поверхнею під час руху. Рухаючись на виключно високих швидкостях по слизькому льоду, шини повинні забезпечити максимальне зчеплення, чудову зносостійкість конструкції і максимальну керованість, що відповідає вимогам автомобіля з великою потужністю.

Формула прискорення вимоглива. Коли автомобіль переміщається зі швидкістю 331 км/год, автомобіль проїжджає понад 92 м за одну секунду. На високих швидкостях шини відчувають величезний тиск, і їхній діаметр може збільшитися на 15-20 мм. Оскільки опір повітря збільшується, необхідно більше тяги, щоб набрати швидкість.

- Тестування на високих швидкостях в складних умовах є важливою частиною розвитку наших зимових продуктів. Тестування наших граничних можливостей може навчити нас новим речам, що можуть бути відображені у всіх продуктах компанії, - пояснює Матті Моррі, технічний менеджер з обслуговування клієнтів компанії Nokian Tyres.

Книга Рекордів Гіннеса випустила детальні правила для встановлення світових рекордів швидкості на льоду. Заміряється час проходження автомобілем кілометрової дистанції в обох напрямках, світовим рекордом стає середнє значення від цих двох результатів. Старт автомобіля повинен бути вдалим. На спробу встановити світовий рекорд відводиться рівно одну годину. Лід повинен бути натуральним, необробленим будь-якими хімікатами. Шини повинні перебувати у відкритому продажі і бути схваленими для доріг тієї країни, в якій встановлюється світовий рекорд.

Винахідник зимових шин – експерт в екстремальних умовах
Компанія Nokian Tyres випустила першу в світі зимову шину для використання в складних погодних умовах при мінусових температурах ще в 1934 році. Двома роками пізніше була представлена шина Hakkapeliitta, що була створена спеціально для суворої зими, і сьогодні є одним з найвідоміших брендів зимових шин у світі. Найпівнічніший в світі виробник шин тестує і розробляє нові модифікації для зимової лінійки своїх продуктів на власному тестовому полігоні в Івало, в 300 кілометрах на північ від Полярного кола.

Компанія Nokian Tyres є єдиним в світі виробником, що виробляє шини спеціально для складних кліматичних умов. Компанія розробляє і виробляє шини для легкових і вантажних автомобілів, індустріальної техніки, які експлуатуються в широтах з лісовими масивами, де бувають сніжні зими і мінлива погода.

Компанія Nokian Tyres володіє мережею шинних центрів Vianor, що нараховує понад 770 точок продажу в 20 країнах світу. Чисті продажі концерну Nokian Tyres в 2010 році склали 1 058 млн. євро, кількість співробітників сягнула 3500 осіб.

Фото і відео: www.nokiantyres.com/FastestOnIce


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]