ср березня 7 08:35 2018 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Tyres підтримує розвиток електротранспорту в Україні

2-4 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася третя міжнародна виставка електромобілів Plug-In Ukraine. Традиційним учасником цього екологічного форуму стало офіційне представництво Nokian Tyres в Україні.

Nokian Tyres підтримує розвиток електротранспорту в Україні

За останні кілька років в Україні стрімко зростає кількість електромобілів, а також розвивається інфраструктура електричних заправок.

Важливу роль у популяризації електротранспорту відіграє спеціалізована виставка Plug-in Ukraine, яка відбулася вже втретє. У 2018 на ній були представлені ключові гравці ринку: офіційні імпортери автомобільних компаній, мережі електричних зарядок та супутніх сервісів.

Компанія Nokian Tyres розробляє і виробляє шини для електромобілів, а також добре відома відповідальним ставленням до дотримання екологічних норм.

При створенні шин Nokian Tyres використовує натуральні компоненти і екологічно чисті матеріали. Це дозволяє істотно знизити викиди СО2 в атмосферу. Впровадження і використання «зелених» технологій допомагає зробити продукцію фінського бренду безпечною для навколишнього середовища.

Протягом трьох виставкових днів на стенді Nokian Tyres відвідувачі могли отримати консультацію фахівців, познайомитися з інноваціями фінського концерну, а також оцінити всі переваги нових моделей літніх шин.

В рамках виставки вперше в Україні була представлена нова високошвидкісна літня шина Nokian Hakka Black 2. У новинці, створеній для прихильників динамічного стилю їзди, реалізована концепція Dynamic Grip. Вона дозволяє досягнути ідеального контакту шини як на мокрій дорозі під час дощу, так і при проходженні швидкісних поворотів на сухому покритті.

Для шанувальників динамічного драйву на потужних SUV пропонуються шини Nokian Hakka Black 2 SUV. Вони дають змогу однаково впевнено пересуватися як по дорогах, так і по бездоріжжю. Однією з переваг даної шини є посилені арамідних волокном боковини. Цей матеріал, який застосовується у військовій і космічній галузях, забезпечує високу міцність і захищає від ударів і порізів.

Шини Nokian Hakka Blue 2 і Nokian Hakka Blue 2 SUV забезпечують ідеальне зчеплення і точну керованість з перших днів весни до осінніх заморозків. У дощ інноваційні діагональні ламелі Dry Touch 2 швидко відводять воду з плями контакту, запобігаючи акваплануванню і гарантуючи безпеку на мокрій дорозі.

«Розумна» шина Nokian Hakka Green 2 під час руху пристосовується не тільки до типу дорожнього покриття, а й до індивідуальної манері водіння. За рахунок зниженого опору коченню ці шини здатні значно збільшити пробіг електромобіля без дозарядки.

Своєю щорічною участю у виставці Plug-In Ukraine представництво Nokian Tyres наочно демонструє прихильність екологічним стандартам і готовність сприяти розвитку електротранспорту в нашій країні.

Більш детальну інформацію про компанію Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках: www.facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com