пт грудня 8 09:18 2017 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Tyres посилює співпрацю з автовиробниками Центральної Європи

Концерн BMW відзначив зимові шини Nokian WR D4, як найкращий вибір для кросовера BMW X1. Цей потужний спортивний автомобіль укомплектовується шинами Nokian WR D4 розміром 225/55 R17 97H.

Nokian Tyres посилює співпрацю з автовиробниками Центральної Європи

Nokian WR D4 — це зимова шина нового покоління, яка розроблена компанією Nokian Tyres для помірного клімату Центральної Європи. Шина забезпечує відмінне зчеплення й керованість, навіть на високих швидкостях. Nokian WR D4 відповідає суворим вимогам компанії BMW і є найкращим вибором для водіїв, які цінують високу якість, безпеку та надійність.

Для отримання схвальних рекомендацій від BMW, шина Nokian WR D4 пройшла ретельну програму тестування від автовиробника. Така перевірка гарантує, що шина оптимально підходить для керування автомобілем преміального класу та дозволяє водієві максимально використовувати потенціал кросовера.

Nokian Tyres активно співпрацює з автовиробниками країн Скандинавії та Європи. Співробітництво з BMW розширює та укріплює позиції компанії в Центральній Європі, яка є найбільшим у світі ринком зимових шин а, отже, й одним із найважливіших регіонів для Nokian Tyres.

«Відзнака від BMW Group в черговий раз підкреслює високу якість та надійність продуктів найпівнічнішого виробника шин у світ, а також є важливим кроком до подальшого розвитку компанії» - підкреслив менеджер із продажів Nokian Tyres Маркус Хонкала.

Nokian Tyres виробляє шини для BMW X1 на заводі у місті Нокіа (Фінляндія), де 80 років тому була виготовлена перша у світі зимова шина.

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер  
Nokian Tyres в Україні   
Альона Коломієць    
тел. +38 044 377 53 45    
факс. +38 044 377 53 46    
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com