пн квітня 3 01:29 2017 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Tyres представила нові шини - Nokian Hakka Blue 2 та Nokian Rockproof

30 березня на столичному автодромі «Чайка» відбулася офіційна презентація нових продуктів Nokian Tyres. В ході заходу гості отримали можливість не тільки ознайомитися з усіма перевагами новинок, але й випробувати одну з них, легкову преміальну шину Nokian Hakka Blue 2.

Nokian Tyres представила нові шини - Nokian Hakka Blue 2 та Nokian Rockproof

Презентацію нових шин проводив технічний експерт Nokian Tyres в Україні Олександр Снісар. Він зазначив, що легкова Nokian Hakka Blue 2 вже встигла отримати неофіційний титул «королеви мокрих доріг» і привернути до себе увагу тих, хто цінує в шинах високу якість, надійне зчеплення та комфорт під час руху.

«Принципова відмінність новинки від попередниці - покращена зносостійкість, більш ефективне відведення води і менший гальмівний шлях на сухому асфальті, - підкреслив О. Снісар. - Також покращені характеристики комфорту і знижено опір коченню».

У другому поколінні Nokian Hakka Blue розробникам вдалося об'єднати передові концепції, кожна з яких працює не сама по собі, а підсилює дію інших. Завдяки оптимальній комбінації інновацій, Nokian Hakka Blue 2 з ранньої весни і до пізньої осені забезпечує надійну безпеку, демонструючи ідеальне зчеплення як на сухому, так і на мокрому покритті, а також практично безшумно котиться навіть на грубозернистому асфальті.

Діагональні ламелі Dry Touch 2 гарантують швидке і ефективне відведення води з плями контакту шини з дорогою. Тим самим досягається відмінне зчеплення і надійний захист від аквапланування. Гумова суміш Nokian Hakka Blue Hybrid швидко адаптується до температурних коливань, тим самим роблячи свій внесок у підвищення зчіпного ресурсу шини. Масло сосни, додане до складу гумової суміші, перешкоджає її перегріванню, що робить дану модель кращим вибором і в літню спеку. Тож, хоч би якою була погода, з цією шиною український водій буде почуватися в безпеці протягом усього літнього сезону.

Зацікавила представників ЗМІ і спеціальна посилена шина для позашляховиків Nokian Rockproof, можливості якої здивують навіть досвідченого професіонала. Її унікальні властивості перетворюють пересування по бездоріжжю в абсолютно безпечну поїздку з максимумом комфорту. У цій моделі знайшли втілення передові розробки фінського концерну, як наприклад інноваційна гумова суміш Nokian Rockproof Hybrid, яка відрізняється високою стійкістю до проколів і порізів. Крім того, для підвищення зносостійкості шини використовуються так звані «видалячі каміння». Вони піклуються про збереження протектора, перешкоджаючи застрявання зазубрених каменів в канавках і не залишаючи їм шансу проникнути вглиб структури шини. Посилена надміцним арамідним волокном боковина гарантує додатковий захист в складних умовах водіння. Все це дозволяє суттєво збільшити термін служби шини, що для професійної експлуатації критично важливим.

По завершенні офіційної презентації представники ЗМІ випробували легкову Nokian Hakka Blue 2 в дії. Слід зазначити, що шина не підвела і з честю витримала іспит на швидкісних треках «Чайки». Автомобілі для тестування преміальної новинки були надані партнерами компанії «Нокіа Шина» - ТОВ «Рено Україна», ПІІ «Тойота Україна» і ТОВ «Вікінг Мотор». Для вправи сonvoy ride був обраний переможець національної акції «Авто 2017 року» - Renault Megane, який дозволив повною мірою продемонструвати зчіпні властивості, швидкісні характеристики і рівень комфорту нової шини. Підтвердивши на швидкісному треку високу репутацію бренду з більш ніж 80-річною історією, Nokian Hakka Blue 2 продовжила дивувати присутніх і на етапі слалому. Тут нову шину очікувала перевірка на попередження аквапланування і гальмування на мокрому покритті. Ці тести проводилися на потужних авто преміум-класу - Volvo V40 і Toyota Camry. Фахівці оцінили відмінне зчеплення Nokian Hakka Blue 2 на мокрому асфальті та відмітили короткий гальмівний шлях при екстреному гальмуванні.

Якості, які продемонструвала нова шина на тестових треках, роблять її оптимальним вибором для українських доріг як з точки зору безпеки, так і в плані комфорту водіння.

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні 
Альона Коломієць 
тел. +38 044 377 53 45  
факс. +38 044 377 53 46  
[email protected]