вт вересня 9 07:05 2014 в категорії Прес-релізи товарів

Nokian Tyres представляє п’ять нових літних шин для позашляховиків та оновлює лінійку легковантажних шинФінський шинний концерн Nokian Tyres розширює продуктову лінійку і представляє п'ять нових літніх шин для позашляховиків. Модельний ряд шин для позашляховиків від Nokian Tyres постійно поповнюється і є одним із найсучасніших на ринку. Точна керованість та ультранадійність забезпечують власникам потужних позашляховиків виняткове задоволення від керування авто. Ці шини створені для зростаючого сегмента SUV-шин і призначені для ключових ринків Nokian Tyres у Фінляндії, країнах Скандинавії, Центральної Європи та в Росії.

Нові моделі літніх шин Nokian Hakka для країн Скандинавії, Фінляндії та РосіїНові літні шини Nokian Hakka Black SUV і Nokian Hakka Blue SUV розширюють лінійку літніх шин Nokian Hakka для позашляховиків. Універсальна шина Nokian Hakka Blue SUV для популярних позашляховиків невеликого і середнього розміру пропонує безкомпромісну безпеку і комфортне водіння з ранньої весни до пізньої осені. Спортивна шина Nokian Hakka Black SUV створена для великих позашляховиків. Вона випромінює міць і точну керованість. Шини Nokian Hakka Black SUV і Nokian Hakka Blue SUV будуть доступні покупцям у широкому асортименті типорозмірів навесні 2015 року. Широкий ряд літніх шин Nokian Hakka, створених спеціально для країн зі складними кліматичними умовами, також доповнений новою шиною Nokian Nordman S SUV – надійною і комфортною шиною для невеликих позашляховиків.

На додаток до нових шин для позашляховиків Nokian Tyres представляє нову шину для мікроавтобусів і легких вантажівок Nokian Hakka C2. Стабільна шина Nokian Hakka C2 перевозить тяжкі вантажі безпечно, точно та легко. У новій лінійці легковантажних шин використовується один малюнок протектора для легких і більш важких автомобілів.

Зростаюча продуктова лінійка шин Nokian Line для Центральної ЄвропиТри нові шини доповнюють сімейство шин Nokian Line, що спеціально створені для клімату Центральної Європи. Шина Nokian zLine SUV демонструє чудову поведінку і точність, залишається під контролем навіть в екстремальних ситуаціях. Шина Nokian Line SUV, створена для малих і середнього розміру позашляховиків, передбачає універсальне використання. Це правильний вибір для тих водіїв, які цінують безпеку, поведінку шин і комфорт при водінні як у місті, так і на заміських дорогах. Міцна і безпечна шина Nokian cLine – це відмінний вибір для професійних водіїв, сучасних фургонів та мікроавтобусів.

Нова шина Nokian Rotiiva HT створена для легких вантажівок, великих позашляховиків і пікапів. Nokian Rotiiva HT буде представлено на ринку восени 2014 року. Nokian Rotiiva HT поводиться однаково надійно як на асфальті, так і на гравійній дорозі.

Концерн Nokian Tyres представить літні новинки протягом найближчих тижнів. Більш докладну технічну інформацію буде опубліковано в середині вересня. Поставки шин дистриб'юторам розпочнуться в кінці 2014 року.

Фотографії:

Nokian Hakka Black SUV
www.nokiantyres.com/hakkablacksuv

Nokian Hakka Blue SUV
www.nokiantyres.com/hakkabluesuv

Nokian Hakka C2
www.nokiantyres.com/hakkac2

Відео:
Літні шини Nokian Tyres – випробування на межі безпеки

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні

Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com