пн травня 28 10:28 2018 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Tyres розпочала будівництво нового технологічного центру в Іспанії

Nokian Tyres розпочала будівництво нового тестового та технологічного центру в Іспанії. Церемонія закладення першого каменю відбулася 18 травня в Санта-Круз-де-ла-Сарса. Перша тестова траса буде закінчена в наступному році, а технологічний центр розпочне свою повноцінну роботу в 2020 році.

Nokian Tyres розпочала будівництво нового технологічного центру в Іспанії

Дивитися відео про новий технологічний центр


На сьогодні компанія Nokian Tyres використовує два тестових центра в Фінляндії – Івало та Нокіа. Відкриття третього тестового та технологічного центру в Іспанії, завдяки теплому клімату, дозволить випробовувати літні, всесезонні та зимові шини впродовж всього року. Компанія ставить за мету розробляти шини, що будуть більш безпечними, функціональними та екологічними. Головна увага буде сконцентрована на літніх та всесезонних шинах з високими швидкісними індексами, попит на які особливо високий на перспективних для Nokian Tyres ринках Центральної Европи та Північної Америки.

«Ми довго планували створення нового випробувального центру за участі місцевої влади та наших партнерів. Зараз настав час зробити наступний крок та розпочати будівництво технологічного центру майбутнього, який дозволить розширити наші можливості задля прискорення розробок та створення сучасної продукції, розширення нашої продуктової лінійки» – розповідає Хілле Корхонен, презедент та СЕО компанії Nokian Tyres.

Сучасні технології випробувань

На тестовому полігоні площею в 300 гектарів розмістяться десять різноманітних тестових трас, котрі будуть використовуватися для вивчення витривалості та швидкісних характеристик шин із застосуванням найсучасніших технологій випробувань. По периметру полігона буде розташований 7-кілометровий овальний трек для тестування шин на швидкостях до 300 км/год. Окрім того, тестові треки дозволять здійснювати сертифікаційні випробування шин, включаючи оцінку шумності та зчепних властивостей на мокрій дорозі.

«Сучасні, універсальні тестові траси в новому технологічному центрі будуть адаптовані для виконання складних процесів в розробках, які потрібні для створення кожного продукту Nokian Tyres. Теплий клімат Іспанії дозволить нам здійснювати необхідні тести впродовж цілого року. Широка програма тестів та глибоке розуміння потреб наших клієнтів гарантує, що наші преміальні шини відповідають сучасним вимогам та не підведуть за будь-яких умов», – розповідає Понус Стенберг, віце-президент з продукції та технологій Nokian Tyres.

Дослідницький проект із заміни природного каучуку

Окрім тестів, технологічний центр допоможе прискорити процес наукових розробок та введення інновацій. Вже в 2017 році Nokian Tyres взяла участь у дослідницькому проекті, який був направлений на вивчення можливостей культивування гваюли для виробництва більш екологічних шин. Гваюла успішно адаптувалась на слабородючих та сухих землях на околицях майбутнього тестового полігону та має гарний потенціал для культивування. Для місцевих фермерів - це прекрасна альтернатива вирощуванню менш прибуткової пшениці.

Позитивний вплив на розвиток регіону

Технологічний центр позитивно вплине на розвиток регіону. Проект передбачає працевлаштування біля 200 чоловік в процесі будівництва та організацію ще 40 нових робочих місць після його закінчення. Окрім того, це суттєво вплине на зайнятість у суміжних галузях – транспорту, ринку послуг та логістики.

Компанія Nokian Tyres налагодила стосунки з місцевими спільнотами та підтримує локальні заходи, спортивні клуби та благодійні проекти. Одним з приорітетних напрямів є захист навколишнього середовища. Наприклад, Nokian Tyres бере участь у місцевому проекті з висадки дерев, а також програмі підтримки гніздування птахів.

Еміліано Гарсія-Пейдж, президент спільноти Кастілія-Ла-Манча та Патрісія Франко, міністр економічного та соціального розвитку, висловили подяку за інвестиції та довготривале співробітництво, які нададуть нові можливості для регіону.

«Інвестиції Nokian Tyres в Кастілія-Ла-Манча – важливий проект для всіх нас. Він дозволить створити нові робочі місця та забезпечить розвиток регіону. Ми сподіваємося, що цей проект вплине на розвиток місцевого бізнесу тут, у самому сердці Іспанії», – коментує Еміліано Гарсія-Пейдж, президент спільноти Кальстілія-Ла-Манча.

Більше інформації:

Завантажити фотографії

Переглянути відео

Завантажити інфографіку

Більш детальну інформацію про компанію Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках: www.facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні 
Альона Коломієць 
тел. +38 044 377 53 45  
факс. +38 044 377 53 46  
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com