чт січня 11 03:47 2018 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Ще більше зносостійкості

Nokian Tyres розширює застосування технології Aramid Sidewall, при виготовленні шин для фургонів та кемперів

Фірмова технологія Aramid Sidewall, яка використовується компанією Nokian Tyres задля підвищення зносостійкості шин під час складних дорожніх умов, знайшла застосування у новій лінійці шин для фургонів та кемперів. Надзвичайна зносостійкість, яку забезпечують інноваційні технології шин з посиленими волокнами араміду боковинами, відтепер стала доступна для професійних водіїв та власників будинків на колесах. Міцна структура боковини дозволяє подовжити період експлуатації шин Nokian Tyres для фургонів та кемперів.

Nokian Tyres розширює застосування технології Aramid Sidewall, при виготовленні шин для фургонів та кемперів

Технологія Aramid Sidewall допомогає виконувати роботу без стресу

Шини на фургонах нерідко експлуатуються в умовах високого навантаження. Автомобілі даної категорії мають не лише велику власну масу, але і регулярно використовуються при максимальному навантаженні на дорогах з поганим покриттям та гравійних ділянках, а шини часто взаємодіють з бордюрним каменем. При цьому шині мають витримувати повну масу транспортного засобу, забезпечуючи безпечну та стабільну роботу за будь-яких умов.

«Ми хочемо запропонувати водіям фургонів шини настільки ж витривалі та довговічні, як і ті, що вже доступні в нашому асортименті для власнікив позашляховиків та пікапів. Окрім того, що використання шин, зміцнених волокнами араміду, дозволяє уникнути витрат, які можуть виникнути через заміну пошкоджених шин, надзвичайно міцне волокно гарантує, що вантаж безперешкодно буде доставлений до місця призначення», – коментує Петрі Нієми, менеджер з продуктів та ціноутворення Nokian Tyres.

Арамідне волокно знижує витрати та забезпечує впевненість під час водіння

Гострі краї бордюрного каменю та вибоїни можуть серйозно пошкодити шини. Пошкоджені боковини зазвичай призводять до витрат на придбання та встановлення нової шини.

Головною перевагою технології Aramid Sidewall є використання арамідних волокон задля посилення структури боковини шини. Цей матеріал також використовується в космічній та військовій галузях. Арамідне волокно зміцнює боковини шин, забезпечуючи покращений захист від зовнішнього впливу, на кшталт ударів та порізів.

Технологія Nokian Aramid Sidewall упродовж декількох років успішно застосовується у виробництві шин для кросоверів та позашляховиків. Відтепер ця технологія стане доступною для продукції, що призначена для фургонів та кемперів.

Продукти Nokian Tyres, в яких з 1 січня 2018 року буде застосовуватися технологія Aramid Sidewall:

Nokian Hakkapeliitta C3

Nokian Hakkapeliitta CR3

Nokian Hakka C2

Nokian WR C3

Продукти, в яких вже використовується технологія Aramid Sidewall:

Nokian Hakkapeliitta R3 SUV (новинка)

Nokian WR SUV 4 (новинка)

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV

Nokian Hakkapeliitta 8 SUV

Nokian Hakkapeliitta R2 SUV

Nokian Hakka Black 2 SUV

Nokian Hakka Blue 2 SUV

Nokian WR SUV 3

Nokian Hakkapeliitta LT2

Nokian Rockproof

Nokian Rotiiva HT

Nokian Rotiiva AT

Nokian Rotiiva AT Plus

Надійні, як ніколи https://www.youtube.com/watch?v=3iyB-nn1Jfs

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні Альона Коломієць тел. +38 044 377 53 45  факс. +38 044 377 53 46  Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com