пн травня 29 10:00 2023 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Nokian Tyres Snowproof – створені для зими

Nokian Tyres - фінська компанія з виробництва шин преміум-класу - представила нову флагманську лінійку зимових шин. Лінійка Nokian Tyres Snowproof охоплює широкий спектр типорозмірів як для малих сімейних автомобілів – так і для великих та важких позашляховиків. Особливою інновацією є технологія SilentDrive™.

Нова лінійка Nokian Tyres Snowproof забезпечує безкомпромісну продуктивність на снігу, сльоті та в дощ. Найважливішою характеристикою цієї лінійки є стабільність та безпека за будь-яких умов водіння. Шини забезпечують контрольоване та передбачуване водіння, незалежно від того, їдете ви швидкісними автобанами, жвавими міськими вулицями чи гірськими дорогами.

Нові шини Nokian Tyres Snowproof 2 для легкових автомобілів і Nokian Tyres Snowproof 2 SUV для спортивних позашляховиків і кросоверів створені для максимальної безпеки водіння в ситуаціях, де це найбільш необхідно. Нова лінійка Snowproof пропонує інноваційне поєднання відмінного зчеплення взимку, стабільності та комфорту водіння. Першокласні характеристики лінійки Nokian Tyres Snowproof, які відповідають за безпеку, є результатом нового, оптимізованого дизайну протектора, оновленого складу гумових сумішей, ретельних випробувань і багаторічних досліджень.

- Зимова погода мінлива та непередбачувана: від зледеніння – до пухнастого, блискучого снігу; від сильного мокрого снігу – до каламутної сльоти. Усе це — умови, у яких ми живемо. Наш досвід базується на десятиліттях досліджень і випробувань, беручи відлік зі створеної першої в світі зимової шини. Ви можете легко впевнитись, що ми – справжні поціновувачі зими, – каже Томмі Алхола, віце-президент напрямку шин для пасажирських автомобілів Nokian Tyres у Центральній Європі.

Стильні та спортивні шини Nokian Tyres Snowproof P, завдяки надвисокій продуктивності, продовжують займати свою нішу в експертному сегменті ринку. Оновлена ​​концепція Alpine Sense Grip відповідає за безпеку та надійність найвищого рівня під час щоденної їзди.

Нова лінійка Snowproof складається з більш ніж 150 продуктів розміром від 15 до 21 дюйма. Шини доступні з індексами швидкості: T (190 км/год), H (210 км/год), V (240 км/год) і W (270 км/год). Більшість продуктів мають маркування XL, що відображає максимально можливу​​вантажопідйомності в їхньому типорозмірі. Нова лінійка Snowproof буде у продажу з осені 2023 року.

Продуктова лінійка Snowproof розроблена компанією Nokian Tyres – найпівнічнішою шинною компанією у світі та винахідником зимових шин. Nokian Tyres входить до Європейського індексу сталого розвитку Доу Джонса і є одним із лідерів в шинній промисловості у сфері безпеки та екологічності. Nokian Tyres прагне продовжувати свій шлях, пропонуючи користувачам безпечне, розумне та стабільне водіння.

 

Створені для зими

Погода взимку може бути мінливою та непередбачуваною, але ваші шини ніколи не повинні бути такими. Постійне вдосконалення одного покоління шин глибоко вкорінене у філософію розробки Nokian Tyres.

– Наша головна місія – це безпека. Наші продукти створені для роботи в найскладніші зимові дні та мають додатковий рівень безпеки, коли це найбільше необхідно. Глибокі знання різноманітних зимових умов, які ми накопичили протягом десятиріч, втілюються в чудових характеристиках безпеки наших шин, особливо на снігу, сльоті та мокрій дорозі. Працюючи над новою лінійкою шин Snowproof, ми зосередилися на покращенні загальних показників на мокрій дорозі та зчепленні взимку, а також на підвищенні комфорту водіння, – розповідає менеджер з розвитку Nokian Tyres Ярно Ройтіо.

Концепція Alpine Sense Grip втілена у всі продукти Snowproof. Це унікальне поєднання виняткового зчеплення та передбачуваного, збалансованого відчуття водіння за будь-якої погоди взимку. Концепцію складає особливий малюнок протектора, ламелі і гумова суміш, які разом забезпечують комфортне водіння та безпеку. Завдяки концепції, керування забалансоване та контрольоване навіть у несподіваних ситуаціях.

Згідно досліджень, сльота є одним з найбільш небезпечних та неприємних зимових явищ. Поєднання талого снігу, водяної подушки на дорозі та ймовірної ожеледиці може бути небезпечним навіть для досвідченого водія. Команда розробників Snowproof приділила особливу увагу протидії сльоті. Унікальний метод тестування, доступний на тестовій трасі в м. Нокіа, дозволяє постійно вдосконалювати характеристики шини при русі по сльоті.

– Образно кажучи, Snowproof діє як ремінь безпеки. Шина залишається контрольованою і передбачуваною для руху, завдяки покращеному зчепленню, та швидко адаптується до змін погодних умов. У вас завжди буде відмінне зчеплення та контроль у ситуаціях, коли це вам потрібно найбільше, навіть до того, як активуються електронні системи безпеки автомобіля, - продовжує Ярно Ройтіо.

 

Nokian Tyres Snowproof 2 – Експерт на снігу

Нові шини Nokian Tyres Snowproof 2 підходять для водіння за будь-якої погоди взимку завдяки передбачуваній керованості та спеціальним функціям безпеки на мокрих, сухих, сльотавих і засніжених дорогах. Технологічний прорив у безпеці було досягнуто в характеристиках водіння на снігу, протидії акваплануванню та керованості на мокрій дорозі.

Оновлена концепція Alpine Sense Grip 2.0 включає новий V-подібний малюнок протектора, 3D- ламелі та гумову суміш Alpine Grip 2.0. Завдяки особливому дизайну протектора ефективно видаляється сніг і сльота між шиною та дорогою, тоді як адаптовані 3D-ламелі забезпечують чудове поперечне та поздовжнє зчеплення навіть у глибокому снігу. Гумова суміш Alpine Grip 2.0 ефективно адаптується до вимогливих та холодних умов взимку, водночас демонструючи чудову продуктивність у більш м’яку погоду. Alpine Grip 2.0 реагує на підвищення та зниження температури повітря, завдяки збільшеній кількості смол і функціональних полімерів у складі, тому зберігається гнучкість і зчеплення в широкому діапазоні погодних умов.

Нова суміш також має високий вміст силіки, що забезпечує краще зчеплення з мокрою дорогою. Покращений опір коченню забезпечує економію енергії та знижує шкідливі викиди.

Для забезпечення максимального комфорту та першокласної безпеки протектор шини розділений на дві функціональні зони. Концепція Dual Zone Safety складається з Grip Zone (зони зчеплення), яка забезпечує вражаюче зчеплення взимку, і Handling Zone (зони керованості), яка відповідає за контроль і стабільність. Grip Zone розміщена поруч із центральною частиною протектора, містить невеликі блоки та агресивні ламелі. Така конструкція покращує зчеплення зі снігом і гальмівні властивості. Handling Zone складається з жорстких плечових блоків, які сполучені з центральною зоною, що сприяє відмінній керованості на сухих дорогах і на високих швидкостях.

- Однією з найскладніших та небезпечних умов для водіння є сльота, особливо, коли вона утворюється між смугами руху на жвавій трасі. Канавки Hydroflow на протекторі протидіють слешпленінгу, ефективно видаляючи воду та сльоту між шиною та дорогою. Водовідвідні канавки створені допомагати шині вільно відкачувати воду з поверхні дороги. Це забезпечує стабільне та надійне зчеплення на сльотавих і мокрих дорогах, - пояснює Ройтіо.

Снігові підсилювачі (Snow Boosters) забезпечують краще гальмівне зчеплення на снігу. Підсилювачі ефективно зчіплюють поверхню під час руху по м'якому снігу, забезпечуючи першлокласне зчеплення. Гострий пилкоподібний малюнок бустерів покращує поздовжнє зчеплення, необхідне для гальмування та прискорення.

  • Покращене зимове зчеплення, особливо на снігу
  • Чудове зчеплення з мокрою дорогою та протидія акваплануванню
  • Збалансована керованість і максимальний комфорт водіння

 

Snowproof 2 SUVКонтроль, комфорт, довговічність

 Нова шина Snowproof 2 SUV розроблена для потужних позашляховиків. Міцна та довговічна двошарова конструкція у поєднанні з унікально посиленими боковинами забезпечують стабільність шини та здатність витримувати всі удари та нерівності, які виникають під час руху. Оснащена тими ж функціями безпеки та сучасними технологіями, що й модель для легкового автомобіля, Snowproof 2 SUV забезпечує більшу міцність і стабільність, точно й надійно керуючи високим навантаженням на колеса.

– Потужні позашляховики дуже вимогливі до шин. Шини мають бути міцними та стійкими, щоб утримувати габаритні, важкі транспортні засоби стабільно навіть на високих швидкостях і за поганих дорожніх умов. Сильний дощ і сльота можуть спричинити труднощі та збільшити ймовірність аквапланування. Сніг на дорогах може бути водянистим і сльотавим, оскільки дороги посипані сіллю. Під час керування важким позашляховиком, особливо на високих швидкостях, необхідно, щоб шини адаптувались до всіх цих умов руху. Універсальні характеристики взимку, чудова керованість і спеціальна конструкція для позашляховиків роблять Snowproof 2 SUV оптимальним вибором для водіїв, - уточнює Ярно Ройтіо.

Завдяки новому дизайну протектора, який забезпечує першокласне зчеплення взимку, а також точне та зручне керування, водій позашляховика завжди відчуває спокій та комфорт. Концепція Dual Zone Safety забезпечує вражаюче зчеплення, контроль і стабільність взимку. Міцна конструкція і великі плечові блоки на протекторі забезпечують додаткову міцність для великогабаритних автомобілів. Snowproof 2 SUV забезпечує відмінне зчеплення на засніжених дорогах навіть при зниженні температури. Гумова суміш Alpine Grip 2.0 залишається гнучкою і чіпкою навіть у дуже холодну погоду. Зчеплення на мокрій дорозі оптимізовано завдяки високому вмісту силіки. Ця нова суміш разом із малюнком протектора забезпечує низький опір коченню, що означає менші витрати енергії.

Як і вся продукція Nokian Tyres для позашляховиків, шина Snowproof 2 SUV має міцні боковини –  Aramid Strong Sidewalls. Технологія Aramid Sidewall забезпечує довговічність і додатковий захист у складних умовах водіння. Міцне синтетичне арамідне волокно, додане до суміші, робить шину більш стійкою до ударів і порізів, які можуть її пошкодити. Випадкове пошкодження шини може дорого коштувати, але міцні боковини захищають шину та іноді можуть повністю запобігти пошкодженню.

  • Першокласне зимове зчеплення, особливо на снігу
  • Відмінна продуктивність на мокрій дорозі
  • Збалансована керованість і підвищена стійкість
  • Міцні боковини з арамідом для довговічності та додаткового захисту

 

Тенологія SilentDrive–  максимальний комфорт водіння

Технологія SilentDrive є  характерною особливістю у деяких шинах лінійки  Nokian Tyres Snowproof. Ця сучасна інноваційна технологія, яка вже успішно використовується в зимових шинах Nokian Tyres для скандинавського ринку, сконструйована та розроблена з урахуванням екологічних вимог та комфортного водіння.

- Електромобілі тихохідні, тому низький рівень шуму стає питанням комфорту. Коли шина котиться по дорозі, вона вдаряється об поверхню дороги. Цей удар викликає неприємні шумові піки, які технологія SilentDrive™ поглинає. Це призводить до зниження рівня шуму, зменшення шуму в салоні та підвищення комфорту водіння. Це ключовий фактор не лише через зменшення загального рівня шуму, але й для того, щоб зробити подорож комфортнішою та менш виснажливою для водія, - каже Ханну Оннела, старший інженер із розробки компанії Nokian Tyres.

Надзвичайно низький рівень шуму досягається шляхом додавання легкого шару акустичної піни на внутрішню сторону шини. Технологія SilentDrive спочатку буде представлена ​​в деяких типорозмірах Snowproof 2 SUV, які охоплюють 40 нових моделей автомобілів преміум-класу, доступних на ринку.

 

Безкомпромісне тестування для вашої безпеки

Лінійка шин Nokian Tyres Snowproof відображає скандинавську преміальну якість і передовий досвід, якими славиться компанія Nokian Tyres. Розробка включає випробування в арктичних умовах Лапландії на власному випробувальному центрі – White Hell в м. Івало, Фінляндія.
- Окрім зимових випробувань у White Hell, треки з імітацією мокрої, сльотавої та сухої дороги були розроблені і на інших наших випробувальних центрах – Hakka Ring в  Іспанії та Nokia у Фінляндії. Малюнки протектора, структура та гумові суміші демонструють наш передовий досвід і потребували тисяч годин комп’ютерного моделювання, лабораторних порівнянь і автентичних випробувань у різних умовах, — каже Ройтіо.

Показник зношуваності шин є одним з актуальних питань шинної промисловості, і технічні вимоги до нього будуть представлені ООН у 2024 році. Під час розробки лінійки шин Snowproof, Nokian Tyres також приділила увагу і цьому питанню.

- Згідно з нашими випробуваннями, нові зимові шини Snowproof зберігають свої характеристики зношуваності на мокрій поверхні на тому самому або навіть кращому рівні, ніж їхні конкуренти преміум-класу, особливо відносно рівня безпеки руху у вологих умовах. Шини точно зупиняються та зберігають зчеплення під час раптової зміни смуги, - підсумовує він.

 

Запатентована безпека

Для додаткової безпеки протектор містить індикатор безпеки водіння –  Driving Safety Indicator (DSI), запатентований Nokian Tyres. Символ сніжинки або зимовий індикатор безпеки – Winter Safety Indicator (WSI) залишається видимим за глибини канавок протектора до чотирьох міліметрів. Після того, як сніжинка зтирається, рекомендується придбати нові зимові шини, щоб забезпечити достатній рівень безпеки.

Індикатори розміщення та тиску шини, які знаходяться на інформаційній зоні боковини, також підвищують безпеку. Інформаційна область дозволяє відслідковувати правильний тиск накачування та місце встановлення під час заміни шин. Завдяки додатковій секції, яка може використовуватися для фіксування моменту затягування болтів, комфорт та безпека виходять на новий рівень.

 

Основні інновації:

Alpine Sense Grip. Відмінне зимове зчеплення на снігу, сльоті та мокрій дорозі. Оптимізований дизайн протектора ефективно видаляє сніг і сльоту між шиною та дорогою, а спеціальні ламелі забезпечують чудове поперечне та поздовжнє зчеплення навіть у глибокому снігу. Гумова суміш Alpine Grip підходить і для вимогливих холодних зимових умов, і демонструє високу продуктивність за м’якої погоди в широкому діапазоні температур.

Dual Zone Safety. Концепція Dual Zone Safety складається із зони щеплення (Grip Zone), яка забезпечує вражаюче зчеплення взимку, і зони керованості (Handling Zone), яка забезпечує контроль і стабільність.

Суміш Alpine Grip. Нова суміш протектора покращує властивості шини під час руху на мокрій дорозі та забезпечує надійну роботу в широкому діапазоні температур. Низький опір коченню забезпечує економію палива та скорочує шкідливі викиди.

Snow Boosters. Снігові підсилювачі забезпечують краще гальмівне зчеплення на снігу. Підсилювачі ефективно зчіплюють поверхню під час руху по м'якому снігу, забезпечуючи першлокласне зчеплення. Гострий пилкоподібний малюнок бустерів покращує поздовжнє зчеплення, необхідне для гальмування та прискорення.

Технологія SilentDrive- максимальний комфорт. Надзвичайно низький рівень шуму досягається шляхом додавання шару акустичної піни на внутрішній шар шини. Акустична піна поглинає резонанс повітряної порожнини шини, що призводить до зниження рівня шуму та підвищення комфорту водіння.

Aramid Strong Sidewalls - довговічність і захист в непередбачуваних ситуаціях. Боковина шини, що містить надзвичайно міцні арамідні волокна, надзвичайно міцна і стійка до проколів. Арамідні волокна захищають шину від зовнішніх ударів та порізів.

 

Nokian Tyres Snowproof – створені для зими

Завантажити фото і відео продукту

 

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 

Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець
 
[email protected]