ср квітня 12 04:43 2017 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres сприяє розвитку та популяризації екологічного транспорту в Україні

7-9 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася друга міжнародна виставка електромобілів Plug-In Ukraine. Серед учасників цього масштабного заходу значилось офіційне представництво концерну Nokian Tyres в Україні.

Nokian Tyres сприяє розвитку та популяризації екологічного транспорту в Україні

Перша міжнародна виставка Plug-In Ukraine була проведена в минулому році у Києві. Ця подія відіграла досить важливу роль в просуванні екологічного транспорту та збільшенні його частки на українському ринку. За оцінками інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting, сьогодні українськими дорогами їздять понад 2000 електромобілів, які є безпечними для навколишнього середовища, та близько 4000 авто з гібридною силовою установкою.

Цього року організатори Plug-In Ukraine 2017 отримали офіційну підтримку Міністерства інфраструктури та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. На виставці був представлений широкий спектр електротранспорту, гібридні авто, а також зарядні станції, акумуляторні батареї, програмне забезпечення, аксесуари та ін. Відвідувачі мали змогу побачити новітні досягнення в автомобільній галузі, такі як Tesla Model X, BMW i3, Detroit Electric, Hyundai IONIQ Electric, Hyundai IONIQ Hybrid, Kia Niro, Kia Soul EV, LEXUS RX, Nissan Leaf, RENAULT Twizy, RENAULT Zoe, TOYOTA RAV4 h, Volkswagen E Golf і навіть електричний автобус Vitovt Electro E420.

Вже традиційно серед учасників Plug-In Ukraine другий рік поспіль значиться офіційне представництво концерну Nokian Tyres в Україніі. Компанія відома не тільки своїми безпечними та надійними шинами, але й відповідальним ставленням до навколишнього середовища. Протягом усього терміну проведення виставки відвідувачі експозиції Nokian Tyres мали можливість отримати професійну консультацію та ознайомитися з останніми інноваціями і розробками фінського концерну, а також наочно впевнитись в усіх перевагах літніх шин. Нова Nokian Hakka Blue 2 забезпечує ідеальне зчеплення і точну керованість з початку весни до перших осінніх заморозків. Інноваційні діагональні ламелі Dry Touch 2 швидко відводять воду з плями контакту шини з дорогою, запобігаючи акваплануванню та гарантуючи безпеку на мокрій дорозі. «Розумна» шина Nokian Hakka Green 2 під час руху пристосовується не тільки до типу дорожнього покриття, а й до індивідуальної манери водіння. Завдяки зниженому опору коченню ці шини здатні значно збільшити пробіг електромобіля без додаткової зарядки.

Також в експозиції Nokian Tyres була представлена ​​зимова найбільш енергоефективна шина в світі - Nokian Hakkapeliitta R2, розроблена спеціально для BMW i3. У цій моделі опір коченню знижено майже на 30%, що дозволяє електрокару проїхати набагато більше кілометрів без підзарядки.

Багаточисельні відвідувачі експозиції Nokian Tyres отримали напам’ять брендовані сувеніри та подарунки.

На відкритому майданчику, де проходив тест-драйв електро та гібридних автомобілів, був представлений мобільний шиномонтаж – нова послуга від компанії «Нокіан Шина». Відтепер водії, які мешкають у Києві та області, у разі раптового проколу або при необхідності сезонної заміни шин мають можливість отримати оперативну та кваліфіковану допомогу професіоналів безпосередньо на місці.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Альона Коломієць 
тел. +38 044 377 53 45  
факс. +38 044 377 53 46  
[email protected]