чт листопада 20 08:03 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Nokian Tyres та Arctic Trucks об’єдналися, щоб підкорити стихію Півночі. Нові шини Nokian Hakkapeliitta LT2 AT35 - це потужність та стабільність для екстремальних умовЗимова шина Nokian Hakkapeliitta LT2 AT35 в типорозмірі 315/70 R17 – є найбільшою у сімействі зимових шин Nokian Hakkapeliitta. Вона призначена для повнопривідних автомобілів. Компанії Arctic Trucks і Nokian Tyres об'єднали зусилля задля того, щоб власники потужних позашляховиків могли підкорити найсуворіші зимові умови.

Результатом співпраці Nokian Tyres і Arctic Trucks стало створення спеціальної шини Nokian Hakkapeliitta LT2 AT35, адаптованої для експлуатації у надскладних зимових умовах.

«Схожі цінності та філософія є запорукою плідної співпраці. Наші компанії працюють у різних сегментах автомобільної промисловості, однак при цьому обидві прагнуть створювати продукти найвищої якості», – відзначає Петрі Ніємі, менеджер з розвитку бізнесу концерну Nokian Tyres.

Компанія Nokian Tyres – світовий лідер у галузі виробництва шин для складних кліматичних умов. Вісімдесят років тому, у 1934 р., Nokian Tyres випустила перші у світі зимові шини. Сьогодні Nokian Hakkapeliitta є одним з найвідоміших брендів зимових шин усюди, де знають, що таке справжня зима.

Спеціальні шини для великих та важких позашляховиківNokian Tyres і Arctic Trucks вперше об'єднали зусилля, щоб створити зимову шину спеціально для важких повнопривідних позашляховиків.

«Компанія Nokian Tyres використовувала власні передові технології у розробці спеціалізованих шин, натомість компанія Arctic Trucks застосувала свої експертні знання для тестування нової шини Nokian Hakkapeliitta LT2 AT35. Ми постійно мотивували один одного, і це дозволило створити наднадійну зимову шину преміум-класу», – зауважує Ерн Томсен, виконавчий директор Arctic Trucks у Норвегії.

Історія компанії Arctic Trucks розпочалася 1990 року з проекту модифікації повнопривідних спортивних позашляховиків Toyota в Ісландії. Сьогодні компанія є визнаним лідером та спеціалізується на модернізації різних повнопривідних автомобілів.

«Шини Nokian Hakkapeliitta є еталоном безпеки, вони призначені для найскладніших зимових умов. Ми пишаємося тим, що компанія Arctic Trucks цінує наш досвід та довіряє нашій продукції», – зазначає Петрі Ніємі.

Відмінні характеристики зчеплення та стабільна керованістьЗимові шини Nokian Hakkapeliitta LT2 AT35 демонструють відмінні характеристики зчеплення з дорожнім покриттям і виняткову міцність. Ці шини адаптовані до інтенсивних навантажень важких позашляховиків та зарекомендували себе як надійні і ефективні для вкритих льодом та засніжених доріг Арктики, Фінляндії та Скандинавії.

«Знання та досвід Arctic Trucks допомогли нам створити нові ексклюзивні шини Nokian Hakkapeliitta LT2 AT35», – розповідає Петрі Ніємі.

Шини Nokian Hakkapeliitta LT2 AT35 випускаються в типорозмірі 315/70 R17 як шиповані, так і фрикційні. Кожна шина важить близько 25 кг, а об'єм повітря у шині може досягати 600 л (за нормальних умов).

Посилена конструкція цієї моделі оптимізована для того, щоб витримувати великі навантаження при установці на позашляховиках, пікапах, легких вантажівках та фургонах. Сталевий брекерний пакет шини посилений в плечовій зоні, де використовується на 60% більше сталі, ніж у шинах для легкових автомобілів.

«Nokian Hakkapeliitta LT2 AT35 забезпечують стабільну керованість та відмінні характеристики зчеплення з дорожнім покриттям завдяки агресивному малюнку в центральній частині протектора. Щільне ламелювання покращує зчеплення на снігу. Широкі канавки протектора ефективно відводять воду та сльоту з місця контакту шини з поверхнею дорожнього покриття», – пояснює Петрі Ніємі.

Ця модель розроблена для використання у складних кліматичних умовах на важких повнопривідних позашляховиках. Має відмінні характеристики зчеплення, характеризується винятковою міцністю, стабільною і точною керованістю навіть у найекстремальніших ситуаціях.

Поздовжнє і поперечне зчеплення з дорожнім покриттям посилене завдяки восьми рядам шипування в плечових секціях. Багатогранна форма шипів покращує зчеплення на слизьких поверхнях.

При зчепленні шини з дорожнім покриттям повітряні амортизатори Air Claw Technology пом'якшують удар шипа, поглинають звук і вібрацію. Завдяки цій технології також знижується негативний вплив на дорожнє покриття та подовжується термін служби шипів.

Для додаткового комфорту та безпеки на шині розташований індикатор зносу протектора (DSI), а також зимова версія індикатору (WSI) з додаванням малюнку сніжинки. Цифри показують залишкову глибину протектора шин, які стираються в процесі експлуатації шини.

Фотографії: www.nokiantyres.com/HakkapeliittaLT2_ArcticTrucks

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com
www.nokiantyres.ua