Nokian Tyres України: зміна керівництва

чт червня 21 01:18 2012
В компанії Nokian Tyres Україна відбулася зміна керівництва. Найближчим часом українське представництво найбільшого виробника шин в північних країнах і одного зі світових лідерів цієї галузі за рівнем прибутків очолить Урйо Крюков, про що буде повідомлено додатково. На даний момент Урйо Крюков вводиться в курс справ і ознайомлюється зі специфікою роботи на вітчизняному ринку.

Урйо Крюков працює в компанії Nokian Tyres plc з 1997 року, почавши свою кар'єру в якості експорт-менеджера продукції компанії. Будучи відповідальним за розвиток дилерської мережі в Росії та країнах СНД, Урйо курирував продажі легкових шин і шин для спеціальної техніки, вивчав продуктові можливості даного ринку. Пізніше Урйо займав позицію генерального директора спільного підприємства ТОВ «Нокіан Шина» і Amtel.

Урйо Крюков володіє глибокою експертизою ринку країн СНД, тому його призначення на посаду київського офісу компанії є логічним і обґрунтованим кроком з боку керівництва концерну, що бажає і далі нарощувати свою присутність в Україні.

Компанія висловлює свою впевненість в тому, що новий керівник українського офісу продовжить розпочату політику зі зміцнення позицій компанії Nokian Tyres в сегментах легкових, вантажних та індустріальних шин на ринку Україні, а також розвитку мережі шинних центрів Vianor.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]