пн березня 12 12:00 2018 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres відзначає 120-річний ювілей – Від відкриття зимових шин до бізнесу світового рівня

Nokian Tyres відзначає своє 120-річчя як піонер шинної індустрії. Інноваційна продукція, бренд, який заслуговує на довіру, а також відданість своїм покупцям дозволили найпівнічнішому в світі виробнику шин зайняти серйозні позиції на ринку. За 120 років компанія вийшла на лідируючі позиції у світовому бізнесі, з упевненістю дивиться в майбутнє та готова втілювати нові завдання, які ставить світ, що постійно змінюється.

Nokian Tyres відзначає 120-річний ювілей – Від відкриття зимових шин до бізнесу світового рівня

«Ми пишаємося нашим історичним спадком та технологічними відкриттями, високою якістю та корпоративною культурою компанії – Духом Hakkapeliitta. Як експерти в царині дорожніх умов, що швидко змінюються, ми десятиріччями просуваємо та підтримуємо безпеку керування. Це чудовий базис для створення ще потужнішої історії успіху разом з нашими співробітниками, клієнтами та партнерами», – зазначає президент концерну Nokian Tyres Хілле Корхонен.

Етапи становлення Nokian Tyres є важливими віхами в історії розвитку фінської гумової промисловості. Заснована в 1898 році під назвою Suomen Gummitehdas Osakeyhtiö, компанія випускала галоші, гумові ущільнювачі, шланги різних типів, поліцейські кийки, а пізніше - велосипедні шини. Виробництво автомобільних шин розпочалося на початку 1900-х років, коли збільшилася чисельність автомобілів.

Важливим проривом у шинній галузі для Nokian Tyres стало створення в 1934 році першої у світі зимової шини «Karilengas». Два роки потому компанія випустила першу зимову шину Hakkapeliitta, яка надала можливості для подальшого розвитку компанії та відкрила двері на міжнародний ринок. Nokian Hakkapeliitta вже більше 80 років є провідним брендом зимових шин.

Оновлення заради майбутнього

Сьогодні Nokian Tyres є найприбутковішою компанією у своїй галузі. Чисельність співробітників сягає 4600 професіоналів по всьому світу, а прибуток від продажів за минулий рік склав 1,6 млрд. євро. Продукція компанії продається в 60 країнах світу. Глобальні тренди, такі як нові форми мобільності, цифрові технології та зміни клімату кидають виклик всій галузі виробництва шин, але також вони надають нові, цікаві можливості для розвитку.

«Нам вдається зберегти лідируючі позиції лише завдяки постійному розвитку та оновленню. Це означає, наприклад, вихід за межі традиційних ринків збуту зимових шин та інвестування в послуги, завдяки яким стає ще легше піклуватися про ваші шини. Ми маємо намір продовжувати систематичну та планомірну роботу з розвитку інноваційних рішень та прагнемо зберегти здатність швидко і гнучко адаптуватися до змін навколо нас», – зазначає Хілле Корхонен.

Фотографії

Відео

Більш детальну інформацію про компанію Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках: www.facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com