пт жовтня 6 02:09 2017 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres виступить титульним спонсором Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування

Nokian Tyres продовжить співпрацю з Чемпіонатом світу зі спортивного орієнтування і знову виступить титульним спонсором міжнародних змагань. Протягом 2016 і 2017 року компанія вже співпрацювала у якості партнера з Міжнародною федерацією спортивного орієнтування (IOF), і за результатами продуктивної спільної роботи було вирішено підписати новий багаторічний контракт.

Nokian Tyres виступить титульним спонсором Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування

Найпівнічніший виробник шин Nokian Tyres є експертом в області складних рельєфів та екстремальних погодних умов. Серед основних цінностей компанії – прагнення лідерства в галузі сталого розвитку шинної індустрії. Ці цінності реалізуються шляхом створення безпечних екологічних продуктів, і є головними передумовами для партнерства з IOF.

«Інтерес компанії до спортивного орієнтування базується на схожості цінностей. Тому наша компанія підтримує світовий рух зі спортивного орієнтування, а також розділяє основні ідеї цього виду спорту, такі як подолання труднощів, незважаючи на різні складнощі», - коментує віце-президент з маркетингу і комунікацій компанії Nokian Tyres Антті-Юссі Тахтінен.

Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування та низка заходів, присвячених цьому виду спорту, таких як Кубок світу зі спортивного орієнтування і Всесвітній день спортивного орієнтування – є чудовою платформою для просування бренду Nokian Tyres, і компанія зацікавлена в активному розвитку цього екстремального і пригодницького виду спорту.

У новій угоді про партнерство основна увага сконцентрована на широкому висвітленні Nokian Tyres, як титульного спонсора Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування та основного партнера IOF. Угода також передбачає додаткові види співпраці, такі як участь Nokian Tyres у розвитку проекту IOF – «Всесвітній день спортивного орієнтування», а також в інших заходах IOF, як наприклад, Кубок світу зі спортивного орієнтування.

«Ми дуже раді, що Nokian Tyres виступить титульним партнером Чемпіонату світу зі спортивного орієнтування. У ході обговорень питань щодо партнерства ми визначили ряд областей, де наша співпраця може бути розширена і покращена, та з нетерпінням очікуємо посилення уваги з боку громадськості до цього виду спорту в найближчі роки», - підкреслив генеральний директор ІOF Том Холлоулл.

Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування Nokian Tyres 2018 відбуватиметься з 4 до 11 серпня 2018 року в Ризі та Сігулде (Латвія).

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Олена Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com