пн квітня 5 02:00 2021 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Nokian Tyres збільшує обсяги виробництва на фінському заводі, перейшовши на чотиризмінний режим роботи

Компанія Nokian Tyres нарощує обсяги виробництва шин для легкових автомобілів на фінському заводі приблизно на 30%. Це відбувається завдяки тому, що компанія переходить на чотиризмінний режим роботи. Із збільшенням промислових потужностей виробництва шин для легкових автомобілів близько 70 нових працівників буде працевлаштовано на завод в м.Нокіа, Фінляндія.

Вже зараз розпочався набір працівників, який проводить компанія Nordic Agency. Виробничі потужності почнуть працювати в чотири зміни не пізніше, ніж на початку серпня 2021 року. Контракт заключений у 2021 році, що пов’язаний з виробництвом шин для легкових автомобілів, передбачає гнучкий графік для працівників та буде продовжений до кінця 2022 року. Контракт має на меті гарантію зайнятості - протягом контрактного періоду не відбуватиметься звільнення чи припинення трудових відносин з фінансових причин чи причин, пов’язаних з виробництвом.

“Наприкінці минулого року та на початку 2021 зріс попит на шини на наших головних ринках. Ми продовжуватимемо розвивати фінський завод та нарощувати виробничі потужності і розширювати штат задля виробництва шин для легкових автомобілів. Завдяки цьому ми сподіваємося у майбутньому забезпечити доступність наших нових успішних продуктів. Я дуже задоволений, що ми можемо запропонувати такі позитивні рішення, які приносять користь як нашим працівникам, так і нашим клієнтам”, - каже Ману Салмі, виконавчий віце-президент компанії Nokian Tyres Plc.

На даний момент виробництво шин для легкових автомобілів в м. Нокіа ведеться в три зміни п’ять днів на тиждень. Після того, як штат працівників буде розширено, завод працюватиме в чотири зміни шість днів на тиждень.

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]