ср листопада 18 12:00 2020 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres знову включена до престижного рейтингу сталого розвитку Dow Jones

Компанію Nokian Tyres вже четвертий рік поспіль включено в індекс сталого розвитку Dow Jones DJSI World. Також було відзначено відповідність Nokian Tyres більш суворим критеріям індексу DJSI Europe.

Це означає, що Nokian Tyres входить до числа компаній, що торгуються на біржах та мають найвищі показники усталеного розвитку в світі. Nokian Tyres отримала повні 100 балів в галузі управління якістю продукції та відкликання продукції, екологічної звітності, екологічної політики та управління, а також соціальної звітності.

- Ми пишаємося нашими лідируючими позиціями в галузі сталого розвитку. У травні 2020 року компанія Nokian Tyres стала першим виробником шин з офіційно затвердженими цільовими показниками по скороченню викидів CO2. Наші співробітники по всьому світу продовжують наполегливо працювати для досягнення цих цілей і постійно удосконалюються, підвищуючи показники в галузі сталого розвитку, - говорить президент і генеральний директор компанії Юкка Мойсіо.

За шість років Nokian Tyres скоротила викиди CO2 від виробництва на 44%. Опір коченню шин Nokian Tyres було знижено в середньому на 8%, що відповідає сумі вихлопних газів 65 000 автомобілів щорічно. Метою даної роботи є бажання поліпшити екологічність продукції без шкоди для безпеки.

Індекси відзначають стійкість розвитку передових компаній світу - включаючи Nokian Tyres

В індекс DJSI World включені корпорації-лідери в царині глобального сталого розвитку за оцінкою компанії SAM, яка тепер є частиною S&P Global. Щорічно SAM оцінює більше 7300 компаній по всьому світу. Оцінка базується на галузевих показниках і проводиться з 1999 року.

Для інвесторів оцінка стійкості компанії - важливий показник при прийнятті рішень. Цього року результати оцінювання SAM засновані на інформації 2019 року. Щорічно в індекси включають лише провідні компанії в кожній галузі.

Дізнайтеся більше про роботу Nokian Tyres в галузі сталого розвитку.


Довідка про компанію:

Nokian Tyres розробляє та виробляє шини преміум-класу для людей, які цінують безпеку та стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам спокій за будь-яких умов. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2019 році чистий обсяг продажів компанії склав 1,6 мільярда євро, а число працівників - близько 4700 чоловік. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі.

Читайте наші новини на сторінках в соціальних мережах: http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua