Nokian WR G2 SUV – нові шини для позашляховиків у жорстких зимових умовах

чт жовтня 2 07:26 2008
Nokian WR G2 SUV - нові шини для позашляховиків
у жорстких зимових умовах

Новий продукт Nokian WR G2 SUV розроблений з урахуванням потреб водіїв європейських позашляховиків. При проектуванні цих високоефективних зимових шин спеціалісти Nokian Tyres зосередилися на потребах споживачів. Водії очікують, що зимові шини забезпечать їм незагрозливе водіння в усіх умовах, у тому числі й на льодових, вологих, сухих та вкритих шугою дорогах. Окрема увага приділялася керованості шин, зокрема при високих швидкостях та на всіх видах дорожніх покриттях.

Важкі позашляховики потребують міцних, стійких зимових шин з особливими експлуатаційними властивостями. Nokian WR G2 SUV показує унікальні експлуатаційні характеристики, що особливо проявляються при проходженні поворотів, зміні смуги та маневруванні. Шина негайно й точно реагує на рульові рухи водія.

Nokian WR G2 SUV чудова для руху по засніжених дорогах та голому асфальту на високих швидкостях. Унікальні протисльотаві властивості були досягнуті без збитку для інших характеристик гарної, збалансованої зимової шини. Nokian WR G2 SUV не боїться води, тримає гарне зчеплення з дорогою, зберігає стійкість і точність при зупинці на вологих та дощових поверхнях.

Завдяки шліфованому центральному ребру Nokian WR G2 SUV котиться легко й зберігає швидку реакцію на зміни характеру дорожнього покриття. Шини, що легко котяться, споживають менше палива, що в результаті призводить до зменшення викиду СО2.

Виріб пройшов універсальне, повне тестування на різноманітних треках: у дослідницьких центрах Nokian Tyres в містах Івало та Нокія, а також на швидкісних дослідницьких треках у Папенбурзі, Німеччині, Ідиаді, Іспанії та в Новій Зеландії.

Північне ноу-хау підкреслює безпеку в зимових умовах

Надзвичайні кліматичні умови все частіше й частіше проявляються в Європі: континентом проносяться зимові бурі, почастішали рясні снігопади та дощі. Температура змінюється швидко та несподівано від невеликого морозу до нуля чи вище, що перетворює засніжені дороги в покриті шугою.

Шуга – розповсюджена та небезпечна форма води при зимовому дорожньому русі. Підвищення температури перетворює сніг на водянисту кашку. Крім того, шуга також утворюється й у результаті обробки доріг сіллю з метою зменшення обмерзання. Це ускладнює їзду й робить подорож малоприємною.

Nokian Tyres – найпівнічніший виробник шин у світі. Ця компанія розробляє та виробляє якісні зимові шини більше ніж 70 років. Nokian Tyres тестує свої вироби в жорстких та екстремальних умовах, і на початку 1990-х вона стала першою компанією у світі, що розробила унікальні проти шугові випробування для зимових шин. Протягом цих 15 років тестування в умовах шуги компанія накопичила відмінний досвід розуміння «слашпленінгу».

Зчеплення з дорожнім покриттям ґрунтується на нових технічних ідеях та інноваціях: кромка проти шуги, асиметричний малюнок протектора та поліровані канавки протекторного малюнка. Асиметричний малюнок протектора має гостро скошене внутрішнє плече з клиновидною формою. Кромка проти шуги починає працювати при русі машини по талому снігу: вона ефективно виштовхує важку сніжно-водяну масу в сторони від плями контакту шини з дорогою. Це також посилює функціональність поперечних канавок. Поліровані канавки прискорюють винесення води та шуги.

Стійка шина з гарним зчепленням на снігових, вологих та сухих поверхнях

Nokian WR G2 SUV має ультрасучасний асиметричний малюнок протектора. Форма та система ламелей зовнішнього плеча роблять шину слухняною та стійкою при русі по будь-яких поверхнях. Зчеплення забезпечується внутрішнім плечем.

Інноваційний потужний стабілізатор, що переключається, підвищує безпеку та експлуатаційні властивості шин у будь-яких ситуаціях, особливо при різкому збільшенні швидкості. Стабілізатор забезпечує, щоб малюнок протектора, який гарантує таке гарне зчеплення, надмірно не згинався. Це означає підтримання чудової стабільності при проїзді по сухій поверхні з гарними характеристиками зчеплення. Стійка, із «логічною» поведінкою шина підвищує дорожню безпеку, особливо при проходженні поворотів.

Гумова суміш, що використовується в шині Nokian WR G2 SUV, містить двоокис кремнію та рапсову олію, виготовлену з натуральної сировини. Склад суміші покращує властивості шини у вологу погоду й підвищує легкість керування. Натуральна олія збільшує опір на розрив та покращує зчеплення шини при холодній погоді. Нова суміш зменшує опір кочення: шина, що легко котиться, зменшує споживання пального.

Nokian WR G2 SUV має повністю нове вирішення системи ламелей, спеціально підібране під цей тип шини: трьохмірні «ламелі-замки» (ламелі, що самоблокуються), розташовані на прямому ряді протектора, посилюють властивості шини в поперечному та поздовжньому напрямах й особливо покращують стабільність водіння та зчеплення на мокрій поверхні.

Ефективне зчеплення на мокрій дорозі при гальмуванні

Крайні ламелі на плечі шини – це повністю прямі зигзагоподібні ламелі. Оптимізовані для позашляховиків, вони забезпечують гарне зчеплення на засніженій дорозі. Пряма ламель дозволяє шашці вигинатися, скидаючи своєю кромкою воду з контактної поверхні шини з дорогою, працюючи, як «двірники» на склі автомобіля. Одночасно поверхня шашки протектора, що контактує з дорогою, забезпечує оптимальну роботу ламелей-«двірників» протягом усього строку служби шини.

Маркування та індикатори на боковій стороні шини та на протекторі полегшують експлуатацію та обслуговування шини. Індикатор безпеки водіння (DSI) вказує залишкову глибину канавки в чітких цифрах. Індикатор зимового зносу – маленький символ сніжинки на дні канавки. Якщо сніжинка майже невидима, то глибина канавки становить менше 4 мм, і шина вже не безпечна для використання в жорстких зимових умовах.

Шиномонтажник чи водій можуть підібрати правильне значення тиску шини з допомогою інформації на шині, що слугує пам’яткою при перевірці тиску. Простий лінійний малюнок ілюструє місцерозташування монтажу, полегшуючи установку шини в період зміни сезонів.

Стійкий розвиток з повагою до оточуючого середовища

Символ у вигляді березового листка на бічній стороні шини Nokian WR G2 SUV означає екологічну дружність: у виробництві цієї шини не використовувалися шкідливі високоароматичні масла в якості пластифікаторів. У суміш входить рапсова олія.

Повага довкілля – одна з ключових цінностей Nokian Tyres. Компанія системно працює над зниженням екологічної загрози. Nokian Tyres стала першим виробником, що перейшов до використання у своєму виробництві лише очищених, низькоароматичних масел у 2004 році. Вибір сировини та матеріалів спрямований на запобігання зайвим навантаженням на оточуюче середовище. В основі нашої діяльності лежить принцип стійкого розвитку: метою є виробництво довговічних шин, що зберігають свою якість протягом усього терміну служби.

Широкий діапазон розмірів

Шини Nokian WR G2 SUV надійдуть до підприємств роздрібної торгівлі в Центральній та Східній Європі й США восени 2008 року.

Широкий діапазон розмірів включає 26 артикулів у межах шин швидкісних режимів H і V від 15”, включаючи всі проміжні розміри, до 22”. Пропозиція також охоплює шину 21” 4WD.

Версія безпечної шини run flat є в розмірі 255/50 R 19.

Більшість шин має армовану структуру та символ XL.

Ключові вдосконалення та інновації

• Відмінна керованість як на снігових, так і на сухих поверхнях.
• Чудові властивості проти шуги.
• Відмінні показники при вологих умовах.
• Кромка проти шуги.
• Композиція двоокису кремнію та рапсової олії.
• Трьохмірні ламелі з автоблокуванням.
• Ламелі-«двірники».

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 581-09-90
e-mail: [email protected]