пн вересня 22 06:21 2014 в категорії Прес-релізи товарів

Нова шина Nokian Hakka C2 для легких вантажівок та мікроавтобусів – контрольована стабільність і надійністьНова шина Nokian Hakka C2 для легких вантажівок та мікроавтобусів дозволяє перевозити важкі вантажі з належною безпекою, точністю і легкістю. Завдяки точно відрегульованій надійності шини Nokian Hakka С2 стануть гарантією безпеки для всіх професійних водіїв, які працюють з тяжкими вантажами. Сталевий брекерний пакет і гумова суміш оптимізовані для великих навантажень та активного використання в складних умовах, це підвищує структурну міцність, безпеку і комфорт при водінні під час всього терміну експлуатації шин. Нова гумова суміш протектора Aqua Grip C запезпечує необхідне зчеплення на мокрих від дощу дорогах. Шини Nokian Hakka C2 відрізняються комфортом при водінні та економлять пальне.

Шини Nokian Hakka C2 є втіленням найсучасніших ноу-хау компанії Nokian Tyres для роботи в екстремальних умовах, завдяки чому підходять до усіх сучасних автофургонів і мікроавтобусів. Nokian Tyres пропонує найбільш широку лінійку на ринку із 20 продуктів з типорозмірами від 14 до 17 дюймів.

У нових шинах Nokian Hakka C2 використовується один малюнок протектора для більш легких і важких автомобілів. Роздрібні продажі шин Nokian Hakka С2 розпочнуться навесні 2015 року. Ключовими ринками стануть країни Скандинавії, Фінляндії, України та Росії.

Стабільність і спокій за будь-яких умовРозробка витривалої шини Nokian Hakka С2 стала відповіддю компанії Nokian Tyres на численні запити автовласників, для яких ключовими характеристиками літніх шин є міцність, можливість експлуатації на грубих дорожніх покриттях, здатність витримувати значну вагу.

«Надійна стабільність, збалансоване зчеплення в екстремальних умовах і тривалий термін експлуатації є основними властивостями нової шини Nokian Hakka С2. Це спонукало нас до абсолютно нових рішень щодо конструкції шини та гумових сумішей», – говорить менеджер відділу розробки продуктів концерну Nokian Tyres Юха Пірхонен.

Малюнок протектора призначений для забезпечення збалансованої поведінки при установці на важкі, універсальні вантажівки та має довгі реброподібні шашки для забезпечення жорсткості. Стабільна керованість підвищена за рахунок трикутних опор у центральних ребрах. Поздовжні ребра в центральній частині шини також підтримуються міцними діагональними шашками протектора, що підкріплює відчуття спокійної та надійної керованості, особливо під час швидких маневрів і при перестроюванні.

Оптимізований стальний брекерний пакет підвищує надійністьНадійність шини Nokian Hakka С2, що з легкістю витримує максимальні навантаження, тепер перебуває на новому рівні завдяки використанню деяких інновацій, які вперше застосувались у зимових шинах Nokian Hakkapeliitta C3.

Подвійна конструкція каркаса отримала оптимізований сталевий брекерний пакет з інтегрованими посиленнями, або гумовими стрипсами, по краях обох сталевих брекерів. Це рішення гарантує надійність сталевих брекерів при інтенсивному використанні; вони міцно кріпляться до конструкції.

Новий більш гнучкий сталевий дріт, що використовується для брекерів, підвищує міцність конструкції і дозволяє шині довше зберігати свої найсучасніші характеристики. Це рішення також зменшує опір коченню, що призводить до зниження витрат палива, а також мінімізує шкідливі викиди вуглекислого газу.

Спеціальна гумова суміш борту шини гнучко прилягає до краю обода колеса, не допускаючи можливого стирання при інтенсивному використанні. Ця гумова суміш підвищує надійність шини та сприяє її безпечному монтажу. Інновація також ефективно мінімізує внутрішній шум за рахунок гасіння вібрацій від корпуса шини, запобігаючи їх подальшому поширенню у салон автомобіля.

Нова гумова суміш посилює зчеплення на мокрій дорозі та подовжує термін експлуатації шиниНова гумова суміш протектора Aqua Grip C розроблена з урахуванням складних умов і гарантує безпеку, зносостійкість та низький опір коченню шини Nokian Hakka С2, що робить її оптимальним рішенням для використання в країнах Скандинавії, Фінляндії та Росії.

Гумова суміш з підвищеним захистом від порізів забезпечує виняткове зчеплення на мокрій дорозі, дозволяючи шині Nokian Hakka С2 швидко зупинятися навіть на слизькому від дощу дорожньому покритті. Ця суміш надійно працює в широкому діапазоні температур, протистоїть зношуванню і додатково гарантує надійне функціонування з меншою витратою палива.

Небезпека аквапланування, що постійно виникає, знижена за рахунок концепції Aqua Resistance. Широкі поперечні канавки в масивних плечових зонах ефективно акумулюють воду і виводять її з плями контакту шини з дорожнім покриттям. Широкі основні канавки в малюнку протектора також мінімізують ризик аквапланування.

Новий індикатор ступеня зносу протектора запобігає акваплануваннюНа протекторі розташований запатентований Nokian Tyres індикатор ступеня зносу (DSI). Цифри позначають глибину головної канавки протектора в міліметрах. Індикатор аквапланування у вигляді краплі води вказує на істотне підвищення ризику аквапланування. Nokian Tyres рекомендує заміну шини при зносі протектора понад 4 мм. Індикатор стирається при глибині протектора менш ніж 4 мм, що вказує водієві на підвищений ризик аквапланування.

Правильний тиск у шинах особливо важливий при комерційній експлуатації та в умовах високих навантажень. Правильний тиск у шинах покращує відчуття керма, забезпечує міцність конструкції шини, а також знижує витрату пального.

На боковині шини є спеціальна інформаційна ділянка, на якій можна зробити відмітку про рекомендований тиск в шинах і їх розташування, а також позначити зусилля затягування болтів для кріплення колісних дисків.

Nokian Hakka C2 – контрольована стабільність і надійність  • Надійна і довговічна при інтенсивній екплуатації
  • Стабільна та комфортна керованість
  • Низький опір коченню, економія пального
  • Відмінне зчеплення на мокрій дорозі та керованість

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com
www.nokiantyres.ua