вт березня 20 09:15 2018 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Нові літні Nokian Hakka Blue 2 SUV, Nokian Hakka Black 2 та Nokian Hakka Black 2 SUV презентовані в Україні

15 березня у столичному PinchukArtCentre зібралося більше 40 журналістів та представників провідних українських ЗМІ, щоб познайомитись з новою лінійкою преміальних шин Nokian Hakka, які з’являться на українському ринку вже цієї весни.

Нові літні Nokian Hakka Blue 2 SUV, Nokian Hakka Black 2 та Nokian Hakka Black 2 SUV презентовані в Україні

Під час презентації представники компанії розкрили особливості та переваги нових літніх шин, їх технічні характеристики та інноваційні технології.

«Nokian Tyres відзначає своє 120-річчя як першовідкривач у шинній індустрії. Інноваційна продукція, бренд, який заслуговує на довіру, а також відданість своїм покупцям дозволили найпівнічнішому в світі виробнику шин зайняти серйозні позиції на ринку. За 120 років компанія вийшла на лідируючі позиції у світовому бізнесі, з упевненістю дивиться у майбутнє та готова втілювати нові завдання, які ставить світ, що постійно змінюється», – зазначає Олександр Остапенко, генеральний директор представництва Nokian Tyres в Україні.

Цього року Nokian Tyres пропонує покупцям декілька новинок літнього сезону. Нова високошвидкісна літня шина Nokian Hakka Black 2 поєднує у собі передові технології, забезпечує приємне та збалансоване водіння. В цій моделі реалізована інноваційна концепція Dynamic Grip. Вона дозволяє досягнути ідеального контакту шини з дорогою, як під час дощу, так і на сухій поверхні при проходженні швидкісних поворотів.

Для власників потужних SUV були спеціально створені шини Nokian Hakka Black 2 SUV. Вони дозволяють однаково впевнено пересуватися як по дорогам з якісним покриттям, так і по бездоріжжю. Однією з переваг цієї шини є посилені арамідним волокном боковини, які забезпечують міцність шини та захищають її від ударів та порізів.

Також літню лінійку поповнять нові шини Nokian Hakka Blue 2 SUV, які здатні впоратися з будь-якими неочікуваними змінами погоди. Задля цього в них застосовані інноваційні технології Dry Touch 2, Coanda и Flow Guides. Всі вони спрямовані на забезпечення максимального контакти шини з мокрою дорогою.

Всі новинки вже доступні покупцям у мережі шинних центрів Vianor та в авторизованих точках продаж Nokian Tyres.

Більш детальну інформацію про компанію Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках: www.facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com