ср березня 20 10:08 2013 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Нові перемоги Nokian Tyres в 2013 роціВища оцінка «добре» була присуджена компанії Nokian німецьким автомобільним клубом ADAC і Організацією захисту прав споживачів Stiftung Warentest.

Друге місце, з оцінкою «настійно рекомендовані», Nokian отримала від видання Auto motor sport.

Шини Nokian, за оцінкою автомобільного журналу Auto Bild, стали переможцем випробувань для літніх шин 2013 року, які відбулися в Німеччині, отримавши вищу оцінку «зразкові шини». Оцінка «добре» була присуджена Nokian німецьким автомобільним клубом ADAC і Організацією захисту прав споживачів Stiftung Warentest. Фінські шини зайняли друге місце за оцінкою Auto motor sport з формулюванням «настійно рекомендовані».

Auto Bild схвально відгукнувся про лінію Nokian, зазначивши, що «її сильні сторони: збалансовані шини найвищого рівня з неперевершеними можливостями гальмування, низьким рівнем шуму кочення, високим рівнем комфорту». Провідний автомобільний журнал дає загальну оцінку «2 +» за результатами випробувань на мокрому покритті і на сухих покриттях; що ж стосується вартості, то за цим показником шини набирають оцінку «2-». В німецькій шкільній системі оцінювання оцінка «2» означає «добре», «2 +» (два з плюсом) - трохи краще ніж «2», а «2 -» (два з мінусом) - трохи менше ніж «2». Вартість шин складає близько 276 євро за комплект. Отже, Auto Bild присудив шинам Nokian рівень «зразкові шини».

Auto motor sport пише наступне: «Дуже добре зчеплення з дорогою, гармонійна поведінка при водінні, відмінне гальмування». Nokian - це кращі шини за результатами найважливішого випробування: гальмування на мокрому покритті – в них найкоротший гальмівний шлях, а також краща керованість на мокрому покритті.

Фінські шини були оцінені як «настійно рекомендовані», а ADAC поставив їм вищу оцінку - «добре». Ось що пише ADAC про лінії Nokian: «Сильні сторони: дуже збалансована шина, добре показує себе на мокрому покритті, відносно низька витрата палива». Найбільший автомобільний клуб в Європі не зміг знайти слабких місць у цих шинах. Лінія Nokian отримала оцінку «2» за «показниками на сухому покритті» і «1,8» - за низьке споживання палива від ADAC і Stiftung Warentest.

Переможець випробувань отримує найвищі бали від Auto Bild за наступними параметрами: «Гальмування на мокрому покритті - 1», «Гальмування на сухому покритті - 1 -», «Опір коченню - 2» і «Витрата (палива) - 2». Лінія Nokian названа «Супершина». Оцінка «1» означає «дуже добре». Оцінки фірми Nokian від австрійського автомобільного клубу ÖAMTC і Туристичного клубу Швейцарії TCS також відносяться до розряду «настійно рекомендовані».

Один з наймасштабніших тестів літніх шин в ЄвропіВ одному з наймасштабніших тестів літніх шин в Європі Auto Bild порівняв 50 видів літніх шин і чотири види всесезонних шин у розмірі 195/65 R 15, стандартному розмірі для компактних автомобілів. ADAC, Stiftung Warentest, ÖAMTC і TCS випробовували 19 шин розміру 195/60 R15 для малолітражних автомобілів. Auto motor sport випробував 13 видів літніх шин розміром 205/55 R 16 V за «найжорсткішими вимогами».

Переможець випробувань, лінійка Nokian, проводиться в 45 розмірах - від 15 до 17 дюймів - під замовлення для різних цілей по категоріях швидкості T, H, V та W. Нова літня шина з надвисокими характеристиками Nokian ZLINE була розроблена для спортивних автомобілів. Вона забезпечує водію отримання правильного і винятково приємного досвіду водіння при швидкій їзді. Ця номенклатура включає 31 розмір - від 16 до 20 дюймів - в категорії швидкості W (270 км/ч) і Y (300 км/ч).

Літні шини лінії Nokian завоювали у цьому сегменті автомобільного ринку свій Олімп і являють собою найсучасніші технології для невеликих автомобілів, які на етикетках ЄС-шин мають позначення AA (паливна економічність) і «зчеплення на мокрих покриттях». Шість розмірів 15 і 16 дюймів і категорії швидкості Т (190 км/ч) і H (210 км/ч) вже надійшли в продаж.

Попередниками нових літніх шин Nokian були восьмикратні переможці тестів літніх шин 2012 року. При цьому фінська марка класу «преміум» була кращою в більшій кількості випробувань, ніж будь-який інший бренд. Шини Nokian тепер можна придбати в будь-якому сервісному центрі за доступною ціною, у тому числі в якості комплекту коліс на дисках. Nokian Tyres є провідним виробником зимових шин у світі і використовує цей досвід для розробки досконалих літніх шин, які завойовують все нові нагороди.

Три типи абсолютно нових літніх шин Nokian 2013У 2013 році компанія Nokian Tyres пропонує три абсолютно нових типи літніх шин. Спортивні літні шини Nokian zLine з надвисокими експлуатаційними характеристиками являють собою товар найвищої якості і створюють відчуття чіткої, відмінної і безпечної їзди при швидкому водінні. Літні шини Nokian Line з високими експлуатаційними характеристиками для малолітражних авто та авто вище середнього класу забезпечують жорстке зчеплення з дорожним покриттям і відмінно зарекомендували себе на вологих дорогах в умовах мінливої європейської погоди. Nokian eLine використовує перспективні технології для малолітражних автомобілів, завдяки чому ці шини отримали найвищу оцінку AA за паливну економічність і хороше зчеплення з мокрим покриттям згідно з новими вимогами маркування шин ЄС.

Завантаження фото літніх шин лінії Nokian:
www.nokiantyres.com/NokianLine

Завантаження відео «Розробка шин Nokian та експлуатаційні випробування лінії Nokian + літні шини Nokian zLine:
http://www.unitedpictures.tv/articles/959

Шини Nokian - успішне випробування:
www.nokiantyres.com/test-success

Додаткова інформація:
www.facebook.com/nokiantyres
www.youtube.com/NokianTyresCom

Джерела:

Auto Bild, випуск 9, 1 березня 2013
http://www.autobild.de/artikel/sommerreifen-test-2013-195-65-r-15-3871373.html

ADAC Motorwelt, випуск 3, березень 2013
test Stiftung Warentest, випуск 3, березень 2013
http://www.test.de/Reifen-38-Sommerreifen-im-Test-4504956-0/

auto motor sport, випуск 3, 7 березня 2013

ÖAMTC
http://www.oeamtc.at/?id=2500% 2C1396199% 2C%2C

TCS
http://www.tcs.ch/

За додатковою інформацією звертайтесь:

Our People
Олеся Гончарова
Моб. +38 050 668 01 02
Ourpeople.pr(at)gmail.com

Руслана Приходько
Моб. +38 063 578 70 20
priruslana(at)gmail.com

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні та Білорусі

Наталя Діхтяренко
тел. +38 044 220 1 220
e-mail: Nataliia.Dikhtiarenko(at)nokiantyres.com