пн вересня 22 06:19 2014 в категорії Прес-релізи товарів

Нові шини Nokian Nordman S SUV – зчеплення та надійність для складних умов у літній періодНова шина для позашляховиків Nokian Nordman S SUV – це надійний і зручний варіант для тих власників позашляховиків, які прагнуть більшої безпеки на дорогах. Завдяки підсиленій конструкції та новій гумовій суміші протектора, здатній протистояти зношуванню на грубих дорогах, ця високопродуктивна шина зберігає свої якості навіть при інтенсивній експлуатації.

Шина Nokian Nordman S SUV доповнює нову лінійку літніх шин Nokian Tyres для позашляховиків. Вона створена спеціально для грубих дорожніх покриттів, типових для країн Скандинавії, Фінляндії та Росії: від м'якого гравію чи піску до грубого асфальту. При використанні шин Nokian Nordman S SUV виникає відчуття надійності і точності. Шини стають по-справжньому ефективною рушійною силою позашляховика.

Широка лінійка типорозмірів призначена для невеликих позашляховиків та охоплює 15 типорозмірів у діапазоні від 16 до 18 дюймів. Роздрібні продажі шин Nokian Nordman S SUV розпочнуться в країнах Скандинавії, Фінляндії, України та Росії у 2015 році.

Ефективна профілактика аквапланування, перевірена надійністьАсиметричні внутрішні та зовнішні плечові зони протектора гарантують відмінну стабільність під час руху та чудові властивості для запобігання акваплануванню. Жорстка зовнішня плечова зона підвищує стабільність шини. Канавки внутрішньої плечової зони швидко відводять воду і, таким чином, ефективно запобігають акваплануванню.

«Видавлювачі» каміння розташовуються в основних канавках протектора та запобігають застряганню каменів у канавках і між шашками протектора. При обертанні шини на м'якому ґрунті сторонній ґрунт відводиться через канавки, шина самоочищується. Самоочисний малюнок протектора знижує ризик пошкодження шини гострим камінням.

Діагональні та прямокутні ґрунтозачепи чіпляються за поверхню гравійних і піщаних доріг, покращуючи зчеплення при гальмуванні та розгоні.

Захист ребра диска не допускає його ушкоджень, навіть якщо автомобіль припаркований надто близько до узбіччя. Запатентований Індикатор ступеня зносу протектора (DSI) на центральному ребрі шини відображає залишкову глибину канавки.

Nokian Nordman S SUV – надійність і комфорт для універсального водіння  • Надійне зчеплення на сухій і мокрій дорогах
  • Комфортна і точна
  • Нова гумова суміш забезпечує чудову зносостійкість

Додаткова інформація:
Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 220 12 20
факс. +38 044 220 12 21
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com
www.nokiantyres.ua