ср січня 12 01:00 2022 в категорії Прес-релізи товарів

Нові шини NOKIAN TYRES Outpost™ AT пропонують виняткове зчеплення за будь-яких умов, надзвичайну міцність та стійкість до проколів

Nokian Tyres запрошує водіїв розширити власні межі разом з новими всюдихідними шинами Nokian Tyres Outpost™ AT. Літні шини Nokian Tyres Outpost AT для позашляховиків, кросоверів і легких вантажівок гарантують безпечну і витривалу їзду на будь-якій дорозі і навіть на бездоріжжі.

Завдяки функціям, які допомагають водіям впоратися навіть з найскладнішими дорожніми умовами, шини Outpost AT дозволяють підкорювати простори, розширювати горизонти поїздок та подорожувати якомога далі. Найпівнічніший виробник шин продаватиме новий продукт для бездоріжжя водіям по всьому світу. Протягом наступних років нове сімейство шин Outpost активно сприятиме досягненню компанією Nokian Tyres своїх цілей зростання.

Нові шини Outpost AT подарують водіям універсальне і надійне водіння за будь-яких умов як на дорозі, так і на бездоріжжі. Агресивна структура протектора дозволяє позашляховикам, кросоверам та пікапам з легкістю долати труднощі бездоріжжя завдяки технології Aramid Shield – стійким до проколів арамідним волокнам, доданим в підпротекторний шар гумової суміші з метою посилення шини в суворих умовах і небезпечних дорожніх ситуаціях. Нові елементи малюнку протектора допомагають водіям позбутися обмежень і слідувати маршрутом пригод, незважаючи на рельєф місцевості. Гумова суміш протектора, з сертифікованим маркуванням триголової гірської вершини зі сніжинкою, здатна адаптуватися до різних умов і гарантувати комфортну та впевнену їзду на будь-якому покритті і за будь-якої погоди.    

“Компанія Nokian Tyres славиться своїми глибокими технологічними знаннями в галузі виробництва шин та всестороннім тестуванням, що дбає про безпеку водіїв навіть за екстремальних умов”, - каже Оллі Сеппяля (Olli Seppälä), голова відділу досліджень і розробок компанії Nokian Tyres. - “Шини Outpost AT є найновішим прикладом нашої відданості своїй справі. Вони представляють нашу високотехнологічну пропозицію водіям позашляховиків та легких вантажівок. Ми не один рік розробляли і тестували цю шину, впроваджуючи нові характеристики, які зробили б її надійним та універсальним варіантом як для доріг, так і для бездоріжжя”.

Шини Outpost AT допоможуть водіям розширити межі витривалості, ландшафтів та відстані завдяки надійним характеристикам, що дозволяють мандрувати туди, куди вас кличуть мандри.

Шина доступна у 45 типорозмірах від 15 до 22 дюймів. Шини призначені для кросоверів і легких вантажівок.

Nokian Tyres Outpost AT: Розширте власні межі

Розширте межі ландшафтів

Шини Outpost AT дозволяють водіям впевнено і без обмежень мандрувати куди завгодно.

 • Додаткове зчеплення на м’якій поверхні завдяки боковинам Summit Sidewalls та спеціальним виїмкам на плечах шини;
 • Інновація Canyon Cuts, створена для зчеплення на непередбачуваних поверхнях;
 • Емблема триголової гірської вершини зі сніжинкою свідчить про те, що шина розроблена для цілорічного використання навіть за умови м’якої зими;
 • Спеціальний 3D-малюнок протектора, створений аби впоратись з будь-якими дорожніми умовами.

Розширте межі витривалості

Шини Outpost AT оснащені технологією захисту водіїв у найсуворіших дорожніх умовах.

 • Надзвичайна міцність і стійкість до порізів завдяки технології Aramid Shield;
 • Комфортна витривалість завдяки інноваційним виштовхувачам каменів Gravel Guards, які дозволяють шині впевнено рухатися кам’янистими дорогами з коліями;
 • Міцна структура дозволяє витримати значне навантаження.

Розширте межі відстані

Завдяки спеціально розробленому малюнку протектора із захисними характеристиками, шини Outpost AT гарантують великий пробіг.

 • Малюнок протектора з глибокими канавками подовжує термін служби шини;
  • Ефективність споживання пального досягається завдяки екологічній гумовій суміші з низьким опором коченню;
 • 3D-канавки впораються зі снігом та стоячою водою;
 • Підтримка шашок протектора (додаткові виступи гумової суміші) та ступінчасті канавки забезпечують надійність;
 • Запатентований компанією Nokian Tyres індикатор безпеки Driving Safety Indicator чітко показує залишкову глибину протектора.

Інновації:

Надзвичайна довговічність. Технологія Aramid Shield: Стійкі до проколів арамідні волокна додані в підпротекторний шар гумової суміші і проходять крізь боковини, щоб забезпечити надзвичайну стійкість до вибоїн, небезпек на дорозі, нерівної місцевості та бездоріжжя.

Виняткове зчеплення. 3D-малюнок протектора: Універсальний малюнок протектора на шинах Nokian Tyres Outpost AT дозволяє впевнено почуватися на будь-якій місцевості - як на болоті, так і на піску, снігу і сухому асфальті.

Додаткове зчеплення. Боковини Summit Sidewalls: Складний та продуманий дизайн плечової зони шини, створює умови для надійного бічного зчеплення на м'яких поверхнях і додає агресивності шині.

Покращений захист від проколів. Gravel Guards: Виштовхувачі каменів Gravel Guards дозволяють шині комфортно і впевнено пересуватися кам'янистими дорогами з коліями.

Надійне зчеплення. Інновація Canyon Cuts: X-подібні канавки у місцях перетину грунтозачепів у плечовій частині шини і малюнка протектора, забезпечують краще зчеплення на непередбачуваниих поверхнях.

Емблема гірської вершини зі сніжинкою: Всепогодна гумова суміш протектора є безпечним вибором, навіть з урахуванням зимових дорожніх умов.

Більше безпеки. Індикатор Driving Safety Indicator: Водії завжди знають залишкову глибину протектора завдяки цій запатентованій характеристиці протектора шини.

Завантажити зображення та відео продукту – Nokian Tyres Outpost AT:

http://www.nokiantyres.com/outpostatPR

Дізнатися більше – Nokian Tyres Outpost AT

https://www.nokiantyres.ua/litni-shyny/nokian-tyres-outpost-at/


Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]