пн лютого 3 10:30 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів
Нові шиповані шини у середньому ціновому сегменті від концерну Nokian Tyres:

Nokian Nordman 5 та Nokian Nordman 5 SUVКомпанія Nokian Tyres оновлює модельний ряд шин Nokian Nordman та представляє нові шиповані шини Nokian Nordman 5 та Nokian Nordman 5 SUV, які випускаються у широкому діапазоні типорозмірів. Ретельно випробувані та перевіренні технічні рішення гарантують високий рівень безпеки у складних кліматичних і дорожніх умовах.

Nokian Nordman 5Нова шипована шина Nokian Nordman 5 - точна та збалансована шина для складних зимових умов. Малюнок протектора та конструктивні рішення аналогічні використаним рішенням у моделі шини Nokian Hakkapeliitta 5, з покращеним зчепленням і стабільністю.

Круглий та легкий шип, що закріплений всередині протектора, добре працює у поєднанні з новою жорсткою гумовою сумішшю. Це позитивно впливає на зчеплення та надійність. Так звана технологія «ведмежий кіготь», яка зарекомендувала себе у продуктах Nokian Hakkapeliitta, дозволяє утримувати шип в шині Nokian Nordman 5 вертикально відносно місця контакту з дорогою, що значно покращує зчеплення. В плечових зонах шини Nokian Nordman 5 розміщуються спеціальні канавки для поперечного зчеплення, а сполучені шашки протектора в центральній зоні надають точності управлінню від керма. В свою чергу, малюнок протектора робить контакт з дорогою м’якішим та дозволяє шині обертатися легше.

Тож, підсумовуючи, основними характеристиками шини Nokian Nordman 5 є:

  • Сталість руху та надійне зчеплення з дорогою
  • Висока витривалість
  • Надійне кріплення шипа

Nokian Nordman 5 SUVЦя модель створена виключно для позашляховиків. Відтак, надійне зчеплення забезпечують чотиригранні шипи. Направлений шип оптимізує контакт з дорогою, и він не буде прокручуватись чи випадати, що максимально підсилює зчеплення.

Високоякісна зносостійка гумова суміш нової шини Nokian Nordman 5 SUV призначена для універсального використання на позашляховиках у зимових умовах. Завдяки сучасному малюнку протектора, який вперше був використаний на шинах Nokian Hakkapeliitta 5 SUV, а також полірованим основним канавкам, шина Nokian Nordman 5 SUV легко очищується та без перешкод долає глибокий сніг і сльоту. Крім того, ця модель бездоганно поводиться і на сухому асфальті за рахунок подвоєних шашок у центральній частині протектора.

Усі шини компанії Nokian Tyres, включаючи легкові Nokian Nordman 5 та Nokian Nordman 5 SUV для позашляховиків, проходять процес оснащення шипами на заводах Nokian Tyres, що гарантує якість та тривалу працездатність шипів.

Отже, до основних ознак моделі Nokian Nordman 5 SUV можна віднести:

  • Збалансовані характеристики зчеплення
  • Відмінна стійкість руху
  • Гарна тяга навіть на дуже засніжених ділянках доріг

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
Моб.: +38 067 216 3434, тел. +38 044 220 1 220
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com