ср вересня 21 08:54 2016 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Новий трек і надсучасні технології: Nokian Tyres збудує сучасний технологічний центр в Іспанії

Найпівнічніший виробник шин у світі збільшує потужності для розвитку і тестування своїх продуктів протягом усього року. У 2017 році Nokian Tyres планує відкрити новий універсальний технологічний центр для тестування літніх шин з високим індексом швидкості, а також, покращення характеристик зимових шин.

Новий трек і надсучасні технології: Nokian Tyres збудує сучасний технологічний центр в Іспанії

Сучасний випробувальний полігон буде розташований на південь від Мадрида, в Санта-Крус-де-ла-Сарса, Іспанія. Його площа становитиме близько 300 гектарів. 365 днів на рік тут тестуватимуть літні шини з високим індексом швидкості, а також оцінюватимуть різні характеристики зимових шин.

Перший етап введення в експлуатацію мають намір завершити у 2017 році, закінчити будівництво розраховують наприкінці 2019 року. Новий випробувальний полігон дозволить протягом усього року вдосконалювати та тестувати продукти в умовах високого навантаження на різноманітних треках. Для водіїв це означає, що шини Nokian стануть ще безпечнішими, оскільки їх показники зчеплення і керованість будуть ще кращими.

Наразі Nokian Tyres відома своїми інноваційними технологіями для зимових шин. Наявність нового технологічного центру підвищить компетентність компанії у сфері виробництва літніх шин. Вартість інвестицій складе близько 16 мільйонів євро. Будівництво полігону планується розпочати у наступного року.

Комплексний центр із надсучасними технологіями

На новому випробувальному полігоні використовуватимуться найсучасніші технології. Навколо центру буде облаштовано 7-кілометровий овальний трек.

«Цей овальний трек із насипними поворотами дозволить перевіряти властивості наших літніх і зимових шин на швидкості до 300 км/год. Сьогодні ми спостерігаємо зростання попиту на шини з високим індексом швидкості, особливо в Центральній Європі і Північній Америці. У цих двох регіонах ми очікуємо активного зростання продажів», – говорить Антті-Юссі Тахтінен, віце-президент з маркетингу та комунікацій Nokian Tyres.

На території, яку окреслює овальний трек, розташуються інші тестові треки. На них вивчатимуться поведінка і керованість шин в умовах аквапланування та при гальмуванні на мокрій дорозі. Крім того, на цьому полігоні створять можливості для проведення більшості сертифікаційних випробувань, таких як тестування рівня шуму.

«Ми хотіли знайти сонячне, світле й тепле місце в Південній Європі з хорошим повітряним і автомобільним сполученням, щоб автомобілі, персонал і клієнти легко могли туди дістатися. Ми також маємо намір використовувати технологічний центр для проведення заходів із запуску продуктів», – зазначає А.-Ю. Тахтінен.

White Hell в Івало – північний вимір випробувань зимових шин

Більш ніж половину бюджету на розробку продуктів Nokian Tyres витрачає на їх тестування. Адже неможливо всебічно оцінити їх лише на підставі тестування в лабораторних умовах. Nokian Tyres у жорсткому режимі на реальних треках випробовує свої шини для того, щоб вони бездоганно працювали в складних мінливих погодних умовах.

Історія компанії почалася на півночі. 80 років тому вона заявила про себе як перший у світі виробник зимових шин. Майже півроку Nokian Tyres присвячує безперервному тестуванню зимових шин. За Полярним колом, в Івало, Фінляндія, розташований величезний випробувальний полігон White Hell, що в перекладі означає «Біле пекло». Він займає понад 700 гектарів. Тут цілодобово в екстремальних умовах фінської Лапландії компанія тестує шини на більш ніж 20 треках. Випробувальний полігон відкритий у 1986 році, на ньому відпрацьовуються керованість шин на снігу і на льоду, швидкісні характеристики, гальмування і зчіпні властивості.

У м. Нокіа, Фінляндія, розташовані завод, штаб-квартира компанії і ще один випробувальний полігон. Удосконалена система поливу дозволяє випробовувати шини на мокрій дорозі навіть у сонячні дні. Тестовий полігон в Нокіа постійно модернізується, в ході тестування використовуються високошвидкісні камери та імітація аквапланування.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com