пн липня 6 04:00 2020 в категорії Корпоративні новини

Новий завод Nokian Tyres у Північній Америці отримав сертифікат ISO 9001

Завод компанії Nokian Tyres, що знаходиться у Дейтоні (США) отримав сертифікат ISO 9001. Для отримання даного сертифікату система управління якістю компанії повинна відповідати конкретним вимогам, що засвідчує відданість компанії стандартам преміум якості.

У травні 2017 року компанія Nokian Tyres оголосила, що місцем для будівництва нового заводу у Північній Америці було обрано Дейтон. Експерти компанії з питань виробництва одразу ж взялися за розробку жорстких стандартів управління якістю, спрямованих на створення безпечних шин, відповідно до детальних процесів та політики, що вже застосовувалися на інших двох виробничих потужностях компанії в м. Нокіа (Фінляндія) та Всеволожську (Росія). Сертифікацію було отримано менше ніж через півроку після відкриття.

Для нас честь отримати похвалу за нашу систему якості. Незважаючи на те, що завод працює лише кілька місяців, наш процес управління якістю було охарактеризовано як такий, що є подібним до процесів старіших та більш досвідчених заводів”, - каже Теппо Хуовіла, віце-прем'єр компанії з питань якості і стійкості.

Інтенсивний процес отримання сертифікату ISO 9001 включає аудит незалежного зовнішнього сертифікаційного органу та внутрішнього персоналу, підготовленого для цього процесу. Всі три глобальні заводи Nokian Tyres отримали сертифікацію ISO 9001.

Компанія готується представити нові продукти для північноамериканських водіїв у найближчі місяці.

Більше інформації про завод доступно на nokiantires.com/daytonfactory/

Щоб переглянути фото та відео, натисність тут.