пн вересня 23 11:47 2013 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Новинки від Nokian Tyres, шини Nokian Hakkapeliitta 8 і Nokian Hakkapeliitta R2, посіли перші місця в порівняльному тесті журналу «За рулем»Нові зимові шини, представлені концерном Nokian Tyres в січні 2013 року, Nokian Hakkapeliitta 8 і Nokian Hakkapeliitta R2 впевнено перемогли у незалежному порівняльному тесті журналу «За рулем» . Тест проводився серед легкових зимових шин у типорозмірі 175 /65 R14. Результати тесту опубліковані в дев'ятому номері журналу .

Шини Nokian Hakkapeliitta 8 показали кращі зчіпні властивості на льоду і снігу, прохідність, витрату пального, керованість і стійкість на асфальті, комфорт. Експерти «За рулем» визнали Nokian Hakkapeliitta 8 кращими шипованими шинами за 13-ма показниками з 16-ти.

Фрикційні шини Nokian Hakkapeliitta R2 також лідирують за більшістю показників − вони набрали 952 бали з 1000 можливих, випередивши найближчого переслідувача на 44 бали. Серед сильних сторін відзначені кращі зчіпні властивості на зимовій дорозі, скромна витрата пального, високий рівень комфорту і хороша стійкість на асфальті.
Порадували і результати шин марки Nordman. Шини Nordman RS посіли четверте місце серед фрикційних шин, а шини Nordman 4 − п'яте місце серед шипованих шин.

Основні інновації в шині Nokian Hakkapeliitta 8 торкнулися концепції шипування Nokian Eco Stud 8. Кількість шипів протиковзання збільшено майже на 48−50 % (залежно від типорозміру), шипи розміщені по всій площі протектора, жоден шип не перекриває собою інший. При цьому самі шипи стали легшими, нова форма фланця зменшує відхилення шипа і максимізує зчеплення. Гумова суміш фрикційних шин Nokian Hakkapeliitta R2 і Nokian Hakkapeliitta R2 SUV вирізняється унікальним складом з багатогранними частинками, що формою нагадують кристали, які виконують функцію мікрошипів.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка:
PR директор Our People
Олеся Гончарова
Моб. +38 050 668 01 02
Ourpeople.pr(at)gmail.com

Менеджер з питань маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні:

Альона Коломієць
Моб. +38 067 216 34 34, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com