чт грудня 19 08:15 2013 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Огляд кращих зимових шин в 2013 році від Nokian TyresЦієї зими на шинному ринку України компанія Nokian Tyres пропонує свої провідні розробки. В асортименті та фрикційні шини, лідери порівняльних тестів, що показали хорошу керованість і високу енергоефективність. Спільною рисою для усіх моделей Nokian Tyres лишається максимальна турбота про безпеку на дорозі.

Nokian Hakkapeliitta 8Хітова модель сезону 2013–2014. Шиповані шини Nokian Hakkapeliitta 8 посіли перше місце в рейтингу безпечних зимових шин, який був складений фахівцями компанії Test World. Унікальна технологія шипування Nokian Eco Stud 8 покращує безпеку і керованість зимових шин в екстремальних ситуаціях, забезпечує небачене раніше зчеплення на кризі та снігу. Nokian Hakkapeliitta 8 вирізняється акустичним комфортом, легко обертається, економить пальне і знижує вплив на дорожню поверхню. Невеликий розмір шашок протектора знижує нагрів шини, що позитивно впливає на збільшення пробігу та підвищення зносостійкості.

Nokian Hakkapeliitta R2Фрикційні шини скандинавського типу Nokian Hakkapeliitta R2 стали найкращими серед нешипованих зимових шин в рейтингу Test World. Завдяки інноваціям вони протистоять найскладнішим зимовим погодним умовам. Шини легко обертається і чудово працюють як на зледенілих перехрестях у місті, так і на засніжених заміських дорогах. Покращене зчеплення взимку і точність управління залишаються на висоті навіть мірою спрацювання шини.

Основні інновації – концепція Nokian Cryo Crystal. Додані в гумову суміш найдрібніші часточки у формі багатогранних кристалів буквально вгризаються в дорожню поверхню, помітно покращуючи зчеплення на кризі. Нова гумова суміш на основі кріосилану безпечно працює в широкому діапазоні температур. Суміш не боїться ні мокрої дороги, ні ожеледиці.

Nokian WR A3Шини Nokian WR A3 є оптимальним варіантом для надійного автомобіля, в якому особлива увага приділяється точності та чутливості керування на підвищених швидкостях. Особливість цієї екологічно чистої продукції вищої категорії полягає у поєднанні нанотехнологій, олії каноли та значного досвіду зі створення зимових шин Nokian.

На швидкісних шинах Nokian WR A3 використано асиметричний внутрішній та зовнішній рисунок протектора, завдяки чому створюється надійне зчеплення без зменшення можливостей швидкісного руху. Особлива конструкція борту шини сприяє видаленню води та бруду. Внутрішня структура шин Nanobase, розроблена на основі нанотехнологій, покращує характеристики управління та контролю при поворотах, зміні смуг та маневрах.

Nokian WR D3Зимові нешиповані шини Nokian WR D3 – чудовий вибір в регіонах з «європейською зимою» для автолюбителів, які цінують економічність і комфорт. Шини Nokian WR D3 відрізняються такими інноваційними розробками, як Slush Blower – ця система покликана видаляти бруд з протектора завдяки пологій передній кромці і гладким канавкам на протекторі. Дослідження показали, що бруд становить для керування ще більшу небезпеку, ніж наявність льоду або акваплануванння. Ще одна фірмова розробка Nokian – створення протектора шини за допомогою комп'ютерного моделювання за технологією Cool Touch. Завдяки такому підходу протектор шини відрізняється густою нарізкою ламелей і при цьому зберігає жорсткість блоку.

Nokian Nordman RSСекрет потужності шини Nordman RS – у її чудових характеристиках. Це бюджетна модель в лінійці Nokian, яка має надзвичайно високу якість. Міцна і стабільна фрикційна шина зберігає властивості гальмування та прискорення на снігу та шузі, на льоду і мокрій поверхні. Зубчасті ламелі, які створюють щільну сітку, збільшують ефективність зчіпних властивостей під час гальмування.

Новинки для автомобілів SUV-класуNokian Hakkapeliitta 7 SUVНова шина для міських позашляховиків Nokian Hakkapeliitta 7 SUV демонструє незрівнянне зчеплення і стабільність в умовах мінливої зимової погоди. Бездоганне зчеплення новинки сполучається з винятковою стійкістю до спрацювання, точністю керування і комфортом їзди. Крім того, шина має дуже міцну конструкцію та адаптується до будь-яких зимових умов: раптових коливань температури, сухого морозу, сильного снігопаду або зливи. Її прототипом стала переможниця європейських і російських тестів 2009 року – шипована шина для легкових автомобілів Nokian Hakkapeliitta 7.

Nokian Hakkapeliitta R2 SUVУ шині Nokian Hakkapeliitta R2 SUV використовуються ті самі прогресивні технічні рішення, які реалізовані в шині Nokian Hakkapeliitta R2. Основні характеристики шини – це першокласне зимове зчеплення, курсова стійкість і міцність, комфортне відчуття від їзди за будь-якої погоди.

Якщо підсумувати, зимові пропозиції від Nokian Tyres – це інноваційність, безпечність та висока керованість. Вони оптимально працюють у будь-яких кліматичних умовах, незалежно від того на дорозі ожеледиця, сніг чи сльота. З ними ви отримаєте максимальну впевненість та комфорт на зимовій дорозі.