ср червня 21 08:48 2017 в категорії Корпоративні новини

Представництво Nokian Tyres в Україні:

11 років упевненого лідерства

19 червня офіційне представництво компанії Nokian Tyres в Україні святкує свою одинадцяту річницю. З 2006 року фінський концерн працює на українському ринку, щоб автомобілісти могли безпечно й комфортно долати будь-які відстані. Для «Нокіан Шина» час, що минув відтоді, – це 11 років упевненого лідерства, безкомпромісної якості та заслуженої довіри споживачів.

Представництво Nokian Tyres в Україні: 11 років упевненого лідерства

На українському ринку ТОВ «Нокіан Шина» запровадило дійсно європейський підхід до бізнесу: цивілізовані продажі продуктів, розвиток мережі шинних центрів, правильне позиціонування бренду та маркетинг з урахуванням місцевої специфіки. Усе це сприяло створенню прозорого та регламентованого ринку шин у нашій країні.

Висока якість – візитна картка Nokian Tyres

Для українських водіїв Nokian Tyres ось уже 11 років є експертом з питань, що стосуються шин. Широкий асортимент продуктів включає преміум-лінійки Nokian Hakka та Nokian Hakkapeliitta для легкових автомобілів і позашляховиків. Багато років поспіль своїми переконливими перемогами в незалежних порівняльних тестах ці шини підтверджують статус найбезпечніших і найнадійніших. Середній ціновий сегмент представлений сімейством Nokian Nordman – у цих моделях оптимально поєднані відмінна якість і доступна ціна.

У 2008 році відкрито склад Nokian Tyres в Україні, що дозволяє компанії формувати достатній обсяг складських запасів, забезпечувати точну логістику та широкий асортимент шин у роздрібних точках продажів, кількість яких вражає – понад 200 шинних центрів Vianor і майже 300 NAD (Nokian Authorized Dealer)

Мережа Vianor: високі стандарти сервісу

Окрім продажів високоякісних шин, з 2007 року Nokian Tyres розвиває в Україні концепцію комплексного сервісу Vianor. У шинних центрах Vianor на найвищому рівні виконують шиномонтажні роботи, діагностику ходової частини, двигуна, гальмівної системи та ін. В шинних центрах клієнтам пропонується великий вибір шин Nokian та інші бренди, а також автомобільні аксесуари і супутні товари. При цьому, купуючи преміальні шини Nokian в шинному центрі Vianor, клієнт отримує додаткову вигоду – Розширену Hakka-гарантію строком на рік.

Партнерство для безпеки на дорогах й покращення екології

Поряд зі значними досягненнями в шинному бізнесі компанія Nokian Tyres відома своєю високою соціальною відповідальністю. В українському представництві багато уваги приділяють важливим для суспільства напрямам – безпеці на дорогах і культурі водіння. Найкращих результатів у цій сфері можна досягти лише в партнерстві з ключовими гравцями автомобільного ринку, тому ТОВ «Нокіан Шина» бере активну участь у спеціалізованих виставках і заходах. Кілька років поспіль компанія є шинним партнером національної премії «Авто року в Україні», що сприяє зміцненню позицій бренду Nokian Tyres, розширенню співробітництва з автомобільними імпортерами та підвищенню обізнаності водіїв щодо правил безпечного кермування.

У 2016-2017 роках українське представництво було учасником спеціалізованої виставки електротранспорту Plug-in Ukraine, оскільки в компанії впевнені, що екологічність на дорогах не менш важлива, ніж надійне зчеплення. Передові технології Nokian Tyres дозволяють зробити шини безпечнішими для навколишнього середовища протягом усього терміну їхнього використання, і виставка електромобілів – оптимальне місце для того, щоб продемонструвати це українським водіям.

Виробникам шин дуже важливо орієнтуватися в тенденціях автомобільного ринку, тому «Нокіан Шина» щороку приєднується до учасників фестивалю NewCarsFest. Адже безпрецедентне зчеплення, висока безпека і точна керованість шин Nokian дозволяє автомобілям по максимуму розкрити свій потенціал.

Додаткова інформація:

Маркетинг менеджер
Nokian Tyres в Україні  
Альона Коломієць  
тел. +38 044 377 53 45  
факс. +38 044 377 53 46  
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com