вт червня 19 02:42 2018 в категорії Корпоративні новини

Представництво Nokian Tyres в Україні – 12 років безпеки для українських водіїв та впевненості для партнерів

19 червня офіційне представництво компанії Nokian Tyres в Україні святкує 12-ту річницю своєї діяльності. Завдяки цілеспрямованій та наполегливій роботі спеціалістів компанії українські споживачі отримують високоякісні та безпечні шини, а ринок – надійного та стабільного партнера.

Представництво Nokian Tyres в Україні – 12 років безпеки для українських водіїв та впевненості для партнерів

Сьогодні компанія пропонує в Україні широкий модельний ряд, який включає як продукти преміум-сегменту – шини Nokian Hakka і Nokian Hakkapeliitta, так і шини середнього цінового сегменту – Nokian Nordman. Кожна з них неодноразово підтверджувала свій статус, безпеку та якість перемогами в порівняльних тестах як в Україні, так і у світі.

Завдяки інвестиціям у розробку, інноваціям та увазі до найдрібніших деталей шини Nokian Tyres для українських водіїв асоціюються з безпекою та надійністю, а компанія є авторитетом для своїх споживачів в Україні впродовж 12 років.

Обираючи шини Nokian Tyres, українські автомобілісти отримують не лише якісні шини у понад 170 центрах Vianor і 250 NAD (Авторизований дилер Нокіан) та швидку логістику, а й український сервіс із європейською якістю VIANOR.

Кожен центр VIANOR – це великий вибір шин Nokian Tyres та інших брендів, автомобільні аксесуари та супутні товари і широкий спектр робіт: від шиномонтажу до діагностики різних агрегатів та вузлів автомобіля. А на преміальні шини Nokian Tyres, придбані в мережі VIANOR, надається розширена Hakka-гарантія.

2018 рік визначний для бренду Nokian Tyres ще й тим, що цього року відзначається 120-річний ювілей першого заводу компанії.

Підприємство, засноване у 1898 році під назвою Suomen Gummitehdas Osakeyhtiö, виробляло калоші, гумові ущільнювачі, шланги різних типів, поліцейські кийки. На початку 1900-х років розпочалося виробництво автомобільних шин і вже у 1934 році компанія відзначилася важливим проривом у шинній галузі – першою винайшла зимову шину «Karilengas», тим самим створивши саме поняття «сезонність» шин. А вже за два роки компанія представила нове покоління зимових шин Hakkapeliitta.

З того часу компанія жодного разу не зупинялася на досягнутому і зараз відома у всьому світі як лідер передових технологій та інновацій: подвійна ошиповка шин, сервіс сканування шин SnapScan, технологія міцних боковин Aramid Sidewall та багато інших важливих винаходів, що дбають про безпеку руху і дарують водіям можливість насолоджуватися процесом водіння на всі сто відсотків.

Більш детальну інформацію про компанію Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках: www.facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com