вт травня 26 10:00 2020 в категорії Корпоративні новини

Юкка Мойсіо призначений Президентом та CEO компанії Nokian Tyres

Рада директорів компанії Nokian Tyres призначила нового Президента та CEO концерну - Юкка Мойсіо (Jukka Moisio). Юкка Мойсіо почне виконувати посадові обов’язки з 27 травня 2020 року. Протягом останніх трьох років Президентом та CEO Nokian Tyres була Хілле Корхонен, яка до цього входила до Ради Директорів та працювала над розбудовою успіху компанії як на внутрішньому, так і на зростаючих зовнішніх ринках.

Юкка Мойсіо народився у 1961 році. Має успішний досвід керування міжнародними компаніями. Донедавна він перебував на посаді Президента та CEO компанії Huhtamäki Oyj, глобальної компанії з виробництва пакувальних матеріалів. До Huhtamäki, Мойсіо був Президентом та CEO компанії Ahlstrom Oyj.

“Я дуже радий, що Юкка Мойсіо очолить Nokian Tyres”, - каже Юкка Хейнонен, голова Ради директорів компанії Nokian Tyres. - “Юкка Мойсіо зарекомендував себе як успішний лідер акціонерних товариств, який може провести компанію через радикальні зміни, забезпечивши високі фінансові показники та прибуток акціонерів. Він також має глибоке розуміння ринків Центральної Європи та Північної Америки, які є ключовими ринками зростання для Nokian Tyres. Юкка Мойсіо має досвід та здібності, які дозволять нашій компанії перейти до нової фази розвитку.”

“Хілле Корхонен зіграла важливу роль у розбудові Nokian Tyres: спершу як член Ради директорів, а протягом останніх трьох років - як Президент та CEO. Ці останні кілька років можна назвати інтенсивною фазою інвестицій, під час якої компанія побудувала завод у США в рамках цілі подвоїти продажі Nokian Tyres у Північній Америці. Від імені усієї Ради директорів хочу подякувати Хілле за її керівництво та внесок у розвиток компанії”, - каже Хейнонен.

"Для мене честь очолити Nokian Tyres – чудову компанію, що має фантастичні продукти, цінний бренд, лідерські позиції на внутрішньому ринку та величезні можливості для розвитку. Я з нетерпінням чекаю співпраці з командою Nokian Tyres та спільного створення майбутніх успіхів з існуючими та новими клієнтами,” каже Юкка Мойсіо.  

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua