вт лютого 7 03:30 2017 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Секрети виробництва з Арктики:

Mіцна зимова шина Nokian Hakkapeliitta 44 - новітній продукт екстра-класу, створений Nokian Tyres та Arctic Trucks

Екстремальні виклики скандинавської зими вимагають спеціальних знань. Для фінського концерну Nokian Tyres, найпівнічнішого виробника шин в світі, і ісландської компанії Arctic Trucks, що спеціалізується на модернізації повнопривідних автомобілів, це не новина. Ці дві компанії об'єднали свої зусилля для того, щоб підкорити найсуворіші у світі зимові умови. Черговим результатом співпраці визнаних експертів у галузі водіння на льоду і снігу стала зимова шина Nokian Hakkapeliitta 44.

Nokian Hakkapeliitta 44

У жорстких зимових умовах як вдома

В арктичному кліматі водієві важливо бути впевненим в шинах і в тому, що прокол або бездоріжжя не стануть причиною вимушеної зупинки. Спеціальні транспортні засоби Arctic Trucks використовуються, наприклад, в полярних експедиціях, а значить, їх шини повинні відповідати найвищим вимогам. Ось чому нова Nokian Hakkapeliitta 44, образно кажучи, сприймає зиму всерйоз. Шина призначена для інтенсивної експлуатації в суворих зимових умовах, і саме там вона відчуває себе як вдома.

Nokian Hakkapeliitta 44 розроблена для спеціальних транспортних засобів Arctic Trucks, створених для експедицій, вона має чудові показники зчеплення і зносостійкості. Новинка важить близько 70 кг, її діаметр більше метра. Незважаючи на такі великі розміри, шина легко котиться по глибокому снігу.

«Характерна риса центральної частини малюнка протектора - дуже гострі V-подібні кути, оптимізовані для очищення канавок від снігу і сльоти. Ширина протектора, так само як і максимальний обсяг повітря в шині, гарантують ефективний рух навіть на м'якій поверхні. Сніг не проблема для Nokian Hakkapeliitta 44 », - запевняє Калле Кайвонен, керівник департаменту досліджень і розробок компанії Nokian Heavy Tyres.

Зчеплення і точна керованість в екстремальних ситуаціях

Нова шина Nokian Hakkapeliitta 44 забезпечує легке керування транспортним засобом на всіх типах дорожнього покриття. Посилені плечові блоки вирівнюють управління в несподіваних ситуаціях; ребро, що підтримує центральну частину шини, дозволяє точно відчувати дорогу. Спеціальний малюнок протектора Nokian Tyres Polar Expedition, що поєднує першокласне зчеплення в зимових умовах зі зносостійкістю, чудово витримує екстремальний холод.

Шина Nokian Hakkapeliitta 44 може бути шипована або мати 172 отвори під шипування, проте в даному продукті шипи переважно все ж таки не будуть використовуватися.

Nokian Hakkapeliitta 44 відкриває абсолютно новий розділ у співпраці двох експертів у галузі арктичного водіння. Шина наявна в розмірі LT475 / 70 R17, вона розроблена спеціально для важких повнопривідних транспортних засобів Arctic Trucks. Серійне виробництво нових шин розпочнеться найближчими місяцями, придбати їх можна буде тільки через Arctic Trucks.

«Nokian Hakkapeliitta 44 - шина, на яку ми так довго чекали. Arctic Trucks пропонує широкий спектр рішень і продуктів для повнопривідного транспорту, а Nokian Hakkapeliitta 44 дозволяє нам й далі створювати відмінні автомобілі для експедицій. Наші транспортні засоби використовуються в найсуворіших умовах: серед льодовиків, в Антарктиді і північних регіонах Євразії. Співпраця з Nokian Tyres дає хороші результати, ми покладаємо великі надії на цю нову шину», - зазначає Херйолвюр Гюдб’ярссон, виконавчий директор Arctic Trucks в Ісландії.

Nokian Tyres та Arctic Trucks продовжують підкорювати найсуворіші зимові умови разом

Nokian Hakkapeliitta 44 стала черговим успішним проектом Nokian Tyres та Arctic Trucks, партнерство яких почалося в 2014 році, коли спільно був створений перший продукт - зимова шина Nokian Hakkapeliitta LT2 AT35 для великих повнопривідних транспортних засобів. До цього компанії тривалий час співпрацювали на комерційній основі.

Історія Arctic Trucks розпочалася в 1990 році, коли представництво Toyota в Ісландії почало переобладнювати комунальний повнопривідний транспорт і позашляховики. Сьогодні Arctic Trucks - лідер у галузі модернізації різних видів повнопривідних автомобілів.

Nokian Tyres у 1934 році розробила і випустила першу в світі зимову шину. Nokian Hakkapeliitta, один із найвідоміших брендів зимових шин, вже став легендою в тих районах світу, де знають, що таке справжня зима. Інноваційні продукти Nokian Tyres для легкових автомобілів, вантажівок і важкої спецтехніки демонструють свої переваги, особливо на снігу, в жорстких кліматичних умовах і складних ситуаціях на дорозі.

Nokian Hakkapeliitta 44

  • Розмір: LT475/70 R17
  • Глибина канавок протектору: 18 мм
  • Діаметр: 1100 мм
  • Вага: приблизно 70 кг
  • Maксимальний тиск: 240 kPa, опорна прохідність: приблизно 160 kPa

Відео: https://youtu.be/rcnIFhV5xJE

Фотографії: www.nokiantyres.com/Hakkapelitta44_photos

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер  Nokian Tyres в Україні Альона Коломієць тел. +38 044 377 53 45  факс. +38 044 377 53 46  Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com