чт вересня 26 01:00 2013 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Шини Nokian Hakkapeliitta 8 посіли перше місце в порівняльному тесті «Авторевю»Нові зимові шини Nokian Hakkapeliitta 8 розділили перше місце в порівняльному тесті автомобільної газети «Авторевю». Тест проводився серед 10 моделей легкових шипованих шин у типорозмірі 205 /55 R16. Результати опубліковані у 18 номері газети від 23.09.2013 р.

Шини Nokian Hakkapeliitta 8 заслужили найвищу оцінку в 10 дисциплінах з 16 можливих. Серед сильних сторін шин Nokian Hakkapeliitta 8 експерти назвали зчіпні властивості на льоду і снігу, керованість на льоду і снігу, а також гальмівні властивості на сухому асфальті.

Щодо керованості на льодовій трасі шини Nokian Hakkapeliitta 8 здобули переконливу перемогу. «Відмінний «держак» у поворотах , прекрасний контроль над автомобілем на трасі!», ─ так описали журналісти «Авторевю» роботу шин на льоду. «На снігу шини Nokian традиційно хорші: точні та своєчасні реакції на кермо і на газ», ─ зазначають експерти. «Фінни почаклували не тільки з шипами, а й з протектором ─ адже на снігу важливі не стільки шипи, скільки протектор», ─ такий висновок фахівців.

За показником витрати пального (опір коченню) шини Nokian Hakkapeliitta 8 також обійшли конкурентів. У загальному заліку цей показник не розглядалося.

Основні інновації в шині Nokian Hakkapeliitta 8 торкнулися концепції шипування Nokian Eco Stud 8. Кількість шипів протиковзання збільшено майже на 48-50 % (залежно від типорозміру), шипи розміщені по всій площі протектора, жоден шип не перекриває собою інший. При цьому самі шипи стали легшими, нова форма фланця зменшує відхилення шипа і максимізує зчеплення .

Отримати більш докладну інформацію, ви можете, зателефонувавши за цим номером:

Альона Коломієць
Маркетинг координатор
ТОВ «Нокіан Шина»
[email protected]