вт листопада 8 08:56 2016 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Шини Nokian Hakkapeliitta переможно стартували в тестах зимових шин 2016

За традицією, перед початком зимового сезону журнал «Автоцентр» публікує результати порівняльних тестів зимових шин. Цьогоріч незалежні експерти теж оцінили можливості представлених на українському ринку шипованих і фрикційних шин. За результатами тестувань, як і минулого року, найвищу оцінку «Рекомендовано» отримали шини з лінійки Nokian Hakkapeliitta. Їхні ходові характеристики і показники безпеки знову виявилися недосяжними для конкурентів.

З-поміж 10 фрикційних шин у типорозмірі 215/65 R16 найкращою стала Nokian Hakkapeliitta R2 SUV (№ 19, 10 жовтня 2016 року). Вона мала беззаперечну перевагу на льоду: безпрецедентні показники гальмування, упевнений розгін і прогнозована поведінка зробили її «володаркою льодових трас». Утім, і на інших типах покриття Nokian Hakkapeliitta R2 SUV продемонструвала відмінні результати: на снігу вона міцно «тримала» дорогу, на мокрому й сухому асфальті зберігала стабільну керованість. Також тест-команда відзначила збалансовані характеристики та економічність цієї моделі. У підсумку вона й очолила рейтинг із найвищим сумарним балом – 8,7.

Nokian Hakkapeliitta R2 SUV

У порівняльних тестах шипованих шин у типорозмірі 185/65 R15 не було рівних Nokian Hakkapeliitta 8 (№ 20, 24 жовтня 2016 року). Випробовування проходили 9 моделей шин відомих марок. Шини восьмого покоління Hakkapeliitta з великим відривом вийшли в лідери на льодових і засніжених треках, продемонструвавши найкращі гальмівні властивості на льоду, надійне зчеплення і відмінну розгінну динаміку на снігу. Завдяки полегшеній конструкції шипа Nokian Hakkapeliitta 8 має понад 180 шипів, натомість у найближчих конкурентів їх не більше 110. Тому з Nokian Hakkapeliitta 8 авто зберігає прогнозовану керованість навіть у разі заносу. Тест команду також вразили її швидкість та логічна поведінка на мокрому і сухому асфальті.

Nokian Hakkapeliitta 8

Високі оцінки незалежних експертів вкотре підтвердили, що флагмани преміального сімейства Nokian Hakkapeliitta є лідерами з безпеки на зимових дорогах. Цього року легендарний фінський бренд святкує 80-річний ювілей. З 1936 року Hakkapeliitta – це незмінний № 1 світової шинної еліти. Ці шини, у яких поєднано досвід поколінь і найсучасніші технологічні розробки, надійні та безпечні за будь-якої погоди.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер  Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com